Vitaj v našom e-shope / predajne FIT PLUS sú otvorené.

Nanox Nutraceuticals Všetky produkty

Nanox Carnilox® Hydrolyzed Beef Protein Isolate, 900 g

Nanox Nutraceuticals Všetky produkty

Nanox Carnilox® Hydrolyzed Beef Protein Isolate, 900 g

Vypredané / Na objednávku

Hydrobeef® Nanox je kompletný protein, ktorý je vyrobený z výlučne prírodnej hovädzej suroviny bez pridania hormónov

36,00 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 900 g
Príchuť - varianty belgická čokoláda
Info Hovädzí hydrolyzovaný proteín
Počet dávok v balení 30
Dávkovanie 30g 1 až 2 x denne, podľa potreby
Obsah bielkovín 84 %
Forma produktu Prášok
Bezlaktózový Áno
Bezlepkový Áno

Hydrobeef®  Nanox

 je kompletný protein, ktorý je  vyrobený z výlučne prírodnej hovädzej suroviny bez pridania hormónov. V procese výroby sa nepoužívajú žiadne chemikálie, ale iba kombinácia tlaku a vysokej teploty, ktorými sa dosiahne optimálna hydrolýza suroviny. Takto CARNILOX® poskytuje neporušené dôležité výživové zložky, peptidy, amínokyseliny, nukleotidové frakcie, vitamíny a minerálne látky. Má vynikajúcu stráviteľnosť, rozpustnosť a absorpciu vďaka  starostlivo sledovanému výrobnému procesu.

Surovina, hovädzia bielkovina,  obsahuje >97% proteinu, s malým množstvom kalórií, tuku, cholesterolu a sodíka a nulovým obsahom sacharidov. Jeho pomer protein – dusík je vyšší ako 100, čo je vynikajúce. Je ľahko stráviteľnou bielkovinou – dokonca lepšou ako je srvátkový protein! Vďaka technológii príchutí, je Nanox tiež schopný premeniť túto surovinu na dobre ochutený a chutný product.

CARNILOX 

 je vo forme  peptidov s rôznymi molekulovými hmotnosťami – t.j. asi 15 % má molekulovú hmotnosť 6000 Da*, 55 % produktu je v rozsahu 3000 Da* a  30 % je vo forme “super peptidu” s molekulovou hmotnosťou 500 Da* alebo menej. *Da – Dalton – jednotka molekulovej hmotnosti

S menšími “predštiepenými” super peptidmi sa kritická fáza po tréningu prekonáva rýchlejšie.  Je to spôsobené tým, že  proteíny sa už nemusia štiepiť na menšie molekuly a rovnováha dusíka sa dosiahne za kratší čas.

To dovoľuje rýchlu obnovu poškodených svalov ako aj efektívnejšiu svalovú hypertrofiu počas anabolickej rastovej fázy.

S 30 % menších “predštiepených” super peptidov sa môže dosiahnuť rýchlejšia pozitívna dusíková rovnováha v perióde po cvičení. Táto potom umoňuje rýchlejšiu regeneráciu. Je dôležité načasovanie dopĺňania živín po tréningu. Anabolická fáza nastupuje po cvičení za menej ako 60 minút a iniciuje obnovu poškodených svalov a tiež dopĺnanie glykogénových zásob.  S “predštiepenými” super peptidmi sa dosiahne pozitívna dusíková rovnováha rýchlejšie  a prejaví sa  skoršou regeneráciou a budovaním svalov.

CARNILOX  poskytuje aj rozvetvené amínokyseliny (BCAA), ktoré sú pre rast svalov kľúčové. CARNILOX má typický BCAA profil, ktorý slúži ako rychly zdroj energie počas cvičenia,   pretože sú  okysličované v kostrových svaloch na rozdiel od pečene. Užitie vyrobku CARNILOX pred (alebo dokonca počas) cvičenia nielen poskytovať potrebnú bunkovú energiu, ale môže pomôcť predísť poškodeniu  svalov. Tým sa dosahuje rýchlejšia regenerácia po cvičení. CARNILOX je výborným anabolickým prostredím pre svaly. Je rozhodujúcim dodávateľským systémom a zdrojom dusíka, ktorý umožňuje efektívny nárast svalovej hmoty. 

Zloženie

S príchuťou belgickej čokolády: Hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát  (Hydrobeef®); kakaový prášok 13-12%; sušená smotana (mlieko); čokoládová príchuť; zahusťovadlo: guarová guma; sladidlo: sukralóza, acesulfam K, chlorid sodný.

Alanin 7.461 g

Arginin 6.220 g

Asparágová kyselina 5.225 g

Cystein 0.120 g

Glutámová kyselina 9.107 g

Glycin 17.168 g

Histidin 0.859 g

Tryptofán 0.206 g

Isoleucin 1.574 g

Leucin 3.247 g

Lysin 3.287 g

Metionin 0.759 g

Fenylalanin 2.159 g

Prolin 9.225 g

Serin 2.806 g

Treonin 1.820 g

Tyrosin 1.238 g

Valin 2.613 g  

Čokoládová príchuť   30 g100 g

Energetická hodnota 117.3kcal/ 496.2 kj 390.9 kcal/ 1.654 kj

Sacharidy 0.768 g 2.562 g -z toho cukor 0,095 g 0,318 g

Bielkoviny 25.177 g 83,924 g

Tuky 1.149 g 3.830 g -z toho nenasýtené mastné kyseliny 0.492 g 1.641 g

Vláknina 1.574 g 5.248 g

Sodík 0,434 g 1.447 g  

Balenie: 900g

Dávkovanie CARNILOXu

Ddenná porcia je 30 g prášku. Nápoj sa pripraví  rozpustením  tohto množstva prášku vo vode alebo odstredenom mlieku, dobre sa premieša, aby mal nápoj  homogénnu, hladkú konzistenciu. Upozornenia

Nevhodné pre  deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento produkt neobsahuje žiaden z najznámejších alergénov a je vhodný pre osoby s alergiou na sóju, glutén, orechy a semená ako aj na nízkokalorickú diétu. Dátum minimálnej trvanlivosti sa vzťahuje na produkt v originálnom obale a pri správnom skladovaní. Skladujte na suchom mieste, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Doplnok výživy sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Hmotnosť | 900 gVýrobca | Nanox NutriceuticalsForma | prášok

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 900 g
Príchuť - varianty belgická čokoláda
Info Hovädzí hydrolyzovaný proteín
Počet dávok v balení 30
Dávkovanie 30g 1 až 2 x denne, podľa potreby
Obsah bielkovín 84 %
Forma produktu Prášok
Bezlaktózový Áno
Bezlepkový Áno

Naposledy prezerané

Nanox Nutraceuticals Nanox Carnilox® Hydrolyzed Beef Protein Isolate, 900 g belgian chocolate
36,00 €
Vypredané / Na objednávku

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem
{