Nanox Nutraceuticals

Spoločnosť NANOX INTERNATIONAL

bola založená v roku 2007 a bola založená odborníkmi s dlhodobými skúsenosťami vo farmaceutickej oblasti. 

So znalosťou silného a špecializovaného tímu boli prvé 3 produkty predstavené v roku 2008 v prvých 5 krajinách.

V súčasnosti sortiment pozostáva z nie menej ako 30 produktov, preferencií zameraných na intenzívneho športovca, ale aj na spotrebiteľov hľadajúcich zdravý životný štýl. NANOX má v súčasnosti solídnu hodnotu vo viac ako 40 krajinách sveta a možno ho považovať za prvotriedny produktový rad špičkových výrobkov vyrábaný v Európe.

Vývoj a kvalita produktov NANOX

Všetky produkty NANOX sú notifikované v Európskom spoločenstve a zodpovedajú najnovším predpisom o potravinách a doplnkoch výživy, ktoré sú aktuálne v EU. NANOX pravidelne vykonáva kompletné audity kvality svojich výrobných jednotiek, ktoré zaisťujú uplatňovanie úplných predpisov HACCP a dokonca dodržiavanie prísnych štandardov GMP pre farmaceutickú výrobu. 

Všetky doplnky NANOX sú vysoko inovatívne a často sú podporované serióznymi klinickými skúškami.

Na rozdiel od mnohých konkurenčných značiek NANOX nepoužíva lacné plniace látky a/alebo prísady. Pre svoje výrobky zo srvátky NANOX ponúka spotrebiteľovi záruku kvality VOLAC. Je filozofiou spoločnosti zostať verný našim základným ideálom čestnosti, hodnoty, inovácie a dokonalosti.

Spoločnosť Wether Nanox nutriceuticals predstavuje nový spaľovač tukov, nový produkt na budovanie svalov alebo nové príchute bielkovín. Naše ciele zostanú rovnaké ... vyrábať najlepšie produkty za najlepšiu cenu dostupnú na trhu. Nanox nutriceuticals nastavuje štandard pre originálne výrobky, ktoré skutočne fungujú.

Ďakujeme vám za tvoj záujem. Úprimne dúfame, že nájdeš to, čo hľadáš. 

Cena

4280
14280
Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
Nanox Androx Q12 T-Amplifier,90 kps
€42
Kód: 1145409
Nanox Carnilox® Hydrolyzed Beef Protein Isolate, 2000 g Kód: 114820901

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom