Zariaďujeme fitness centrá

s-fitness

Zariaďujeme fitness centrá

Sme špecialisti na zariaďovanie fitness centier všetkých typov – od domácich až po prémiové komerčné fitness centrá. Máme skúsenosti zo stoviek inštalácií a tisíce spokojných zákazníkov a klientov.

FIT PLUS sa vo všetkom zameriava na top kvalitu. Preto sa fitness zariadenia od nás vyznačujú dokonalou biomechanikou (šetrenie kĺbov a väzív), spoľahlivosťou, bezpečnosťou a životnosťou.

 

Zariadenia pre domácnosti

Ponúkame zariadenia NordicTrack, ktoré spolu s oceňovaným tréningovým systémom iFit patria do portfólia firmy ICON – najväčšieho výrobcu domácich fitness zariadení na svete. Naša ponuka je samozrejme rozšírená aj o osvedčené veci od BodySolid, SVELTUS, Tunturi a ďalších. Zvláštnou kapitolou sú prémiové domáce zariadenia od LifeFitness.

 

 

Zariadenia pre komerčné použitie

FIT PLUS je výhradným zástupcom najväčšieho svetového výrobcu profesionálnych fitness zariadení – LIFE FITNESS. Produkty značiek LifeFitness, Hammer Strength, CYBEX, ICG (International Cycling Group) a SCIFIT vyhovujú aj tým najnáročnejším požiadavkám investorov a prevádzkovateľov – od komerčných gymov, cez športové kluby a hotely až po rehabilitačné strediská. Naša ponuka pre zariaďovanie fitness je taká široká, že jej venujeme samostatnú špecializovanú webstránku – www.lifefitness.sk s celou paletou služieb od vstupných analýz, cez projektovanie a 3D vizualizácie až po realizácie na kľúč.

Pozrite si jednu z našich referencii - PUMP Fitness Center, Bratislava.

V prípade záujmu o zariadenie komerčného alebo prémiového domáceho fitness centra nás neváhajte kontaktovať na cez formulár na lifefitness.sk.