Veľkoobchod

Máte fitko, vediete športový klub, ste osobný tréner alebo máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu?

Napíšte nám a predstavíme vám našu ponuku na mieru. Nezáväzne.

 

Mgr_ Juraj Lovász

Juraj Lovász
Manažér veľkoobchodu

M: +421 902 521 579
E: juraj.lovasz@fitplus.sk

 

 

velkoobchod fitkoFitness & gym

Prevádzkujete fitness centrum, squash centrum, tenisové kurty, športový areál a hľadáte kvalitný sortiment, ktorý si u vás zákazníci radi kúpia? Máme pre vás overené a cenovo dostupné značky doplnkov výživy za veľkoobchodné ceny. Hotové shoty, tyčinky, drinky na konzumáciu priamo na mieste ale aj balenia proteínov, gainerov, predtrénigoviek na domov. Pomôcky na cvičenie ako sú opasky, rukavice, masážne valce, fitlopty od overených kvalitných značiek.

Viac o ponuke pre fitness ->

 

velkoobchod skolaŠportové kluby a školy

Špeciálna ponuka doplnkov na tréning vonku aj vnútri určená pre školy, športové kluby či združenia. Od pomôcok pre loptové hry, cez masážne pomôcky až po doplnky pre posilňovanie. Posiňovacie a kardio stroje značky Body Solid vhodné pre nekomerčné prevádzky, ktoré vynikajú svojou odolnosťou, biomechanikou a sú zároveň cenovo dostupné.

Viac o ponuke pre školy a kluby ->

 

velkoobchod medi Rehabilitácia

Pomôcky pre rehabilitačné strediská za veľkoobchodné ceny - masážne valce a prístroje, loptičky, tyče, podložky a ďalšie doplnky vhodné na rehabilitáciu a auto-masáže. Vhodné pre použitie vo vašom stredisku, alebo ponuku pre vašich klientov na cvičenie a rehabilitovanie v domácom prostredí.

Viac o ponuke pre rehabilitačné strediská -> 

 

velkoobchod distributor Distribučné spoločnosti a veľkoobchod

Hľadáte dodávateľa pre svoje predajne? Široký sortiment kvalitných značiek výživy a doplnkov pre fitness za veľkoobchodné ceny. Sme výhradným distribútorom značiek SKLZ, Harbinger, Triggerpoint.

Viac o ponuke pre veľkoobchodných partnerov -> 

 

velkoobchod trener Osobní tréneri

Nemusíte byť veľká firma ani združenie - pripravíme vám ponuku tak, aby ste vy a vaši cvičenci mali všetko potrebné - pod jednou strechou a za dobrých podmienok. Od pomôcok na tréning, cez stroje až po doplnky výživy.

 Viac o ponuke pre osobných trénerov ->