Veľkoobchod

s-wholesale

 

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY pre fitness centrá, e-shop-y, predajne, lekárne, kluby, združenia a športoviská

V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás neváhajte kontaktovať. Sme dovozcom a distribútorom doplnkov výživy a fitness doplnkov mnohých TOP značiek, ako napríklad WEIDER, Olimp Sport Nutrition, NAMEDSPORT, MaxMuscle, Body Attack a ďalšie.

  • Všeobecné obchodné a platobné podmienky upravujú vzťahy dodávateľa /FIT PLUS group s.r.o./ a odberateľa v súlade s Obchodným zákonníkom. Ich vydaním dodávateľ oznamuje svojim odberateľom všeobecne platné pravidlá pre obchodný vzťah, ktorými sleduje vytvorenie jasnej a záväznej základne vzťahov.
  • Nákupom cez e-shop fitplus.sk na veľkoobchodníka neprechádzajú obchodné podmienky platné pre koncového zákazníka.
  • Odberateľom sa rozumie každý subjekt (fyzická alebo právnická osoba), ktorý prevádzkuje e-shop alebo kamenná predajňa s doplnkami výživy, športovými potrebami, či inými produktmi z oblasti fitness či športu.
  • Odberateľom sa ďalej rozumie každý subjekt (fyzická alebo právnická osoba), ktorý prevádzkuje športovisko (fitness centrum, squash centrum, tenisové kurty, športové areály atď.)
  • Predmetom veľkoobchodného vzťahu je predaj produktov v stanovenej minimálnej hodnote za veľkoobchodné ceny. Vybraný sortiment predávaný za veľkoobchodné ceny je aktualizovaný na www.fitplus.sk po prihlásení sa cez svoj firemný užívateľský účet. Zaslanie prístupových údajov žiadajte na info@fitplus.sk

Po prihlásení / zaregistrovaní sa získate kompletné veľkoobchodné podmienky.

Ak máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, napíšte nám na velkoobchod@fitplus.sk.