Real Pharm Kolagen+ 60 tabliet

Kolagén zabezpečuje štruktúru kostí, vlasov, pokožky, nechtov, väzív a kĺbov.

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 1041000
€7,90
Real Pharm Kolagen+ 60 tabliet
real pharm kolagen 60 tab
Jarný Tip

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Real Pharm Kolagen+  

Kolagén nie je vo svete zdravia a krásy žiadnou novinkou. Je to bielkovina, ktorá je tu s nami od nepamäti. Je prítomný takmer vo všetkých živočíchoch a zohráva kľúčovú úlohu pri tvorbe a udržiavaní tkanív. Pojem „kolagén“ pochádza z gréckych slov „kolla“, čo znamená lepidlo, a „gen“, ktoré označuje výrobu. V súlade so svojím názvom funguje kolagén ako „lepidlo“, ktoré drží naše telo pohromade.

Vďaka kolagénu fungujeme:

Ak povieme, že kolagén má zásadný význam, je to slabé slovo. Tento proteín je všade, od pokožky na tvári až po chrupavky v kolenách. V skutočnosti tvorí neuveriteľných 30 % všetkých bielkovín v našom tele a 70 % bielkovín v našej pokožke!

Prečo je Kolagen dobré užívať?

 • V oblasti zdravia pokožky udržiava jej pružnosť a pevnosť, čím zabraňuje jej ochabovaniu. S pribúdajúcim vekom však produkcia kolagénu klesá, čo vedie k tvorbe vrások a jemných liniek. Vonkajšie faktory, ako je vystavenie slnku a fajčenie, môžu hladinu kolagénu ďalej znižovať.
 • Kĺby sa spoliehajú na kolagén, aby zostali pružné a funkčné. Tento proteín pôsobí ako nárazník, ktorý zabezpečuje, aby sa naše kosti neroztrieštili. Keď sa hladina kolagénu zníži, môžu sa objaviť ochorenia ako osteoartróza.
 • Kolagén zabezpečuje štruktúru kostí a tvorí približne 90 % organickej kostnej hmoty. Bez dostatočného množstva kolagénu sú kosti krehké a náchylné na zlomeniny.
 • Pravidelný príjem kolagénu dokáže zmenšiť jemné vrásky, zvýšiť hydratáciu pokožky a zlepšiť jej pružnosť.
 • Posilnenie vlasov a nechtov je možné vďaka kolagénu.
 • Pomáha udržiavať integritu ciev, čím potenciálne znižuje riziko ochorení súvisiacich so srdcom.

 Úbytok kolagénu sa začína okolo 18. roku života. Po 40. roku života sa každý rok stratí približne 1 % kolagénu v tele. Vo veku 80 rokov sa môže produkcia kolagénu znížiť až o 75 %.

S čím je vhodné kombinovať Kolagen+?

 • s aminokyselinami
 • s kyselinou hyalurónovou
 • s Omega 3 a 6 mastnými kyselinami
 • S vitamínom C a horčíkom
 • s adaptogénmi

DÁVKOVANIE Kolagen+

Užívajte 1 tabletu denne. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku.

Výživové údaje v 1 porcii (1 tableta) Kolagen+

Aktívne zložky

Hovädzí kolagén

Vitamín C

Vitamín D3

1 tableta

500 mg

200 mg

50 μg

%RWS/ODD*

**

250 %*

1000 %*


 

*(ODD:  Odporúčaná denná dávka); **(ODD nie je stanovená)

ZLoženie Kolagen+:

hovädzí kolagén, vitamín C, vitamín D3, plnivá: celulóza; škrob, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

UPOZORNENIE:

Tento výrobok je určený pre zdravé dospelé osoby. nemali by ho užívať tehotné a dojčiace ženy. Je dôležité dodržiavať zdravý životný štýl a vyváženú, pestrú stravu. Nie je určené pre osoby citlivé na ktorúkoľvek zložku produktu.

Výživový doplnok sa nemôže používať ako náhrada (substitúcia) pestrej stravy. Neužívajte v prípade vysokého krvného tlaku, srdcových ochorení, bolesti hlavy, psychických porúch, cukrovky, astmy alebo iných liekov. Ak užívate iné lieky alebo máte zdravotné ťažkosti, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Prípravok nie je určený na používanie osobami mladšími ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

PREČO JE O VÝROBKU TAK MÁLO INFORMÁCIÍ?

Bohužiaľ, vzhľadom na prísne právne predpisy EÚ môžeme o našich doplnkoch poskytnúť len obmedzené informácie. V zozname môžu byť uvedené len schválené tvrdenia, ktoré sú uvedené v databáze EÚ. Nemôžeme zdieľať vedecké výsledky, ktoré neboli predložené EÚ na schválenie. Nemôžeme uvádzať benefity látok obsiahnutých v produkte ako napríklad benefity adaptogénov, rastlinných látok alebo aminokyselín. Viac takýchto informácií od nás dostanete v našich newsletteroch, alebo počas priameho kontaktu na predajni.

Dodatočné parametre

Kategória: Kolagén
Hmotnosť: 0.1 kg
Forma produktu: Kapsule
Značka: Real Pharm
Počet dávok: 90

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Real Pharm, je jedna z najrýchlejšie rastúcich výrobcov výživových doplnkov v Európe.

Real Pharm je značka, ktorej hlavným cieľom je najvyššia kvalita výrobkov.

V spolupráci s laboratóriami a najlepšími športovcami rôznych športových disciplín vytvorila spoločnosť Real Pharm rad doplnkov výživy s najvyšším svetovým štandardom.

Real Pharm s nadšením vytvára doplnky stravy na podporu každého športu. Vysoko moderné doplnky majú vynikajúce zloženie a špičkovú kvalitu.