Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú pre lockdown zatvorené.

Body Attack Všetky produkty

Body Attack L-Carnitine Shot, 25 ml

Body Attack Všetky produkty

Body Attack L-Carnitine Shot, 25 ml

Na sklade

Karnitín shot, ktorý máš vždy poruke

1,44 € - ušetríš -21 %
1,14 € s DPH
 • Eshop
 • Bory Mall
 • City Arena
 • Europa Shopping Center
 • FIT PLUS Showroom
 • Odosielame zajtra
 • U nás je doprava ZADARMO!
 • Porovnať
Hmotnosť 30 g
Príchuť - varianty citrus
Príchuť - varianty citrus
Forma produktu Hotový shot
Dávkovanie 1 až 2 shoty denne
Forma produktu Hotový shot
L-karnitínové shoty Body Attack sú ampulky, ktoré obsahujú 100% čistý a prírodný L-karnitín v tekutej forme a neobsahujú žiadne prísady. L-karnitín používaný v tomto produkte je značková surovina Carnipure, ktorá predstavuje osobitnú čistotu aktívnej zložky.

L-karnitín môže produkovať samotné telo. Dodatočný príjem však môže mať zmysel.

ČO JE L-KARNITÍN?

L-karnitín je odvodený z latinského slova „Carne“ a preložený znamená: .. Mäso na L-karnitíne je výživná látka podobná vitamínu, ktorú môže telo v malých množstvách vyrobiť z dvoch aminokyselín lyzín a metionín

PRE KOHO JE L-KARNITÍN VHODNÝ?


 Najmä pre športovcov, ktorý majú zvýšenú energetickú náročnosť, ak sa vzdajú potravín bohatých na L-karnitín, ako je mäso, môže sa vyskytnúť jeho nedostatočný príjem. Podobne, pre vegánov a prísnych vegetariánov môže byť užitočné užívať L-karnitín.

UŽÍVANIE L-KARNITÍNU


 Shoty L-karnitínu by sa mali v ideálnom prípade užívať priamo pred tréningom pre lepšie spaľovanie tuku. Ak cvičíte niekoľkokrát týždenne a dodržujete diétu so zníženým obsahom kalórií, odporúča sa užívať L-karnitín denne podľa odporúčaného príjmu.

Je dobré vedieť: čo je L-Carnipure?
 L-Carnipure sa získal prirodzene a organicky pomocou fermentačného procesu. Proces výroby L-karnitínu Body Attack je podobný ako pri jogurte.
 
 Určité kmene baktérií tvoria konečný produkt L-karnitín s použitím určitých surovín, napríklad strukovín. Švajčiarsky výrobca LONZA má tento jedinečný výrobný proces patentovaný a zaručuje potravinárskemu priemyslu 100% čistý a prírodný L-karnitín bez ďalších prísad pre optimálny účinok po dobu viac ako 20 rokov .

 

S KTORÝMI VÝROBKAMI JE MOŽNÉ KOMBINOVAŤ BODY-ATTACK L-CARNITINE SHOTS 25 ML S ROZUMNE?

 1. S Body Attack Energy Kick , ktorý okrem extraktu zo zeleného čaju a kofeínu poskytuje aj vodu počas cvičenia na reguláciu telesnej teploty
 2. V spojení s izotonickým športovým nápojom Body Attack pri fyzickej námahe s cieľom kompenzovať stratu tekutín a minerálov pri vytrvalostných športoch.
 3. Spolu s Body Attack snímky BCAA , ktoré okrem troch aminokyselín leucín, valín a izoleucín, ktoré sa nachádzajú hlavne vo svaloch, poskytujú ďalšie esenciálne aminokyseliny na metabolizmus proteínov

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 30 g
Príchuť - varianty citrus
Príchuť - varianty citrus
Forma produktu Hotový shot
Dávkovanie 1 až 2 shoty denne
Forma produktu Hotový shot

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem