Vitaj v našom e-shope / predajne FIT PLUS sú otvorené.

Body Attack Všetky produkty

Body Attack L-Carnitine Shot, 25 ml

Body Attack Všetky produkty

Body Attack L-Carnitine Shot, 25 ml

Na predajni

Karnitín shot, ktorý máš vždy poruke

1,44 € s DPH
Na predajni
  • Eshop
  • Bory Mall
  • City Arena
  • Europa Shopping Center
  • FIT PLUS Showroom
Hmotnosť 30 g
Príchuť - varianty citrus
Forma produktu Hotový shot
Dávkovanie 1 až 2 shoty denne
Forma produktu Hotový shot
L-karnitínové shoty Body Attack sú ampulky, ktoré obsahujú 100% čistý a prírodný L-karnitín v tekutej forme a neobsahujú žiadne prísady. L-karnitín používaný v tomto produkte je značková surovina Carnipure, ktorá predstavuje osobitnú čistotu aktívnej zložky.

L-karnitín môže produkovať samotné telo. Dodatočný príjem však môže mať zmysel.

ČO JE L-KARNITÍN?

L-karnitín je odvodený z latinského slova „Carne“ a preložený znamená: .. Mäso na L-karnitíne je výživná látka podobná vitamínu, ktorú môže telo v malých množstvách vyrobiť z dvoch aminokyselín lyzín a metionín

PRE KOHO JE L-KARNITÍN VHODNÝ?


 Najmä pre športovcov, ktorý majú zvýšenú energetickú náročnosť, ak sa vzdajú potravín bohatých na L-karnitín, ako je mäso, môže sa vyskytnúť jeho nedostatočný príjem. Podobne, pre vegánov a prísnych vegetariánov môže byť užitočné užívať L-karnitín.

UŽÍVANIE L-KARNITÍNU


 Shoty L-karnitínu by sa mali v ideálnom prípade užívať priamo pred tréningom pre lepšie spaľovanie tuku. Ak cvičíte niekoľkokrát týždenne a dodržujete diétu so zníženým obsahom kalórií, odporúča sa užívať L-karnitín denne podľa odporúčaného príjmu.

Je dobré vedieť: čo je L-Carnipure?
 L-Carnipure sa získal prirodzene a organicky pomocou fermentačného procesu. Proces výroby L-karnitínu Body Attack je podobný ako pri jogurte.
 
 Určité kmene baktérií tvoria konečný produkt L-karnitín s použitím určitých surovín, napríklad strukovín. Švajčiarsky výrobca LONZA má tento jedinečný výrobný proces patentovaný a zaručuje potravinárskemu priemyslu 100% čistý a prírodný L-karnitín bez ďalších prísad pre optimálny účinok po dobu viac ako 20 rokov .

 

S KTORÝMI VÝROBKAMI JE MOŽNÉ KOMBINOVAŤ BODY-ATTACK L-CARNITINE SHOTS 25 ML S ROZUMNE?

  1. S Body Attack Energy Kick , ktorý okrem extraktu zo zeleného čaju a kofeínu poskytuje aj vodu počas cvičenia na reguláciu telesnej teploty
  2. V spojení s izotonickým športovým nápojom Body Attack pri fyzickej námahe s cieľom kompenzovať stratu tekutín a minerálov pri vytrvalostných športoch.
  3. Spolu s Body Attack snímky BCAA , ktoré okrem troch aminokyselín leucín, valín a izoleucín, ktoré sa nachádzajú hlavne vo svaloch, poskytujú ďalšie esenciálne aminokyseliny na metabolizmus proteínov

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 30 g
Príchuť - varianty citrus
Forma produktu Hotový shot
Dávkovanie 1 až 2 shoty denne
Forma produktu Hotový shot

Naposledy prezerané

Body Attack Body Attack L-Carnitine Shot, 25 ml citrus
1,44 €
Na predajni

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem
{