📣 Novoročné akcie na domáce fitness zariadenia TU

Body Attack Všetky produkty

Body Attack ATP TOR, 30 kapsúl

Body Attack Všetky produkty

Body Attack ATP TOR, 30 kapsúl

Vypredané / Na objednávku

Body Attack ATP TOR je patentovaný, klinicky overený vzorec, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť pevnosť a hustotu svalov. ATP TOR poskytuje adenozín-5-trifosfát, čo je špeciálna forma adenosintrifosfátu, tiež stručne nazývaná ATP.

19,90 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 300 g
Počet dávok 30
Dávkovanie 1 kps s 200ml vody 20min. pred záťažou
Forma produktu Kapsule

Body Attack ATP TOR ®

Patentovaný, klinicky overený vzorec, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť pevnosť a hustotu svalov. ATP TOR ® poskytuje adenozín-5-trifosfát, čo je špeciálna forma adenosintrifosfátu, tiež stručne nazývaná ATP.

 • Pre vyšší výkon
 • Pre väčšiu silu
 • Prekrvenie svalov

Čo je ATP TOR

Za názvom ATP TOR® je unikátny patentovaný klinicky overený vzorec, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre nárast sily. Body Attack ATP TOR® je skratka pre adenozín 5-trifosfát, telu prirodzená formula adenosintrifosfátu (ATP).
ATP je zodpovedný za energetickú účinnosť v tele a je tiež označovaný ako bunkové palivo alebo "benzín pre svaly". Bez ATP nie je možná intenzívna fyzická záťaž.
V energetickom metabolizme môže byť ATP vyrobený zo sacharidov, bielkovín, tukov a kreatínu. ATP zásoby vo svaloch sú obmedzené, takže ATP musí byť opakovane syntetizovaný alebo dodávaný z vonkajšej strany, stravou. Jednou z možností  je ATP TOR® - patentovaná formula sa dobre vstrebáva do organizmu, môže zvýšiť hladinu ATP a nepriamo podporovať produkciu ATP vo svalových bunkách. 3

ATP účinok a zvýšenie sily

ATP TOR ® pomáha optimalizovať výkon športovca rôznymi mechanizmami.

 1. ATP TOR ® môže zvýšiť svalovú podráždenosť. To vedie k výraznému rastu sily a výkonu
 2. ATP TOR ® môže zvýšiť prietok krvi. Tým je dodávka kyslíka a živín do svalu omnoho lepšia.
 3. ATP TOR ® môže zvýšiť silu nôh a tak výkon v skoku - takže je ideálny pre šport, kde sú nohy prednostne zaťažované, napríklad vo futbale, plávaní, hokeji, triatlone, atď.

 

ATP TOR® - Vyšší výkon a väčšia intenzita v silovom tréningu

ATP TOR® nepriamo podporuje tvorbu ATP vo svalových bunkách. Podľa vedeckých štúdií ATP reguluje prísun vápnika a glukózy. Obe živiny umožňujú signály, ktoré zase riadia produkciu ATP v energetickom metabolizme svalov, takže svaly dostávajú viac paliva do svalových buniek - anabolický proces (budovanie). 
 
 To znamená, že ATP TOR® podporuje tvorbu ATP vo svaloch, čo vedie k nárastu energie a sily pre ťažké tréningy.

ATP TOR® - Ideálny pre svalovú pumpu

ATP TOR® vedie k zvýšenej dilatácii ciev. To má za následok, že sa zvyšuje prietok krvi v cievnom systéme, pričom sa zlepšuje dodávka kyslíku a živín do buniek.
 
 ATP TOR® hrá dôležitú úlohu pri zvýšenej záťaži metabolizmu. To môže viesť k nedostatku kyslíka a živín. To by, napríklad, v krátkom a intenzívnom tréningu viedlo k rýchlemu vyčerpaniu po niekoľkých sekundách. To je jeden z dôvodov vyčerpania energetických zásob ATP a kreatínu, že svalové bunky sa stretávajú s nedostatkom kyslíka.
 
 V tomto prípade môže byť užitočným doplnkom práve ATP TOR® pred intenzívnym tréningom. ATP TOR® môže zvýšiť prietok krvi aj okysličenie. Každý pozná ten pocit, keď sú svaly väčšie a silnejšie počas zvýšeného prietoku krvi. 

Klinické štúdie ATP TOR

Vplyv príjmu ATP na rozvoj sily bol v 3-fázovej randomizovanej, dvojito zaslepenej a placebom kontrolovanej štúdii *(Wilson a jeho spolupracovníci). 21 športovcov prijímalo buď 400 mg ATP alebo placebo počas dvanástich týždňov. Športovci mali tri tréningové fázy.
 
 Prvá fáza bola dokončená v dĺžke ôsmich týždňov - v periodizovanom výcvikovom programe zameranom na silu (drep, bench press, mŕtvy ťah): (osem týždňov).
 
 Druhá fáza štúdie (dva týždne): v druhom stupni (dva týždne) sa zvýšil objem tréningu a frekvencia tréningu.
 
 Tretia fáza štúdie (dva týždne): V tretej a záverečnej fáze (dva týždne) cvičili opäť s poklesom intenzity a frekvencie. Svalová hmota, sila a športový výkon sa merali pred začatím štúdie (0) a vo štvrtom, ôsmom a dvanástom týždni.
 
 Wilson&Co prišli k nasledujúcim záverom: Skupina užívajúca ATP zaznamenala nárast celkovej sily vo výkonoch o 55,3 kg a skupina s placebom len 22,4 kg. Výsledkom je zvýšenie výkonu o 147 percent u športovcov, ktorí brali 400 mg ATP TOR denne počas štúdie. 
 
Počas štúdie boli tiež merané ukazovatele ako výkon a vertikálny výskok. Príjem ATP mal za následok zlepšenie o 30 percent. Vertikálne skoky alebo boli merané v jednotke W a v skupine s ATP bol na 796 wattov a v skupine s placebom 614 wattov.

Časté otázky k ATP TOR

 • Pre koho je ATP TOR® užitočný?
  • ATP TOR® je vhodný pre rekreačných aj profesionálnych športovcov. ATP TOR® nie je len doplnok pre zlepšenie energetického potenciálu, ale aj pre športovcov, ktorí chcú definovať svoje svaly, alebo silovo-vytrvalostných športovcov, ktorí chcú zlepšiť silu nôh a dynamickosť. Športovci bojových umení, ktorí musia sledovať hmotnosť v súťaži, majú tú výhodu, že získajú silu a nepriberú na váhe s ATP TOR®.
 • Ako užívať ATP TOR® ?
  • V tréningové dni, jedna kapsula 20 minút pred tréningom s dostatočným množstvom tekutiny (200 ml) na lačný žalúdok. 
  • Mimo tréningových dní kapsula ráno po prebudení alebo pred raňajkami s dostatočným množstvom vody (200 ml). 
  • Pre dosiahnutie optimálnych účinkov je treba užívať ATP TOR® každý deň po dobu niekoľkých týždňov.
 • Ako dlho trvá, než sa objavia účinky ATP TOR®?
  • ATP TOR® sa najlepšie hodí pre kontinuálne užívanie. Avšak existujú aj krátkodobé účinky. Merateľné zmeny boli pozorované pri menej ako dvojtýždňovom užívaní. Zlepšenie prietoku krvi môže byť detekované aj skôr ako za týždeň. Tieto účinky boli detailne popísané v štúdiách "Účinky orálnych adenozín-5-trifosfát doplnkov na športový výkon, kostrové svalstvo, hypertrofiu a oživenie u trénujúcich mužov" a "Orálne podávanie ATP zlepšuje odozvy prietoku krvi v oboch, zvieracích aj ľudských tréningových modeloch".
 • Aké produkty k ATP TOR® odporúčate, aby mali čo najviac zmysel?
  • K doplneniu pred intenzívnym tréningom odporúčame BETATOR®. Kým ATP TOR® môže poskytnúť viac energie a výkonu, naviac anabolický derivát aminokyseliny leucínu BETATOR® podporuje budovanie svalov. Dodatočný príjem BETATOR®-u podporuje metabolizmus bielkovín. L-Leucín je jedna z najpotrebnejších aminokyselín pre svaly, pretože je zapojená do budovania svalov, z najväčšej časti. Okrem toho BETATOR® je tiež známy ako anti-katabolická látka, a preto sa výborne hodí po tréningu.
 • Je ATP TOR® bez zakázaných látok?
  • ATP TOR® je bezpečný aj v rámci aspektu čistého športu
  • ATP TOR® neobsahuje zakázané látky.
D

DušanBratislava, 18. 06. 2020

zatial pozorujem tento produkt a ucinky na svojom tele

Hmotnosť 300 g
Dávkovanie 1 kps s 200ml vody 20min. pred záťažou
Forma produktu Kapsule

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky