Toto sú najlepšie fitness darčeky pod stromček pre mužov!

Predvianočné šialenstvo pomaly vrcholí, a aj keď by obchody za bežných okolností už praskali vo švíkoch, momentálne sú tu stále isté obmedzenia. O to lepšie, pohodlnejšie a zrejme aj bezpečnejšie nakúpiš on-line. A keďže ti chceme toto predvianočné internetové zháňanie darčekov pre svojich blízkych uľahčiť, pripravili sme si pre teba výber tých najlepších darčekov pre mužov, ktoré si pod stromčekom určite rád nájde každý nadšenec fitness, kulturistiky, či športov celkovo.

Náš výber sme pre teba rozdelili do rôznych kategórií – od tých úplne najlacnejších, cez strednú triedu, až po tie drahšie produkty, ktoré náš e-shop ponúka. Dobrou správou je sj to, že sme si pre teba pripravili špeciálny adventný kalendár! Každý decembrový deň až do Vianoc deň pre teba odomkneme novú super zľavu na naše obľúbené produkty. Aktuálny výber našich predvianočných akcií nájdeš na TOMTO LINKU. A poďme už rovno na spomínané odporúčania darčekov pre mužov.

Darčeky pre mužov podľa ceny:

do 15€

Ak chceš mužovi vo svojom okolí urobiť radosť niečím malým alebo ti prípadne chýba ešte nejaká drobnosť k hlavnému prekvapeniu, veci z tejto cenovej kategórie by mohli vyhovovať.

Aj v tej najnižšej cenovej kategórií sa skrývajú určite vhodné odporúčania. Medzi také by sme mohli pokojne zaradiť napríklad doplnky na posilnenie imunity, chutné proteínové tyčinkyšejkre alebo aj športové nápoje ako BCAA, iontové nápoje, vitamínové vody a podobne.

Pokiaľ si skôr predstavujetš nejakú lacnejšiu pomôcku na cvičenie, ako napríklad gumy a expandre, tie nájdeš TU.

do 20€

Z tej mierne drahšej kategórie máme na výber taktiež veľa zaujímavých produktov. Nielen cvičebné pomôcky, ale vybrať si môžeš napríklad menšie balenia proteínových práškov, masážnych valcov alebo aj podložku na cvičenie.

do 50€

Stredná cenová trieda ponúka viac produktov alebo prípadne aj komplexnejšie a kvalitnejšie verzie už predošlých vybraných  produktov z nášho e-shopu. V ideálej v cenovej kategórii do 50€ môžete staviť na športovú tašku BODY ATTACK, s prakticky navrhnutým priestorom, kvalitný gainer od značky WEIDER či napríklad aj kettlebell na doplnenie výbavy domáceho lockdownového cvičenia. Tiež ho určite poteší špičková výživa na zlepšenie výkonu či budovanie svalovej hmoty.

nad 50€

V najvyššej cenovej kategórii tohto článku sme pre teba vybrali pomerne drahšie nápady na darčeky, ktoré však muža, pre ktorého tento darček plánuješ kúpiť, zaručene potešia o to viac.

Nad 50€ sa dá samozrejme nakupovať darčekov viac než dosť, no medzi také najideálnejšie tipy by sme mohli zaradiť parádnu cvičebnú sadu na doma, dvojice kvalitných jednoručiek rôznych váhových kategórií alebo napríklad aj sadu pomôcok, ktoré pomôžu zabezpečiť nielen domáci tréning, ale aj plnohodnotnú regeneráciu po cvičení. Takúto sadu nájdete TU.

Nezabudni, že až do Vianoc pre teba budeme každý deň zlacňovať nové produkty a na našom e-shope teda stále nájdeš čosi nové za super ceny!

Ďakujeme za tvoju priazeň v tomto roku a prajeme ešte krásne predsviatočné obdobie.