TriggerPoint – účinný spôsob ako si uľaviť od bolestí zo sedavého zamestnania

TriggerPoint je značka zlepšujúca život, zameraná na to, aby ľuďom umožnila pohybovať sa a cítiť sa lepšie. Navrhuje a vyvíja inovatívne masážne terapeutické nástroje, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta, aby sa ľudia všetkých vekových skupín a atletických schopností cítili čo najlepšie, nech sa nachádzajú kdekoľvek. Vo fitku, doma, v kancelárii či na cestách.

1. Vibračný masážny valec TriggerPoint GRID VIBE

Úľava pre namáhané a stuhnuté svaly dostupnejšia ako kedykoľvek predtým, kdekoľvek potrebuješ. GRID VIBE je masážny valec, ktorý poskytuje kombináciu automasáže s využitím štruktúr GRID a vibrácií pre podporu lepšieho vymasírovania partií a rýchlejšej regenerácie.

Je nastavený na frekvenciu 33 Hz, ktorá je podľa výskumov najefektívnejšia pre podporu výkonu a regenerácie. Kombinácia vibrácií v spojení s povrchom valca, ktorý pripomína ľudské prsty, je účinnejšia ako klasické masážne valčeky.

2. Masážna tyč  TriggerPoint STK Contour

Automasážna tyč TriggerPoint dokáže vďaka svojej pružnosti a ohybnosti efektívne stláčať svaly v priebehu uvoľňovacích a mobilizačných techník

Jej konštrukcia je navrhnutá tak, aby jednotlivé kolieska svaly obtekali a zmierňovali tak ich bolesť a urýchlili zotavenie či už v dôsledku tréningovej aktivity alebo stuhnutia z práce. Jej štíhle rukoväte uľahčujú ovládanie tyče a vyvíjajú tlak na svalové uzly.

Masážnu tyč STK Countour môžeš používať v sede i v stoji najmä na oblasti trapéz alebo dolných končatín a vďaka svojim kompaktným rozmerom si ju zabaliť so sebou na cesty či do práce, váži iba 330 gramov.

3. Masážna pištoľ Impact Percussion Massage Gun

Masážna pištoľ IMPACT ™ je navrhnutá na prípravu svalov, pomáha regenerovať svaly rýchlejšie pred a po tréningu, poskytuje kontrolovateľnú a cielenú masáž hlbokých tkanív so štyrmi nastaveniami rýchlosti.

Bola vyvinutá s cieľom poskytnúť zákazníkom presnú hĺbkovú masáž tkanív, ticho a pohodlne - všetko za spotrebiteľsky priaznivú cenu a s kvalitnými materiálmi. Využiješ ju ale nielen v rámci tréningov, ale efektívne uvoľní aj svalstvo stuhnuté v dôsledku dlhodobého sedenia či státia.

4. Valček na chodidlá Nano LTE

Dopraj si masáž chodidiel, zatiaľ čo pracuješ na dôležitých projektoch. Dlho v práci stojíš alebo ťa naopak bolia nohy, kvôli zníženému prietoku krvi počas sedenia? Inovatívny penový valček TriggerPoint Nano LTE špeciálne navrhnutý tak, aby dokázal zmierniť bolesti nôh. 

Tvar rolleru NANO LTE poskytuje systematický prístup ku masírovanej časti a tým zabezpečuje prietok krvi. Daj zbohom boľavým a opuchnutým nohám.

5. TRIGGERPOINT Acucurve Cane Masážna pomôcka

Vyrieš problémy so stuhnutou šijou a krkom raz a navždy! Automasážna tyč TriggerPoint AcuCurve Cane je vybavená extra pevnou špičkou a dvojitou masážnou guľou pre uvoľnenie svalov na krku, chrbte, ramenách a dolnej časti tela. K atraktivite tejto pomôcke určite pridáva aj veľmi priaznivá cena.

6. Vibračný masážny valec - TRIGGERPOINT Charge Vibe

Charge Vibe pomáha znižovať pocit bolesti a svaly sa vďaka nemu rýchlejšie zotavujú. Súčasťou kompaktného dizajnu sú zvýšené protichodné krivky na replikáciu účinných techník masáže a na urýchlenie regenerácie po tréningu.

Valec kombinuje masážny povrch CHARGE™ a technológie rôznych vibrácií, čo prináša silný masážny stimul. Na trhu by si len veľmi ťažko hľadal valec s podobným efektom. Jeho vibrácie sú totiž precízne navrhnuté priamo fyzioterapeutmi svetovej úrovne. 

7. Masážna loptička - TriggerPoint Grid Ball

GRID Ball je ideálna pre každého, kto hľadá miernu a cielenú masáž na zmiernenie bolesti a napätia svalov v ťažko dostupných miestach, ako sú boky a ramená. Priemer 5 palcov (12,7 cm) sa zameriava na zovretie ťažko dostupných miestach, ako sú ramená a boky, na zmiernenie bolesti svalov a zlepšenie pohyblivosti.

GRID vzor podporuje zvýšený prietok krvi a kyslíka do svalov pre rýchle zotavenie svalov. Ľahká, prenosná a odolná penová masážna lopta je ideálnym spoločníkom na cesty.

8. Špeciálna starostlivosť pre drobné partie tela

Rozmasíruj boľavé dlane či predlaktia z neustáleho písania na klávesnici či klikania do myši. Inovatívny penový valček TriggerPoint Nano špeciálne navrhnutý tak, aby dokázal zmierniť drobné svalové bolesti a bolesti nôh. Tvar rolleru NANO™ poskytuje systematický prístup ku masírovanej časti a tým zabezpečuje prietok krvi a lepší prísun živín priamo do tkanív.