Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú pre lockdown zatvorené.

TriggerPoint Všetky produkty

TRIGGERPOINT Acucurve Cane Masážna pomôcka

TriggerPoint Všetky produkty

TRIGGERPOINT Acucurve Cane Masážna pomôcka

Na sklade

Automasážna tyč TriggerPoint AcuCurve Cane je vybavená extra pevnou špičkou a dvojitou masážnou guľou pre uvoľnenie svalov na krku, chrbte, ramenách a dolnej časti tela.

29,90 € - ušetríš -21 %
23,62 € s DPH
 • Eshop
 • Bory Mall
 • City Arena
 • Europa Shopping Center
 • FIT PLUS Showroom
 • Odosielame zajtra
 • U nás je doprava ZADARMO!
 • Porovnať
Hmotnosť 270 g
Rozmery (dxšxv) 42 × 18 cm

TriggerPoint Acucurve Cane – ideálna masážna pomôcka

Acucurve Cane je všestranný a ľahko použiteľný masážny nástroj pre športovcov, ľudí pracujúcich v kancelárii, tých, ktorí často cestujú, pre seniorov alebo kohokoľvek, kto trpí bolesťami svalov. Ergonomický nástroj odľahčuje svalové uzly najmä v ťažko prístupných oblastiach krku, chrbta a ramien.

Prednosti TriggerPoint Acucurve Cane

 • Ergonomický dizajn pomôže s bolesťou ťažko dosiahnuteľných partií tela, ako je krk, chrbát a ramená.
 • Extra pevná špička vytvára presný tlak na odstránenie hlbokých uzlov tkaniva.
 • Dvojitá masážna loptička účinne uvoľňuje napnuté svaly okolo chrbtice.

Ako sa TriggerPoint Acucurve Cane používa

Nástroj bol navrhnutý tak, aby sa pohodlne držal v ruke. Môže sa však použiť aj opretím o stenu či iný tvrdý povrch. Uvoľňuje napätie na rôznych miestach tela – od ťažko prístupných oblastí krku, chrbta a pliec až po unavené svaly lýtok a nôh. Ľahko pomáha zmierniť bolesť.

Kde sa Acucurve Cane používa

Masážnu pomôcku môžete použiť kdekoľvek – doma, v telocvični, na ceste. Bez pomoci iných vďaka nej upokojíte svalové uzly. Ergonomická rukoväť uľahčuje využitie tlaku a uvoľnenie svalovej sily, nech ste kdekoľvek, či stojíte alebo sedíte.

Pre koho je Acucurve Cane určené

Táto pomôcka je určená tak pre športovcov, ako aj pre nešportovcov. Ľahko použiteľný nástroj je ideálny pre všetkých vrátane ľudí pracujúcich v kanceláriách a seniorov. Pomáha zmierniť napätie svalov, bolesť, stres.

Profesionalita TriggerPoint

TriggerPoint je značka zlepšujúca život, zameraná na to, aby ľuďom umožnila pohybovať sa a cítiť sa lepšie. Navrhuje a vyvíja inovatívne masážne terapeutické nástroje, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta, aby sa ľudia všetkých vekových skupín, veľkostí a atletických schopností cítili čo najlepšie, nech sa nachádzajú kdekoľvek.

TriggerPoint, vedený nadšením pre zlepšenie osobného wellness, sa úspešne stal jedným z lídrov v domácich masážnych nástrojoch na atletických, zdravotníckych a osobných wellness trhoch. Veríme, že začlenením výkonnostnej terapie do každodennej rutiny môže každý zvýšiť svoj výkon, zrýchliť čas zotavenia a zabrániť zraneniam. Vyvíja sortiment 

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 270 g
Rozmery (dxšxv) 42 × 18 cm

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem