Čím prekvapiť ženy na Vianoce? Praktické aj krásne darčeky, ktoré ju potešia

December je už dávno v plnom prúde, ale je jasné, že veľa z nás si dáva s kúpou darčekov pre našich blízkych stále na čas. Momentálne v čase lockdownu sa veľmi na vianočné nákupy osobne ísť nedá, avšak v našom e-shope sa v tomto dokážete s prehľadom realizovať naozaj rôznymi smermi. V dnešnom článku sme pre teba zhrnuli vianočný výber produktov, ktorými môžeš aj ty potešiť nežné pohlavie v tvojom okolí.

Niečo zdravé a chutné

Tento výber našich produktov sa samozrejme sústreďuje najmä na kategóriu žien a dievčat, ktoré sú fanúšičkami cvičenia, športu, resp. celkovo zdravého životného štýlu. K nemu sa neoddeliteľne viaže i dostatočná potrebná výživa, ktorú môžeš zabezpečiť aj nejakými chutnými drobnosťami. Základom vo fitness stravovacích návykoch je určite aj dostatočný prísun proteínu

Ak sa pýtaš, že čím sú proteíny pre ženy z hľadiska funkčnosti odlišné od tých “bežných”, rozdiel spočíva skôr v ich chuti. Podľa prieskumov sú totiž ženy na chuť proteínu náročnejšie, práve preto produkty z tejto kategórie majú svoj výber o to dôslednejší.

Ďalšou vlastnosťou, ktorá je pre ženy dôležitá, je aby proteín zasýtil a aby obsahoval málo cukru a sacharidov celkovo. Po prijatí takého proteínu nenastane inzulínový šok, ani ženu po pol hodine neprepadne pocit hladu.

Darčeky pre ženy sme vyberali naprieč rôznymi kategóriami, vrátane tých cenových. Nájdeš tu teda produkty do 20€, do 50€ alebo pokiaľ hľadáš možno niečo drahšie, poradíme aj v tom. Poďme sa na to rovno vrhnúť.

Z tej úplne najmenšej cenovej kategórie si však môžeš vybrať napríklad rôzne proteínové tyčinky, z ktorých sa dá namixovať skutočne veľmi sympatický vianočný balíček. Naše najobľúbenejšie proteínové tyčinky NÁJDETE TU.

Zdravé a chutné dobroty vedia určite potešiť. Ak však máš predstavu poradiť Ježiškovi pri výbere darčekov v oblasti zdravých a chutných doplnkov výživy, niečo z rýdzo ženskej kategórie by mohli spĺňať napríklad cenovo dostupné doplnky výživy cielené na pleť, zdravie nechtov a rast vlasov

Pohodlné a sexi oblečenie

Pri výbere oblečenia si u nás môžeš vybrať z naozaj pestrej palety možností. Ženské krivky pomôže ukázať priedušná spodná bielizeň, ktorá je základom každého bežného, ale aj športového outfitu. Spodná bielizeň v našej ponuke je rovnako ako aj ostatné fitness oblečenie pre ženy v našom e-shope v znamení exkluzívneho textilu značky NEBBIA.

Spodné prádlo, legíny i tričká si pozrieš na TOMTO ODKAZE.

Napríklad kvalitné legíny by určite mali spĺňať určité kvalitatívne štandardy. Predsa len ide o kus oblečenia, ktorý sa má telu prispôsobiť takmer ako “druhá koža”, teda na kvalitnom výbere legín určite záleží. Práve preto tieto produkty zaraďujeme do odporúčania skôr nad cenovú hranicu 50€. Kvalitné dámske legíny NÁJDEŠ TU.

Stredná cenová kategória

Pokiaľ nemáš vyslovene stanovený obnos, ktorý by mal ohraničovať výber vašich vianočných darčekov, môžeme odporučiť i niečo zo strednej cenovej kategórie. Máme konkrétne na mysli kategóriu fitness pomôcok, v ktorej sa dajú nájsť pomôcky pokojne aj pod 10€. Masážne valce, balančné disky, popruhy, expandery – jednoducho všetko to, čo každá fitness nadšenkyňa rada využije pri domácom cvičení.

Naše typy na pomôcky:

do 15€: 

do 20€:

do 30€: 

• do 40€: 

nad 50€: Čo by viac potešilo ženu ako domáce fitness zariadenie.

Vianočný fitness kalendár

Okrem vyššie uvedených odporúčaní máme pre teba ešte jednu skvelú správu! Na našom e-shope totiž aktuálne prebieha fitness vianočný kalendár – to znamená, že každý deň do Vianoc pribudne jedna špeciálna zľava na naše obľúbené produkty. Aktuálne zlacnený tovar tvojich potenciálnych fitness darčekov si môžete pozrieť na TOMTO ODKAZE.

Nevieš po čom túži? Nechaj ju vybrať si samú

VIANOČNÉ POUKÁŽKY, ktoré využije na čokoľvek nájdeš TU

S vianočnými poukážkami od nás navyše ZÍSKAŠ VŽDY VIAC, než si zaplatíš. Ku každej poukážke ti pridávame darček v podobe extra eur na využitie.