Weider Sun Bronze, 40 gummies

Chráňte svoju pokožku a zlepšite opaľovací efekt
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 1016217/119300
€9,90
Weider Sun Bronze, 40 gummies
Weider Sun Bronze, 40 gummies
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Chcete si udržiavať dobre upravenú pokožku a chrániť ju počas opaľovania? S novými gummies SUN BRONZE to dokážete!

Spoločnosť FIT PLUS pre značku WEIDER získala v roku 2023 už ôsmykrát za sebou ocenenie SuperBrands.

  • Prispieva k udržaniu starostlivosti o pleť
  • S betakaroténom, luteínom a zeaxantínom
  • Bez cukru a alergénov

Sun Bronze je navrhnutý tak, aby vám pomohol starať sa o vašu pokožku vďaka svojmu kompletnému zloženiu na báze vitamínu A, beta-karoténu, luteínu a zeaxantínu. Tieto látky majú množstvo funkcií, vďaka ktorým bude vaša pleť vyzerať dobre upravená a rozžiarená. Navyše žiadna z jeho zložiek nie je živočíšneho pôvodu, takže je úplne vhodný pre vegánov a vegetariánov.

 Medzi hlavné vlastnosti zložiek v Sun Bronze patria:

a) Beta-karotén: je to pigment s vysokou antioxidačnou kapacitou, prekurzor vitamínu A. Medzi jeho hlavné funkcie patrí udržiavanie zdravia pokožky, posilnenie opálenia, zlepšenie zraku a podieľa sa na správnom fungovaní imunitného systému. Vďaka svojej vysokej antioxidačnej kapacite chránia naše bunky a zohrávajú dôležitú úlohu v procese starnutia.
b) Vitamín A: je to vitamín rozpustný v tukoch, ktorý prispieva k tvorbe a udržiavaniu tkanív, membrán a pokožky, prispieva k udržaniu normálneho zraku a podporuje imunitný systém. Má tiež antioxidačné vlastnosti, ktoré chránia bunky a bránia starnutiu buniek.
c) Luteín: pigment úzko súvisiaci s betakaroténom a vitamínom A. Mnoho ľudí tento vitamín nazýva „očný vitamín“, pretože pôsobí ako filter pre slnko a chráni očné tkanivá.
d) Zeaxantín: pigment s podobnými vlastnosťami ako luteín. Oba pôsobia na očnej úrovni tým, že majú antioxidačný účinok.

S gummies Sun Bronze dosiahnete upravenú a žiarivú pokožku! A v neposlednom rade - neobsahujú žiadne pridané cukry a sú bez alergénov!

Výživové údaje:

Na 2 gummies*ODD
Energia40 kJ / 10 kcal
Tuky0 g
Sacharidy3,3 g
– z toho cukry0 g
Bielkoviny0,01 g
Vitamín A300 ug38%
Beta karotén3 mg
Luteín5 mg
Zeaxantín1 mg
*ODD - odporúčaná denná dávka v %

Zloženie:
Sladidlá: maltitol, sorbitol; Želírujúce činidlo: pektín; Luteín, Voda, Kyselina: kyselina citrónová; Aróma, zeaxantín, kokosový olej, repkový olej, leštiaca látka: karnaubský vosk; Beta karotén, retinylpalmitát (vitamín A). So sladidlom.

Dodatočné parametre

Kategória: Pleť, vlasy a nechty
Hmotnosť: 0.2 kg
Bezlaktózový: Áno
Bezlepkový: Áno
Forma produktu: Želé cukríky
Vegan: Áno
Značka: Weider
Dávkovanie: Užívajte 2 gummies denne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky výživy WEIDER patria medzi najznámejšie vo svete kulturistiky a fitness.

Proteín Weider

Kvôli vysokej účinnosti sa proteín Weider teší obľube u vrcholových – profesionálnych športovcov. Proteíny a gainery Weider sú určujúcim štandardom po dlhé roky.

Mnoho profesionálov z oblasti fitness, trénerov a výživových poradcov radí napríklad Mega Mass 4000 na prvú priečku gainerov, nemeniac názor na Weider proteín 80 Plus 2000 g a Premium Whey ako jedny z najlepších proteínových doplnkov výživy na trhu.

Podobný prím hrajú v doplnkoch aj ich aminokyseliny, hotové proteínové drinky a karnitínové produkty. Úplnou špičkou je segment proteínových tyčiniek, ktoré sa konkurencia zatiaľ márne snaží napodobniť.

Ak hľadáte Weider proteín vegan, siahnite po obľúbených sójových, hráškových alebo ryžových proteínoch.

Kreatín Weider

Kreatín je najznámejší doplnok výživy, vhodný na zväčšenie objemu svalstva a sily. Približne polovicu získava človek vo forme potravy. Dodatočným príjmom kreatínu Weider je možné efektívne zväčšovať svalovú hmotu.

Doplnky výživy od Weider

Medzi ďalšie kvalitné výživové doplnky pri cvičení patria:

●     spaľovače tukov Weider, s ktorými je chudnutie jednoduchšie a rýchlejšie;

●     vitamíny Weider, ktoré telo využíva v každom metabolickom procese;

●     aminokyseliny Weider a doplnky na regeneráciu svalov, ktoré sú kľúčové pre rast svalovej hmoty – patria sem BCAA a L-glutamín doplnky;

●     predtréningovky – predtréningové pumpy – Weider, ktoré nabudia organizmus pred cvičením;

●     výživa na kĺby Weider s najúčinnejšími látkami;

●     rôzna zdravá výživa Weider pre všetkých športovcov – arašidové maslá, gumové cuktríky či vápnik;

●     doplnky pre cyklistov Weider.

Čo je to Weider?

Značka spojená s osobou Joe Weidera (1919-2013), ktorý zasvätil celý svoj život propagácii posilňovacieho tréningu a s tým spojeného životného štýlu. WEIDER obľubujú už vo viac ako 120 krajinách sveta! Doplnky výživy WEIDER nemali v celej histórii žiaden problém s dopingom alebo nedostatočnou kvalitou.

Joe a Ben Weiderovci sú tí, ktorí to všetko začali. Spustili vlnu, ktoré pohltila každého. Zdravý životný štýl, krása a pevné telo bolo súčasťou sna každého človeka. Meno WEIDER je najväčším prínosom bodybuildingu a fitness na svete.

Príbeh WEIDER sa začína v roku 1936, keď vtedy iba 16-ročný Joe, očarený "železnou hrou" začína vydávať časopis Your Physique. Neskôr sa k nemu pridáva brat Ben a spoločne vybudujú impérium zahrňujúce vydavateľstvo (o.i.MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplnkov výživy (centrála v Salt Lake City) a posilňovacej techniky (Weiderovci boli roky spoluvlastníkmi najväčšej firmy na fitness náradie - ICON Health and Fitness). V roku 1946 zakladá Joe Weider spolu s bratom Benom IFBB, medzinárodnú federáciu bodybuildingu, ktorá je dodnes najrešpektovanejšou organizáciou kulturistiky.

V roku 1965 sa koná po prvý raz súťaž Mr.Olympia. Značka WEIDER sa spolu s novou módou kultu tela šíri z amerického kontinentu do celého sveta. Začiatkom 90. rokov bol WEIDER Nutrition International (pokrývajúci okrem značky WEIDER aj Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product, atď.) svetovou špičkou, ale v silnejúcej konkurencii túto pozíciu na americkom kontinente postupne stráca.

V roku 2001 kupuje WEIDER nemeckú firmu HALEKO (pokrývajúcu o. i. značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojenie dynamiky a kontaktov vtedajšej európskej jednotky Multipower s tradíciou značky WEIDER prináša ovocie.

WEIDER Germany je v súčasnosti lídrom na nemeckom trhu s doplnkami výživy a európskou špičkou, ktorá sa postupne úspešne presadzuje aj mimo Európy. Momentálne zásobuje 120 krajín sveta svojimi doplnkami. V Nemecku vyrábané doplnky výživy sa vyrábajú z prvotriednych surovín a často získavajú ocenenia ohľadom výbornej chute. Popri klasických produktoch prichádza WEIDER s originálnymi produktami (napr. krea-genic, PTK transportný system, netradičné príchute).

Keď kupujete Weider, kupujete špičkové doplnky výživy. Aj preto sa značka Weider rozhodla chrániť zdravie tým, že používa najčistejšie a najbezpečnejšie zdroje.

V roku 2016 získal Weider Slovensko, ocenenie Superbrands, ktoré je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek.

Rok 2017 potvrdil prvenstvo značky WEIDER a nebolo tomu inak aj v roku 2018!

Rok 2019 nás opäť prekvapil, značka WEIDER zostáva voľbou č. 1 vo svojej kategórii.

Rok 2020 nedopadol inak. WEIDER opäť medzi TOP značkami Slovenska. Ocenenie SuperBrands 2020 mu patrí zaslúžene.

SuperBrands Rok 2021-2023. Aj rok 2021, 2022 a2023 potvrdil prvenstvo výživových dolnkov WEIDER.