Osavi

Osavi. Kvalita je pre nás najdôležitejším aspektom. 

Značka Osavi so sídlom v Yorku v UK vznikla s potrebou vytvoriť novú značku pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o zdravý a aktívny životný štýl, al e zároveň dbajú na kvalitu a udržateľnosť surovín a obalov, ktoré kupujú. Vyrábame výživové doplnky, ktoré sú pripravené na základe starostlivo vybraných surovín. Pri ich tvorbe dbáme na optimálne využívanie prírodných zdrojov a dodržiavame zákony obehového hospodárstva. To znamená, že každý náš výrobok má minimálnu ekologickú stopu.

Na dosiahnutie tohto cieľa sme prijali prísnu politiku udržateľného rozvoja. Starostlivo si vyberáme dodávateľov a ďalších obchodných partnerov a overujeme, či aj oni získavajú suroviny racionálnym spôsobom, uplatňujú proekologické riešenia a rešpektujú ľudskú prácu. Spolupracujeme len so subjektmi, ktoré získali certifikáty o zhode s najvyššími normami.

Ako jedni z mála podrobujeme naše výživové doplnky testovaniu ich obsahu a čistoty. Ponúkame vám úplne bezpečné výrobky bez zbytočných plnidiel a nezdravých prísad, aby ste sa mohli starať o seba a svojich blízkych.

Čo vám poskytuje OSAVI

  • Zložky najvyššej kvality
  • Jednoduché a čitateľné etikety
  • Žiadne zbytočné plnidlá
  • Obaly, ktoré okrem toho, že sú recyklovateľné, znižujú uhlíkovú stopu vďaka použitiu prírodných zdrojov

Jedna z posledných noviniek spoločnosti Osavi spadá pod komplexnejší názov Osavi Advanced a ide o výber prémiových produktov na báze kolagénu. Každý z doplnkov sa zameriava na špecifickú výhodu, ktorá je zdôraznená v jeho názve s kolagénom Vlasy, koža a nechty, kolagénom Kĺby a kosti a kolagénom šľachy a väzy. Kolagén je prítomný vo všetkých produktoch, hoci nie len tak hocijaký, používa patentované kolagénové peptidy od Gelity, a práve to z nich robí niečo viac ako štandardný kolagén.

Cena

920
1920
Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
osavi blender shaker 700ml blue
€9,90
Kód: 9180001
osavi blender shaker 700ml purple
€9,90
Kód: 9180002
osavi collagen hair skin nails 150g8
Darček zdarma
€19,99
€25,50 (–21 %)
Kód: 1180001

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom