Naše značky

s-brands

 

lifefitness

LifeFitness

Dopraj si tie najlepšie posilňovacie fitness stroje LifeFitness. Bežecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy od svetovej jednotky priamo u teba doma.

hammerstrength

Hammer Strength

Posilňovacie stroje HAMMER STRENGTH sú najobľúbenejšie silové stroje na cvičenie na svete. Ak si myslíš, že tieto posilňovacie stroje ti pritiahnu do fitness centra viac ľudí, máš pravdu.

bodysolid

Body Solid

Domáce a komerčné fitness zariadenia. Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete.

nordictrack

NordicTrack

Americká značka NordicTrack symbolizuje najvyššiu kategóriu domácich fitness zariadení. Bežecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy získali mnoho patentov.

proform

Pro-Form

Stredná a vyššia kategória domácich fitness zariadení od najväčšieho producenta ICON.

harbinger

Harbinger

Harbinger fitness doplnky na cvičenie sú svetová jednotka! Harbinger ti ponúka 100% garanciu kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, opasky na cvičenie.

pavigym

Pavigym

Podlahy Pavigym sipre trvalú spoluprácu vyberajú také svetové značky ako napr. LifeFitness, organizátori rôznych celosvetových podujatí ako Olympijské hry či Majstrovstvá sveta v rôznych bojových umeniach.

Fitplus group_fitplus_group

FIT PLUS

FIT PLUS je už s tradíciou viac než 30 rokov na českom a slovenskom trhu zárukou kvality a skúsenosti v projektovaní fitness centier i v predaji výživových a fitness doplnkov.

 

hamaviss

Hamaviss

Hamaviss gel je nový unikátny gél na trhu na Slovensku, ktorého história siaha až do roku 1995. Za tie roky bol gél neustále vylepšovaný až do úplnej dokonalosti, v ktorej sa nachádza dnes.

katsudo

Katsudo

Domáci výrobca kvalitných BUDO doplnkov. Viac ako 20 ročné skúsenosti s výrobou. Katsudo má bohatú tradíciu a ponúka široký sortiment pre karate, judo, box alebo taekwondo.

bodyattack

Body Attack

Od roku 1994 sa firma Body Attack zaoberá vývojom a výrobou športovej výživy pre budovanie svalov, regeneráciu, fitness, vytrvalostné športy, diéty a zdravie.

nebbia

NEBBIA

Vznik značky Nebbia siaha do roku 1997, kedy vznikla prvá kolekcia pozostávajúca zo štyroch modelov. Jej dizajn, strih a spracovanie spĺňa nároky tvrdo trénujúcich kulturistov.

triggerpoint

TriggerPoint

Trigger Point Therapy je svetový líder v oblasti vlastnej masážnej terapie. Produkty tejto značky sa predávajú v 85 krajinách sveta. Výrobky značky TriggerPoint využíva mnoho popredných športovcov a športových tímov po celom svete. TriggerPoint pomáha zlepšiť prípravu športovcov, ich výkonnosť pri športe a zotavenie sa.

vplab

VPLab nutrition

VPLab je európska značka doplnkov výživy, ktorá poskytuje tradičnú kvalitu a najnovšie vedecké inovácie. Výrobky značky VPLab sú navrhnuté tak, aby spĺňali individuálne potreby zákazníkov s rôznymi cieľmi a úrovňami intenzity cvičenia. Sú dokonale vhodné pre amatérov aj profesionálnych športovcov. 

named

NamedSport

Talianska spoločnosť NAMEDSPORT bola založená v roku 1988 a vznikla z vášne pre šport a z tridsaťročných skúseností z oblasti športu a farmácie.

sveltus

Sveltus

Francúzsky výrobca fitness doplnkov na cvičenie, tvorca ElastiBand-u.

aone

Aone

Funkčnosť prvoradá! Značka, ktorej sa oplatí veriť, produkty ktoré vás určite zaujmú svojim účinkom, ceny ktoré nepotrebujú komentár.

maxmuscle

Max Muscle

MAX MUSCLE je dynamická americká značka s vynikajúcim vývojovým tímom. Obchody so značkou MAX MUSCLE pokrývajú USA a ich zákazníci tam nájdu vždy kvalitu, funkčnosť a profesionalitu, presne ako vy u nás.

Stacker2-Europe-LOGO

Stacker2

Americká farmaceutická firma NVE Pharmaceuticals distribuujúca doplnky výživy do viac než 50 krajín sveta, vo viac než v 250 000 predajných miestach.

olimp

Olimp

Najdynamickejšia stredoeurópska spoločnosť v oblasti športovej doplnkovej výživy. Spoločnosť OLIMP Laboratories vznikla v roku 1990 a dnes patrí k najvýznamnejším výrobcom doplnkov výživy v Európe.

weidervictoryendurance

WEIDER Victory Endurance

Značka Joe Weider Victory Endurance je podznačkou spoločnosti WEIDER, ktorá sa zameriava najmä na vytrvalostných športovcov. Do jej portfólia patria produkty, ktoré pomôžu pred, počas aj po výkone. Ponúka širokú škálu izotonických nápojov, energetických gélov, regeneračných prípravkov, či klasických doplkov pre každého ako proteínov či BCAA.

weider

WEIDER

Doplnky výživy WEIDER patria medzi najznámejšie vo svete kulturistiky a fitness.

nanox

Nanox Nutraceuticals

NANOX má v súčasnosti solídnu hodnotu vo viac ako 40 krajinách sveta a možno ho považovať za prvotriedny produktový rad špičkových výrobkov vyrábaných v Európe. 

eleiko

ELEIKO

Eleiko je švédska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyrába a predáva pomôcky na vzpieranie a posilňovanie.

powerblock

PowerBlock

PowerBlock založili v roku 1991 špeciálni dizajnéri fitnes zariadení, ktorí sa spriatelili pri navrhovaní zariadení pre niekoľko spoločností vrátane spoločností Parabody a Cybex.

sklz

SKLZ

SKLZ je tvoj tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú tvoje telo s mozgom. Trénuj, aby si bol každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regeneruj s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

tunturi

Tunturi

Tunturi fitness zariadenia pre každodenné použitie. Domáce i profesionálne fitness stroje. Cíť sa lepšie každý deň s fitness strojmi Tunturi.