Vitaj v našom e-shope / predajne FIT PLUS sú otvorené.

WEIDER Victory Endurance Všetky produkty

Weider Pure Creatine, 500 g

WEIDER Victory Endurance Všetky produkty

Weider Pure Creatine, 500 g

(3 hodnotení)
Vypredané / Na objednávku

WEIDER Pure Creatine je najkvalitnejší čistý kreatín monohydrát na svete. WEIDER Pure Creatine 500g - 100%ný čistý CreaPure to je TOP kreatínová čistota.

18,80 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 500 g
Info CreaPure ® - Najkvalitnejší dostupný kreatín monohydrát, Nemecko
Počet dávok v balení 147 dávok po 3,4 g
Dávkovanie Základná dávka je 3,4g 30-60 minút pred krátkym výkonom
Výživové údaje Na 100g: Creapure 100g Na dávku (3,4g): Creapure 3,4g
Forma produktu Prášok

WEIDER Pure Creatine, 500 g

Najkvalitnejší čistý kreatín monohydrát na svete. WEIDER Pure Creatine 500g - 100% ný čistý Creapure to je TOP kreatínová čistota.

Creapure ® - patent najkvalitnejšieho kreatínu monohydrát - od nemeckého výrobcu - Degusy - laboratórne označený za najčistejší dostupný kreatín.

Doplnok výživy určený na zlepšenie aktuálneho fyzického výkonu, urýchlenie regenerácie po ukončení výkonu a na doplnenie výživy pri redukčných diétach.

ZLOŽENIE

100% kreatín monohydrát

Tento Creapure bol skúmaný vo viac ako 50 klinických štúdiách, na ľuďoch všetkých vekových kategórií, dlhšie ako 21 mesiacov užívaním bez prestávok, bez akýchkolvek vedľajších účinkov!

DÁVKOVANIE

Základná dávka WEIDER Pure Creatine je 5 g (2 zarovnané čajové lyžičky) 30-60 minút pred výkonom. Pre stimuláciu výkonu sa kreatín podáva asi 3 dni pred výkonom a tesne pred jeho začatím (30-60 minút). Na závadu nie sú ani niekoľkonásobne vyššie dávky kreatínu (cca 5-30 g v závislosti od doby výkonu, aktuálnej situácie a pod.). K stimulácii tvorby svalovej hmoty je potrebné užívať kreatín aspoň 30 dní v dávkach asi 100 mg na 1 kg telesnej hmotnosti (pre 70 kg človeka je to 7 g).

Uviedli sme o kreatíne na Facebooku:

--- UŽÍVATE KREATÍN? ---

 Štúdia v roku 1992 (Harris R. et al .) potvrdila, že nasycovacia fáza pár dní po 20 g kreatínu denne, zvýšila jeho obsah v svalových bunkách o skoro 20 %, čo bolo následne udržiavané po dlhšiu dobu nižšími dávkami. V tele 70 kg dospelého muža priemernej stavby sa nachádza asi 120 g. To znamená, že okamžitá kapacita zásob pre krátkodobý výkon sa tiež zvýšila skoro o 20 %, výkonnosť však nie je matematicky priamo úmerná. Sú dva zásadné smery užívania. 1. Podpora výkonu v anaeróbnej aktivite, čo znamená krátkodobý intenzívny výkon (vzpieranie, beh na 100 m, krátke výbušné cvičenia ap., efekt do 90 sekúnd) – prvoradý výkon (bez nasycovania). 2. Nasýtenie buniek kreatínom (CP), zlepšenie hydratácie, zväčšenie objemu buniek, sily a energetickej zásoby – prvoradý objem (s nasycovaním). V jednom aj druhom prípade znamená, že ak sa budeš pohybovať v anaeróbnej časti aktivity, ktorou cvičenie s činkami väčšinou je, pomáha rovnako krátkodobé ako aj dlhodobé nasýtenie kreatínom. Preto užívanie klasického monohydrátu začína vždy nasýtením buniek, kvôli vedľajším stratám (Creatinine). Novodobé kreatíny ako Krea-Genic® a Kre-Alkalyn toto nasýtenie vďaka účinnnosti nepotrebujú, ale my sme sa počas testovania presvedčili, že zvýšené dávky týchto kreatínov, čo i len na 2 násobok na začiatku 3-4 dní účinok ešte zlepšili.  Časovanie dávok je v začiatku fázy jasné, v primeraných časových rozostupoch prijať rozdelenú časť dennej dávky kreatínu. V prípade užívania kreatínu v tréningových dňoch je vhodné dávku užiť podľa stavu organizmu a nasledovnej intenzity tréningu pred ním aj po ňom. Ak ideš cvičiť a pred hodinou a pol si obedoval, večeral alebo mal iné jedlo, efekt bude minimálny, preto je odporúčanie všetkých kreatínových, arginínových, stimulačných a iných predtréningových produktov zamerané na užívanie na prázdny žalúdok. Od metabolizmu človeka a objemu kokteilu (alebo vody) potom závisí, či sa prijatý kreatín vstrebe do tela za 30 alebo 60 minút. Počas fyzickej práce telo čerpá zo zásob najbližších zdrojov, teda ak sa kreatín bude nachádzať práve v krvi, jednoznačne pomôže vo výkone.  Ďalšie štúdie z rokov 1993, 1997 a 1999 rozoberali užívanie kreatínu (CreaPure®) s rôznymi inými suplementmi, ako proteín, glukóza a pod. Záverom bolo zistené, že jeho vstrebávanie neovplyvňuje mixovanie s ostatnými suplementmi a jeho vstrebateľnosť je s minimálnymi odchýlkami podobná.  Keď sa ale sústredíš na výkon, objem a silu, podanie kreatínu spoločne s inými prospešnými látkami ako sacharidy, aminokyseliny, arginín je samozrejme lepšie, pretože ponúka telu viac ako samotný kreatín. Rovnako je to po cvičení (anabolické okno – do 90 minut po tréningu), ideálne je prijať ihneď po cvičení kreatín s aminokyselinami a adaptogénmi (napríklad gainer, volumizér) na podporu anabolizmu a dodanie všetkých dôležitých živín pre regeneráciu po cvičení.

UPOZORNENIE

Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladuj na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, dobre uzavreté. Uchovávaj mimo dosahu detí. Pri užívaní prípravku dbaj na dostatočný denný príjem tekutín. Neprekračuj dennú odporúčanú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

M

MariánMatúškovo, 30. 07. 2020

L

LenkaIvanka pri Nitre, 20. 05. 2020

M

MatúšBratislava, 16. 01. 2020

Hmotnosť 500 g
Info CreaPure ® - Najkvalitnejší dostupný kreatín monohydrát, Nemecko
Počet dávok v balení 147 dávok po 3,4 g
Dávkovanie Základná dávka je 3,4g 30-60 minút pred krátkym výkonom
Výživové údaje Na 100g: Creapure 100g Na dávku (3,4g): Creapure 3,4g
Forma produktu Prášok

Naposledy prezerané

WEIDER Victory Endurance Weider Pure Creatine, 500 g
18,80 €
Vypredané / Na objednávku

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem
{