Weider Premium Tribulus 90 kapsúl

Prémiový Tribulus s 90% saponínmi a viac ako 60% protodioscínu.

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 1019221/37640
€22,20 –14 % €18,99
Weider Premium Tribulus 90 kapsúl
Weider Premium Tribulus 90 kapsúl
Akcia
€22,20 –14 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Weider Premium Tribulus 90kps

Spoločnosť FIT PLUS pre značku WEIDER získala v roku 2023 už ôsmykrát za sebou ocenenie SuperBrands.

Najlepší tribulus je späť! 

 • Ohromná dávka 1800 mg vysokokvalitného extraktu Tribulus Terrestris na porciu
 • Štandardizovaný obsah saponínnov na 90%, obohatený o zinok pre podporu prirodzenej hladiny testosterónu
 • Laboratórne testované pre maximálnu kvalitu a bezpečnosť
 • Až 90% Saponínov
 • Pridaný zinok pre podporu testosterónu
 • Balenie postačujúce na mesiac
 • VEGAN kapsule

Chceš výhodnejšiu ponuku?

Na čo je dobrý tribulus?

 • Podporuje nárast svalovej hmoty
 • Urýchľuje svalovú a energetickú regeneráciu
 • Podporuje zvýšenie fyzického výkonu, výdrž a silu
 • Má povzbudzujúci a stimulujúci efekt pre mužov i ženy (podporuje vylučovanie testosterónu, mužskú výkonnosť, ženám pomáha počas menopauzy)
 • Aby bol muž výkonný
 • Obmedzuje vznik svalových kŕčov
 • Pôsobí mierne diureticky
 • Stimuluje imunitu, pôsobí preventívne proti rôznym chorobám
 • Zvyšuje počet červených a bielych krviniek
 • Má antibakteriálne a protizápalové vlastnosti
 • Zvyšuje hladinu testosterónu u mužov a estrogénu u žien!

Výživové údaje na dennú porciu Premium Tribulus

 • Zinok  1,5 mg (15% ODD*)
 • Extrakt Tribulus Terrestris     1800 mg
 • z toho Saponíny   (90%)        1620 mg
 • z toho protodioscín - viac ako 60%
 • *ODD - odporúčaná denná dávka

Zatiaľ čo kulturisti a fyzicky aktívni ľudia z celého sveta už mnoho desaťročí používajú extrakty rastlín, známe ako adaptogény, extrakt Tribulus Terrestris je už niekoľko storočí základom fytomedicíny a tradičného liečiteľského umenia.

Nový WEIDER Premium Tribulus poskytuje ohromujúcich 1800 mg kvalitného extraktu v každej porcii, so štandardizovaným obsahom pre 90% steroidné saponíny. Prémiový kmeň Tribulus je navyše obohatený o vysoko kvalitný citrát zinočnatý, ktorý prispieva k udržaniu normálnych hladín testosterónu v krvi.

Aby sa zaistila najlepšia možná kvalita surovín, je Premium Tribulus pravidelne analyzovaný nezávislými laboratóriami tretích strán.

Zloženie Weider Premium Tribulus

Extrakt Tribulus Terrestris (Tribulus terrestris L., obsah Saponínov 90%), kapsula: Hydroxypropylmetylcelulóza; Objemová látka: mikrokryštalická celulóza; protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; Citrát zinočnatý.

Bližšie informácie o Tribuluse Terrestris

WEIDER Tribulus Terrestris (Extrakt Kotvičníka zemného) bol vždy najpredávanejší prírodný hormonálny stimulant testosterónu.

Kulturisti a silovo trénujúci športovci hľadali vždy spôsob ako sa priblížiť anabolickým hormónom a ich účinkom prírodnou cestou.

Prírodná náhrada s povzbudzujúcim účinkom na proteosyntézu, hormonálnu tovrbu a zlepšenie výkonu je z hľadiska zloženia vždy plná rastlinných steroidných saponínov, sterolov. Najznámejším a najpoužívanejším je Tribulus Terrestris, ktorý v najlepšej kvalite (Weider) pomáha vlastnej tvorbe testosterónu.

V synergizácii látok ako sú adaptogény (látky prirodzene zvyšujúce vitalitu, obranyschopnosť a potenciál organizmu), napríklad ženšeň, guarana, maca, kudzu, orech kola, beta-ecdysterone a podobne, je účinnosť zvyšovaná.

Účinky extraktov z bulharskej rastliny Tribulus Terrestris na zvyšovanie tvorby testosterónu v ľudskom tele sú podložené vedeckými štúdiami. V súčasnosti je to najsilnejší oficiálne povolený testosterónový stimulant na trhu.

Obsahuje komplex saponínov extrahovaných z rastliny Tribulus Terrestris, ktorý prirodzenou cestou zvyšuje tvorbu vlastného testosterónu pôsobením na Luteizačný hormón, ktorý priamo ovplyvňuje produkciu testosterónu. Výborne účinkuje najmä u mužov nad 30 rokov.

Tribulus bol deklarovaný za najlepší doplnok stravy v USA, obsahujúci prekurzor testosterónu. To, čo upútalo pozornosť našich expertov, boli výkony bulharských vzpieračov na pretekoch, kde sa vykonávajú dopingové kontroly. Zdalo sa, že aj potom, keď títo športovci prestali brať zakázané anabolické prípravky (normálne nasleduje prechodné obdobie, počas ktorého dochádza k poklesu hladín hormónov, nálady a fyzických schopností), sa ich psychické a fyzické schopnosti vďaka tribulusu počas intenzívneho tréningu naďalej zlepšovali.

Čo sa týka zlepšenia, ktoré budete pozorovať v spálni, detaily v podstate hovoria samé za seba. Pánov poteší zvýšené libido, zvýšená frekvencia erekcií a zvýšenie objemu ejakulátu, čo poukazuje na zvýšenie hladín gonadotropných hormónov a testosterónu.

Tribulusové saponíny patria medzi najúčinnejšie pôsobiace látku na zvyšovanie hormonálnej tvorby človeka. 90% obsah týchto saponínov patrí do deklarovanej najvyššej kvality tribulusov vôbec.

Zvýšená hladina testosterónu vedie k zvýšeniu fyzického výkonu, zlepšeniu regenerácie, nárastu svalstva a povzbudeniu výkonnosti. Pozitívne zmeny nastávajú už po prvých piatich dňoch užívania tohto doplnku. Zloženie: 1 kps obsahuje 600mg extraktu z kotvičníka zemného s 90% obsahom saponínov.

Tribulus Terrestris býva tiež nazývaný ako 'rastlinný posilňovač potencie'. Účinné látky, predovšetkým fytosteroly, sú obsiahnuté vo všetkých častiach rastliny. Klinické štúdie preukázali, že blahodárne účinky kotvičníka pociťujú hlavne osoby už nad 30 rokov. Zlepšuje intímny život, uvoľňuje napätie, obovuje vitalitu a elán.

Tribulus podporuje zvyšovanie objemu svalovej hmoty, predovšetkým u mužov tým, že prostredníctvom zvýšenia hormonálnej tvorby pôsobí na syntézu bielkovín. Mužom aj ženám pomáha redukovať telesný tuk. Tiež výrazne pôsobí na zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Najčastejšie sa užíva vo forme doplnkov výživy. Hladina voľného testosterónu u mužov vekom klesá. Čím je tvorba vlastného testosterónu nižšia, tým citeľnejší je účinok tribulusu.

Obr. Hladina testosterónu podľa veku muža

UPOZORNENIE k užívaniu Tribulusu od Weidera:

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Ak uvažujete nad Tribulusom, tak tento prípravok jednoznačne patrí k tým najkvalitnejším a s najsilnejším obsahom!

Základný faktor účinnosti - t.j. vlastného subjektívneho pocitu sily tribulusu je vlastný stav hormonálnej tvorby, čím nižšia, tým silnejšie pociťuje človek účinok. 

Ako vyzerá rastlinka tribulusu?

REFERENCIE:

 1. Vplyv Tribulus Terrestris na hladinu testosterónu a športový výkon u mladých mužov: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22549832/
 2. Účinky Tribulus Terrestris na sexuálnu funkciu u mužov: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24559105/, https://www.webmd.com/vitamins/ai/ingredientmono-39/tribulus
 3. Vplyv Tribulus Terrestris na svalovú silu a vytrvalosť u mužov: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20838333/
 4. Vplyv Tribulus Terrestris na libido u žien: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24658142/
 5. Účinky Tribulus Terrestris na symptómy menopauzy: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22447314/
 6. Vplyv Tribulus Terrestris na hustotu kostí u žien: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19687242/
 7. Vplyv Tribulus Terrestris na sexuálnu funkciu u mužov: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26727646/
 8. Účinky Tribulus Terrestris na erektilnú dysfunkciu: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28364864/
 9. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8623187
 10. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24648015
 11. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23102423
 12. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5623710
 13. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6226866

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tribulus Terrestris
Hmotnosť: 0.08 kg
Forma produktu: Kapsule
Značka: Weider
Dávkovanie: 3 kapsule počas dňa, ideálne s jedlom
Obsah Saponínov v %: 90
Na jednu kapsulu v mg: 600
Obsah Protodioscínu v 1 kps: min. 360

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky výživy WEIDER patria medzi najznámejšie vo svete kulturistiky a fitness.

Proteín Weider

Kvôli vysokej účinnosti sa proteín Weider teší obľube u vrcholových – profesionálnych športovcov. Proteíny a gainery Weider sú určujúcim štandardom po dlhé roky.

Mnoho profesionálov z oblasti fitness, trénerov a výživových poradcov radí napríklad Mega Mass 4000 na prvú priečku gainerov, nemeniac názor na Weider proteín 80 Plus 2000 g a Premium Whey ako jedny z najlepších proteínových doplnkov výživy na trhu.

Podobný prím hrajú v doplnkoch aj ich aminokyseliny, hotové proteínové drinky a karnitínové produkty. Úplnou špičkou je segment proteínových tyčiniek, ktoré sa konkurencia zatiaľ márne snaží napodobniť.

Ak hľadáte Weider proteín vegan, siahnite po obľúbených sójových, hráškových alebo ryžových proteínoch.

Kreatín Weider

Kreatín je najznámejší doplnok výživy, vhodný na zväčšenie objemu svalstva a sily. Približne polovicu získava človek vo forme potravy. Dodatočným príjmom kreatínu Weider je možné efektívne zväčšovať svalovú hmotu.

Doplnky výživy od Weider

Medzi ďalšie kvalitné výživové doplnky pri cvičení patria:

●     spaľovače tukov Weider, s ktorými je chudnutie jednoduchšie a rýchlejšie;

●     vitamíny Weider, ktoré telo využíva v každom metabolickom procese;

●     aminokyseliny Weider a doplnky na regeneráciu svalov, ktoré sú kľúčové pre rast svalovej hmoty – patria sem BCAA a L-glutamín doplnky;

●     predtréningovky – predtréningové pumpy – Weider, ktoré nabudia organizmus pred cvičením;

●     výživa na kĺby Weider s najúčinnejšími látkami;

●     rôzna zdravá výživa Weider pre všetkých športovcov – arašidové maslá, gumové cuktríky či vápnik;

●     doplnky pre cyklistov Weider.

Čo je to Weider?

Značka spojená s osobou Joe Weidera (1919-2013), ktorý zasvätil celý svoj život propagácii posilňovacieho tréningu a s tým spojeného životného štýlu. WEIDER obľubujú už vo viac ako 120 krajinách sveta! Doplnky výživy WEIDER nemali v celej histórii žiaden problém s dopingom alebo nedostatočnou kvalitou.

Joe a Ben Weiderovci sú tí, ktorí to všetko začali. Spustili vlnu, ktoré pohltila každého. Zdravý životný štýl, krása a pevné telo bolo súčasťou sna každého človeka. Meno WEIDER je najväčším prínosom bodybuildingu a fitness na svete.

Príbeh WEIDER sa začína v roku 1936, keď vtedy iba 16-ročný Joe, očarený "železnou hrou" začína vydávať časopis Your Physique. Neskôr sa k nemu pridáva brat Ben a spoločne vybudujú impérium zahrňujúce vydavateľstvo (o.i.MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplnkov výživy (centrála v Salt Lake City) a posilňovacej techniky (Weiderovci boli roky spoluvlastníkmi najväčšej firmy na fitness náradie - ICON Health and Fitness). V roku 1946 zakladá Joe Weider spolu s bratom Benom IFBB, medzinárodnú federáciu bodybuildingu, ktorá je dodnes najrešpektovanejšou organizáciou kulturistiky.

V roku 1965 sa koná po prvý raz súťaž Mr.Olympia. Značka WEIDER sa spolu s novou módou kultu tela šíri z amerického kontinentu do celého sveta. Začiatkom 90. rokov bol WEIDER Nutrition International (pokrývajúci okrem značky WEIDER aj Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product, atď.) svetovou špičkou, ale v silnejúcej konkurencii túto pozíciu na americkom kontinente postupne stráca.

V roku 2001 kupuje WEIDER nemeckú firmu HALEKO (pokrývajúcu o. i. značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojenie dynamiky a kontaktov vtedajšej európskej jednotky Multipower s tradíciou značky WEIDER prináša ovocie.

WEIDER Germany je v súčasnosti lídrom na nemeckom trhu s doplnkami výživy a európskou špičkou, ktorá sa postupne úspešne presadzuje aj mimo Európy. Momentálne zásobuje 120 krajín sveta svojimi doplnkami. V Nemecku vyrábané doplnky výživy sa vyrábajú z prvotriednych surovín a často získavajú ocenenia ohľadom výbornej chute. Popri klasických produktoch prichádza WEIDER s originálnymi produktami (napr. krea-genic, PTK transportný system, netradičné príchute).

Keď kupujete Weider, kupujete špičkové doplnky výživy. Aj preto sa značka Weider rozhodla chrániť zdravie tým, že používa najčistejšie a najbezpečnejšie zdroje.

V roku 2016 získal Weider Slovensko, ocenenie Superbrands, ktoré je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek.

Rok 2017 potvrdil prvenstvo značky WEIDER a nebolo tomu inak aj v roku 2018!

Rok 2019 nás opäť prekvapil, značka WEIDER zostáva voľbou č. 1 vo svojej kategórii.

Rok 2020 nedopadol inak. WEIDER opäť medzi TOP značkami Slovenska. Ocenenie SuperBrands 2020 mu patrí zaslúžene.

SuperBrands Rok 2021-2023. Aj rok 2021, 2022 a2023 potvrdil prvenstvo výživových dolnkov WEIDER.