Weider 0% Fat BBQ Sauce 265ml, nízkokalorická barbeque omáčka bez tuku

Weider 0% Fat Barbecue omáčka je perfektným doplnkom zdravého grilovania v plnej chuti.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 1019303
€4,50
Weider 0% Fat BBQ Sauce 265ml, nízkokalorická barbeque omáčka bez tuku

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Weider 0% Fat BBQ Sauce, 265ml - nízkokalorická barbeque omáčka bez tuku

Spoločnosť FIT PLUS pre značku WEIDER získala v roku 2023 už ôsmykrát za sebou ocenenie SuperBrands.

Weider Barbecue Sauce je jediná omáčka svojho druhu, ktorá je navrhnutá tak, aby zvýraznila chuť vašich jedál a nie ich kalorickú kapacitu.

0 % TUKU, 0 % CUKRU

Cukor je vo všeobecnosti jednou z hlavných zložiek väčšiny omáčok vrátane slaných, ale aj zakázanou zložkou väčšiny diét. S omáčkami Weider 0% sa už nemusíte obávať, vzhľadom na to, že okrem toho, že neobsahujú žiadne cukry, nepridajú do vašej stravy ani gram tuku!

ANTI-DRIP SYSTÉM: jedným z doplnkov nášho výrobku je jeho systém proti odkvapkávaniu, ktorý vám umožní omáčku ľahko používať bez toho, aby kvapkala na každú porciu, a tiež ju efektívnejšie skladovať a uchovávať.

CELÝ RAD PRÍCHUTÍ: Omáčky Weider's 0% vám umožnia denne vylepšovať najrôznejšie pokrmy! Dokonale sa kombinujú aj s Weider's Vegan Meat Mix na prípravu vašich lahodných domácich hamburgerov s vysokým obsahom rastlinných bielkovín alebo na akúkoľvek inú ich prípravu.

Koľkokrát ste si museli odoprieť pôžitok z ohromne plnej chuti, ktorú človek dostane pri konzumácii šťavnatého mäsa s bohatou omáčkou? Stavíme sa, že to nebolo raz, pretože mnohé omáčky sú nabité zbytočnými tukmi, sacharidmi a konzervačnými látkami.

  • Omáčka s príchuťou barbeque
  • Nula % pridaného cukru
  • Bez tuku a prakticky bez kalórií
  • Nádoba proti odkvapkávaniu, ktorá umožňuje jej pohodlné skladovanie
  • Ideálne na dochutenie šalátov alebo grilovaných rýb

Predstavujeme vám nové omáčky Weider s 0% obsahom, novú slanú variantu so všetkými chuťovými vlastnosťami tradičných omáčok, ale bez cukru, tuku a kalórií.

K dispozícii sú 4 príchute: kečup, kari, barbecue a caesar. Umožňujú ochutiť širokú škálu jedál a receptov.

Aj keď ste sa rozhodli vyradiť zo svojho jedálnička kalorické, mastné a na cukor bohaté potraviny, vďaka ich zloženiu si môžete každý deň vychutnávať zdravé jedlo bez toho, aby ste sa vzdali pôžitku:

-Cukor je jednou z hlavných zložiek väčšiny omáčok, aj slaných, a zároveň zakázanou zložkou, ak si chcete strážiť diétu. S omáčkami 0% sa už nemusíte obávať, pretože obsahujú nula cukrov.

-Nulový obsah tuku: žiadna zo 4 príchutí nepridá do vašej stravy ani gram tuku, ideálne na zálievku šalátov alebo tej grilovanej ryby, ktorú máte na večeru!

-Takmer žiadne kalórie: každá porcia obsahuje približne 1 kcal*, film!

-100 % chuti: sú veľkolepé... a viac nemáme čo povedať, radšej sa presvedčte sami!

Navyše sa dodáva v praktickej nekvapkajúcej nádobe, vďaka ktorej sa ľahko skladuje a uchováva.

Weider vám pomáha, aby bolo dobré stravovanie čo najjednoduchšie a najchutnejšie... Konečne budú vaše jedlá bez kalórií, ale plné chuti!

Dodatočné parametre

Kategória: Omáčky
Hmotnosť: 0.29 kg
Forma produktu: Tekutý koncentrát
Vegan: Áno
Značka: Weider
Dávkovanie: 1 porcia = 15 ml
Použitie: dochucovanie jedál
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky výživy WEIDER patria medzi najznámejšie vo svete kulturistiky a fitness.

Proteín Weider

Kvôli vysokej účinnosti sa proteín Weider teší obľube u vrcholových – profesionálnych športovcov. Proteíny a gainery Weider sú určujúcim štandardom po dlhé roky.

Mnoho profesionálov z oblasti fitness, trénerov a výživových poradcov radí napríklad Mega Mass 4000 na prvú priečku gainerov, nemeniac názor na Weider proteín 80 Plus 2000 g a Premium Whey ako jedny z najlepších proteínových doplnkov výživy na trhu.

Podobný prím hrajú v doplnkoch aj ich aminokyseliny, hotové proteínové drinky a karnitínové produkty. Úplnou špičkou je segment proteínových tyčiniek, ktoré sa konkurencia zatiaľ márne snaží napodobniť.

Ak hľadáte Weider proteín vegan, siahnite po obľúbených sójových, hráškových alebo ryžových proteínoch.

Kreatín Weider

Kreatín je najznámejší doplnok výživy, vhodný na zväčšenie objemu svalstva a sily. Približne polovicu získava človek vo forme potravy. Dodatočným príjmom kreatínu Weider je možné efektívne zväčšovať svalovú hmotu.

Doplnky výživy od Weider

Medzi ďalšie kvalitné výživové doplnky pri cvičení patria:

●     spaľovače tukov Weider, s ktorými je chudnutie jednoduchšie a rýchlejšie;

●     vitamíny Weider, ktoré telo využíva v každom metabolickom procese;

●     aminokyseliny Weider a doplnky na regeneráciu svalov, ktoré sú kľúčové pre rast svalovej hmoty – patria sem BCAA a L-glutamín doplnky;

●     predtréningovky – predtréningové pumpy – Weider, ktoré nabudia organizmus pred cvičením;

●     výživa na kĺby Weider s najúčinnejšími látkami;

●     rôzna zdravá výživa Weider pre všetkých športovcov – arašidové maslá, gumové cuktríky či vápnik;

●     doplnky pre cyklistov Weider.

Čo je to Weider?

Značka spojená s osobou Joe Weidera (1919-2013), ktorý zasvätil celý svoj život propagácii posilňovacieho tréningu a s tým spojeného životného štýlu. WEIDER obľubujú už vo viac ako 120 krajinách sveta! Doplnky výživy WEIDER nemali v celej histórii žiaden problém s dopingom alebo nedostatočnou kvalitou.

Joe a Ben Weiderovci sú tí, ktorí to všetko začali. Spustili vlnu, ktoré pohltila každého. Zdravý životný štýl, krása a pevné telo bolo súčasťou sna každého človeka. Meno WEIDER je najväčším prínosom bodybuildingu a fitness na svete.

Príbeh WEIDER sa začína v roku 1936, keď vtedy iba 16-ročný Joe, očarený "železnou hrou" začína vydávať časopis Your Physique. Neskôr sa k nemu pridáva brat Ben a spoločne vybudujú impérium zahrňujúce vydavateľstvo (o.i.MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplnkov výživy (centrála v Salt Lake City) a posilňovacej techniky (Weiderovci boli roky spoluvlastníkmi najväčšej firmy na fitness náradie - ICON Health and Fitness). V roku 1946 zakladá Joe Weider spolu s bratom Benom IFBB, medzinárodnú federáciu bodybuildingu, ktorá je dodnes najrešpektovanejšou organizáciou kulturistiky.

V roku 1965 sa koná po prvý raz súťaž Mr.Olympia. Značka WEIDER sa spolu s novou módou kultu tela šíri z amerického kontinentu do celého sveta. Začiatkom 90. rokov bol WEIDER Nutrition International (pokrývajúci okrem značky WEIDER aj Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product, atď.) svetovou špičkou, ale v silnejúcej konkurencii túto pozíciu na americkom kontinente postupne stráca.

V roku 2001 kupuje WEIDER nemeckú firmu HALEKO (pokrývajúcu o. i. značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojenie dynamiky a kontaktov vtedajšej európskej jednotky Multipower s tradíciou značky WEIDER prináša ovocie.

WEIDER Germany je v súčasnosti lídrom na nemeckom trhu s doplnkami výživy a európskou špičkou, ktorá sa postupne úspešne presadzuje aj mimo Európy. Momentálne zásobuje 120 krajín sveta svojimi doplnkami. V Nemecku vyrábané doplnky výživy sa vyrábajú z prvotriednych surovín a často získavajú ocenenia ohľadom výbornej chute. Popri klasických produktoch prichádza WEIDER s originálnymi produktami (napr. krea-genic, PTK transportný system, netradičné príchute).

Keď kupujete Weider, kupujete špičkové doplnky výživy. Aj preto sa značka Weider rozhodla chrániť zdravie tým, že používa najčistejšie a najbezpečnejšie zdroje.

V roku 2016 získal Weider Slovensko, ocenenie Superbrands, ktoré je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek.

Rok 2017 potvrdil prvenstvo značky WEIDER a nebolo tomu inak aj v roku 2018!

Rok 2019 nás opäť prekvapil, značka WEIDER zostáva voľbou č. 1 vo svojej kategórii.

Rok 2020 nedopadol inak. WEIDER opäť medzi TOP značkami Slovenska. Ocenenie SuperBrands 2020 mu patrí zaslúžene.

SuperBrands Rok 2021-2023. Aj rok 2021, 2022 a2023 potvrdil prvenstvo výživových dolnkov WEIDER.