Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Pro-Form Všetky produkty

Stacionárny bicykel ProForm Tour de France

Pro-Form Všetky produkty

Stacionárny bicykel ProForm Tour de France

Vypredané / Na objednávku

Osvojte si skúsenosti z jazdy vonku bez toho aby ste opustili pohodlie svojho domova. Môžete si vybrať trasu kdekoľvek na svete a iFit®Technológia posilnená Google Mapami™ automaticky stiahne mapu do vašej konzoly.

Hmotnosť 67 Kg
Nastavenie sedadla Hore / Dole / Dopredu / Dozadu, Odnímateľné sedlo
Prevody 24
Príslušenstvo kompatibilný port pre iPod, Intermix Akustika 2.0, vstavaný zvukový systém
Váha zotrvačníka 22 kg kg
Sklon -20% až +20%
Konzola 3.5" displej meria waty, rýchlosť, čas, prevod, RPM, Srdcový tep (HR), % HR, sklon, vzdialenosť, kalórie
Meranie pulzu kompatibilný s hands-free BLE (Bluetooth) a ANT + bezdrôtové monitory srdcovévej frekvencie (predáva sa samostatne)
Transportné kolieska Áno
Rozmery (dxšxv) 153 x 62 x 130 cm
Počet programov 9 vstavaných, 24 Tour de France programov
Nosnosť 159 kg
Trieda použitia a presnosti H/C
iFit® Coach™ Nie
Kompatibilné s iFit Live Áno

Osvojte si skúsenosti z jazdy vonku bez toho aby ste opustili pohodlie svojho domova. Môžete si vybrať trasu kdekoľvek na svete a iFit®Technológia posilnená Google Mapami™ automaticky stiahne mapu do vašej konzoly. To, čo uvidíte na displeji aj presne pocítite, každý kopec, každú serpentínu a každý zjazd. 

Vyberte si trasu kdekoľvek na svete a iFit®Technológia posilnená Google Mapami™ automaticky stiahne mapu do vašej konzoly. To, čo uvidíte na displeji, aj presne pocítite, každý kopec, každú serpentínu a každý zjazd. Tento univerzálny Indoor spiningový stacionárny bicykel prináša viac možností pre vyššie tréningové zaťaženie, dosahujúce aj vyššiu úroveň výkonnosti. S 24 digitálnymi prevodmi si môžete prispôsobiť akékoľvek cvičenie. Interaktívne Incline a Decline ovládanie (stúpanie a klesanie) dokáže meniť sklon ako v reálnom teréne . Inteligentné faktory ako odolnosť proti vetru voči vašej výške a hmotnosti sú prepočítavané do výsledného odporu a približujú sa k reálnej záťaži na trati. Zamakáte si ako profík, s „Le Tour de France“ Indoor spiningovým bicyklom. 

 Trengovy bicykel Proform Tour de France model 2012

Jazda kdekoľvek na svete s Google Maps ™ & iFit ®Ready

S iFit ® Technológiou s Google Maps ™ môžete jazdiť kdekoľvek na svete! Vyberte si z 24 pre-mapovaných ciest, alebo si vytvorte vlastné. Jazda cez Passage du Gois alebo hill na kopce Mont des Alouettes vo Francúzsku. Môžete sa previezť po Golden Gate, alebo popod Eiffelovkou. Teraz môžete zažiť tieto reálne trasy a ďalšie na tomto Indoor spiningovom bicykli. S iFit ® technológiou môžete jazdiť rovnaké trate ako profíci počas Tour de France. Nemusíte premýšľať nad motiváciou, zadajte si trasu a užite si jazdu očami profi cyklistu.  Google a Google Maps sú registrované ochranné známky spoločnosti Google, Inc vrátane  iFit ®. iFit je doplnkový modul - k dostatiu na našich predajniach.

 Ovládanie bicykel mapy Stacionárny bike trening meranie tepu vykonu bicykel Inteligentne mapy wifi bicykel Profi cyklo trening

Stúpanie a klesanie na tréningovom stacionárnom bicykli PRO FORM "Le Tour de France" 

 Stupanie klesanie spinning

Vstavaný Power Meter

power meter spinning bicykel

Vstavaný power meter je vnútorné zariadenie, ktoré vám umožní sledovať váš energetický výdaj vo watoch a RPM, priamo na konzole. 
Powermeter je nový patent, odstraňujúci problémy s pripojením oddelených zariadení pre meranie wattov a RPM. PROFORM Tour de France Indoor stacionárny spiningový bicykel je vybavený vstavaným wattmetrom. Znamená to umožnenie lepšieho sledovania informácií a naladienie sa na vašu jazdu a lepšie hodnotienie výkonnosti. Teraz sa môžete uistiť, že ste pripravený na zdokonaľovanie sa v jazde. S wattmetrom môžete získať v reálnom čase spätnú väzbu o tom, ako ťažko trénujete.

  • iFit Živá Integrovaná technológia, pri cvičení Powered by Google Maps, vrátane automatického stúpania, klesania a odporu
  • -20% Až 12% Digitálne klesanie a stúpanie
  • 3,5 "farebný displej;. Majte prehľad o vašom tréningu, čase, vzdialenosti, pulze a spálených kalóriách s týmto ľahko čitateľným displejom, iFit Živé tréningy sú zobrazované prostredníctvom satelitného pohľadu z Google Maps.
  • Zapojte svoj iPod alebo MP3 prehrávač, do dock-u Interplay Music pre bezkonkurenčnú kvalitu zvuku.
  • Mix Acoustics Sound System - Vychutnajte si svoje obľúbené médium s týmto vstavaným zvukovým systémom.

Inteligentný "Odpor proti vetru" Pre osobnejší a presnejší výpočet odporu a tréningovej záťaže

 treningovy bicykel Proform Tour de France 2012 jpg

Každé vnútorné zotrvačné teleso vám môže dodať odpor, ale iba Le Tour de France Indoor stacionárny bicykel vám môže poskytnúť inteligentný odpor proti vetru. Inteligentné Odpor proti vetru automaticky nastavuje odpor na bicykli na základe vášho profilu vetra. (Silnejší, slabší, počas tréningu)) Naša inteligentná technológia spočíta vašu výšku a váhu spolu s uplatnením prirodzeného odporu, ktorý by ste mali na ceste v reálnom prostredí. Tým pádom je odpor "V pivnici" rovnaký ako odpor na Mount Blanc-u.

 treningovy bicykel Proform Tour de France 2012

Aké sú výhody ?

"" Tour De France Trainer "je neuveriteľný, pretože má veľmi realistický cestný pocit. Za viac ako 20 rokov bicyklových trénerov, som nikdy nenašiel nič čo by sa im približovalo. Moja obľúbená funkcia je Google Mapy iPhone aplikácia, a to, že koleso sa skutočne otáča smerom hore alebo dole na základe stúpaní a zjazdov. "Tour De France Trainer" je zďaleka najbližší bicyklom na ceste, ako som kedy zažil! Päť hviezdičiek! " 


Profi cyklista trening

Neuveriteľná inovácia! Podľa Herba (Myrtle Beach, Južná Karolína, tlač) 
Ten, ktorý dokáže všetko. Ten, kde si môžete vybrať neuveriteľné množstvo cvičení. Ten, na ktorý si môžete vziať svoje obľúbené bicyklové trasy alebo stopy a jazdy. WOW! Kto mal nápad pre túto vec, získa zlaté hviezdy - Ďakujeme - Herb Alban

Prvotriedny  produkt!

Podľa robnfoley (Minneapolis, MN) 

Hodnotenie:  0.0 0.2 0.4 0.6 0.8 1.0 1.2 1.4 1.6 1.8 2.0 2.2 2.4 2.6 2.8 3.0 3.2 3.4 3.6 3.8 4.0 4.2 4.4 4.6 4.8  4.5 / 5.0  

Fantastický rad možností. Vytváranie vlastných tréningov, jázd, tratí, KDEKOĽVEK, a sledovanie, Google Maps StreetView je zabijak nudy na pohľadanie. Naozaj tichý, až príliš. Jediné negatívum je nedostatočná ochrana displeja pred spotenými mastnými prstami.

Úžasný bicykel

Podľa Opt (Mtn. Home, ID) 

Hodnotenie:  0.0 0.2 0.4 0.6 0.8 1.0 1.2 1.4 1.6 1.8 2.0 2.2 2.4 2.6 2.8 3.0 3.2 3.4 3.6 3.8 4.0 4.2 4.4 4.6 4.8  5.0 / 5.0  

Mal som tento bicykel už niekoľko mesiacov. Musím povedať, že som naozaj rád. Stúpanie a pokles sú vynikajúce! Je super tichý a môžem počúvať moju hudbu a nemusíte mať strach o prehlučenie hluku na bicykli. Ergonómia a ovládanie sú dobré. Jediné, čo som našiel je, že keď stojím na pedáloch, kolená zasiahnu občas riadidlá (Mám 185 cm). Bicykel je ľahko nastaviteľný aj pre moju ženu je ľahko nastaviť a hodí svoju ženu, ako dobre, ktorá je 173 cm vysoká. Milujem mapy - Google funkciu. Aj program v jázd, ktoré som robiť na mojej pravidelnej jazde na bicykli a perfektný je aj pocit, že to funguje, dokonca viac než na skutočnom bicykli. Celkovo som si naozaj užil tento bike. Keď počasie zakazuje jazdu vonku, je pekné mať tento stacionárny bicykel doma!

ODSKÚŠAJTE SI HO U NÁS! NA PREDAJNIACH VÁM OCHOTNE PORADÍME S VÝBEROM. 

BEZPEČNOSTNÉ INFO

Pred montážou a užívaním zariadenia si pozorne preštudujte bezpečnostné informácie a pokyny v návode. Spoločnosť FIT PLUS, spol. s. r. o. nezodpovedá za škody spôsobené nevhodnou manipuláciou, resp. nedodržaním bezpečnostných zásad.

R

RoboBratislava, 29. 01. 2015

Fantastický rad možností. Vytváranie vlastných tréningov, jázd, tratí, KDEKOĽVEK, a sledovanie, Google Maps StreetView je zabijak nudy na pohľadanie. Naozaj tichý, až príliš. Jediné negatívum je nedostatočná ochrana displeja pred spotenými mastnými prstam

A

AndrejMartin, 06. 12. 2014

Mal som tento bicykel už niekoľko mesiacov. Musím povedať, že som naozaj rád. Stúpanie a pokles sú vynikajúce! Je super tichý a môžem počúvať moju hudbu a nemusíte mať strach o prehlučenie hluku na bicykli. Ergonómia a ovládanie sú dobré. Jediné, čo som n

Hmotnosť 67 Kg
Nastavenie sedadla Hore / Dole / Dopredu / Dozadu, Odnímateľné sedlo
Prevody 24
Príslušenstvo kompatibilný port pre iPod, Intermix Akustika 2.0, vstavaný zvukový systém
Váha zotrvačníka 22 kg kg
Sklon -20% až +20%
Konzola 3.5" displej meria waty, rýchlosť, čas, prevod, RPM, Srdcový tep (HR), % HR, sklon, vzdialenosť, kalórie
Meranie pulzu kompatibilný s hands-free BLE (Bluetooth) a ANT + bezdrôtové monitory srdcovévej frekvencie (predáva sa samostatne)
Transportné kolieska Áno
Rozmery (dxšxv) 153 x 62 x 130 cm
Počet programov 9 vstavaných, 24 Tour de France programov
Nosnosť 159 kg
Trieda použitia a presnosti H/C
iFit® Coach™ Nie
Kompatibilné s iFit Live Áno

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky