Sole Fitness HomeTrainer B74 stacionárny bicykel

Rotoped Sole B74 poskytuje pohodlné, no zároveň náročné tréningy a je ideálnou voľbou pre skúsených cyklistov aj úplných nováčikov.

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /B74
€999 –23 % €765
Sole Fitness HomeTrainer B74 stacionárny bicykel
sole fitness hometrainer b74 stacionarny bicykel1
Akcia Tip
€999 –23 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Sole Fitness HomeTrainer B74, stacionárny bicykel na doma

 

Je fakt, že väčšina používateľov bicyklov vám povie, že prioritou číslo jeden pri používaní vzpriameného bicykla je byť pohodlný, ale zároveň náročný pri tréningu. Stacionárny bicykel Sole Fitness B74 poskytuje oboje a používa sa v pohodlí a komforte vášho domova.

Nastaviteľné gélové sedadlo, pevný rám a ergonomicky navrhnuté pedále umožňujú, aby sa stroj prispôsobil svojím pohybom vám, a nie naopak. Táto konštrukcia umožňuje používateľovi pohybovať sa na sedadle dopredu a dozadu, ako aj na opierke chrbta. Keďže všetci používatelia sa líšia výškou, je dôležité, aby mali slobodu pri hľadaní ideálnej úrovne pohodlia počas tréningu.

Náš tichý odpor poskytuje používateľom plynulý prechod medzi úrovňami odporu, a to všetko pri zachovaní mimoriadne tichého tréningu. Umožňuje používateľom menej sa obávať hluku fitnes zariadenia a viac sa sústrediť na dosahovanie fitnes cieľov.

Kľúčové výhody stacionárneho bicykla Sole Fitness HomeTrainer B74

  • Tichý odpor poskytuje používateľom hladký prechod medzi úrovňami odporu
  • Patentovaný 2-stupňový vnútorný dizajn na pedáloch zabraňuje bolestiam kolien a chodidiel
  • Pohodlné gélové sedadlo je nastaviteľné horizontálne aj vertikálne.
  • 19 cm LCD podsvietený displej má vstavané reproduktory, ventilátor a držiak na fľašu

 

Hmotnosť zotrvačníka: 8,16 kg (18 libier)

Odolnosť: 20 úrovní počítačom riadeného odporu ECB

Displej konzoly: 19 cm LCD displej

Spätná väzba konzoly: Čas, rýchlosť, vzdialenosť, odpor, otáčky za minútu, kalórie, srdcový tep

Programy: 10 (manuálne, 5 prednastavené, 2 užívateľom definované, 2 HRC)

Meranie srdcového tepu Zwift: Snímače tepovej frekvencie a bezdrôtový prijímač Bluetooth® Smart (vrátane hrudného pásu)

Sedadlo: Ergonomické, polstrované gélové sedadlo s vertikálnym a horizontálnym nastavením

Riadidlá: Multi-grip, protišmykové riadidlá

Pedále: Pohodlné pedále s nastaviteľnými popruhmi

Zábava: Kompatibilný hudobný port pre iPod®/mp3 prehrávač a duálne Bluetooth® reproduktory, držiak na tablet

Ďalšie funkcie: Dvojitý držiak na fľašu s vodou, USB nabíjací port, vyrovnávacie nožičky

Chladiaci ventilátor: Áno

Rozmery: 122 x 58,5 x 137,8 cm

Hmotnosť produktu: 40 kg (88 libier)

Max. Hmotnosť užívateľa: 130 kg (290 libier)

Prepravné kolesá: Áno, vpredu namontované

Napájanie: Sieťový adaptér

Záruka: Rám 10 rokov, diely 2roky

Dodatočné parametre

Kategória: Stacionárne bicykle
Hmotnosť: 40 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnosť: 130 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.