Sole Fitness HomeTrainer LCB stacionárny bicykel

Bicykel Sole Fitness LCB poskytuje pohodlné, no zároveň náročné tréningy s dvojnásobným rozsahom odporu oproti ostatným bicyklom SOLE.

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /LCB
€1 985 –16 % €1 650
Sole Fitness HomeTrainer LCB stacionárny bicykel
sole fitness hometrainer lcb stacionarny bicykel4
Akcia
€1 985 –16 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Sole Fitness HomeTrainer LCB, stacionárny bicykel bez kompromisov

Stacionárny bicykel SOLE Light Commercial (LCB) je dokonalým cvičebným zariadením pre takmer všetky potreby. Model SOLE LCB je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné, a nastavuje nový štandard pre indoorové cvičebné bicykle.

Okrem plynulého prechodu medzi 40 úrovňami odporu je model SOLE LCB vybavený nadrozmernými, odpruženými pedálmi spolu s 2° náklonom dovnútra, ktorý pomáha vyrovnať telo do správnej polohy. Polstrované gélové sedadlo sa dá nastaviť vertikálne aj horizontálne pre maximálne pohodlie a jednoduché používanie.

Vďaka desiatim náročným programom na výber a doplnkom, ako je držiak na fľašu s vodou, poskytuje SOLE LCB dokonalý tréning pre každého. Je to ideálny fitnes nástroj pre začínajúcich používateľov, ako aj pre tých, ktorí pravidelne trénujú. Vytvorte si vlastný cvičebný program pomocou našich prednastavených programov a ďalej si ho prispôsobte pomocou funkcie definovania používateľa.

Výhody stacionárneho bicykla Sole Fitness LCB

  • Dvojnásobok funkcií a kvality iných bicyklov s porovnateľnou cenou
  • Najplynulejšia a najtichšia jazda spomedzi všetkých bicyklov
  • Magnetický zotrvačník s hmotnosťou 14 kg a systém pohonu klinovým remeňom
  • Nastaviteľné sedadlo a pedále
  • Luxusné nadrozmerné pedále so sklonom 2° dovnútra
  • Odolný oceľový rám a hliníkový povrch robia z tohto bicykla najodolnejší bicykel na trhu
  • 25,6 cm osvetlený LCD displej s vysokým rozlíšením, chladiaci ventilátor a zabudovaný zvukový systém s kompatibilitou s MP3
  • 10 náročných programov a 40 úrovní odporu
  • Technológia Bluetooth s aplikáciou SOLE Fitness™ APP kompatibilnou s FitBit, iHealth, MyFitness Pal
  • Obsahuje reproduktory Bluetooth, nabíjací port USB a nastaviteľný/odnímateľný držiak na tablet

Hmotnosť zotrvačníka: 14 kg (29 libier)

Odolnosť: 20 úrovní počítačom riadeného odporu ECB

Displej konzoly: 25,6cm LCD displej

Spätná väzba konzoly: Čas, rýchlosť, vzdialenosť, tempo, odpor, otáčky za minútu, kalórie, srdcový tep

Programy: 10 (manuálne, 5 prednastavené, fit-tes, 2 užívateľom definované, 2 HRC)

Kompatibilné aplikácie: SOLE Fitness App, Kinomap,

Meranie srdcového tepu Zwift: Snímače tepovej frekvencie a bezdrôtový prijímač Bluetooth® Smart (vrátane hrudného pásu)

Sedadlo: Ergonomické, polstrované gélové sedadlo s vertikálnym a horizontálne nastavenie

Riadidlá: Multi-grip, protišmykové riadidlá

Pedále: Pohodlné pedále s nastaviteľnými popruhmi

Zábava: Kompatibilný hudobný port pre iPod®/mp3 prehrávač a duálne Bluetooth® reproduktory, držiak na tablet

Ďalšie funkcie: Dvojitý držiak na fľašu s vodou, USB nabíjací port, vyrovnávacie nožičky

Chladiaci ventilátor: Áno

Audio systém: vstavané reproduktory s bluetooth

Rozmery: 123 x 58 x 152 cm

Hmotnosť produktu: 46 kg (101 libier)

Max. Hmotnosť užívateľa: 150 kg (320 libier)

Prepravné kolesá: Áno, vpredu namontované

Napájanie: Sieťový adaptér

Záruka: 10 rokov rám, 2 roky diely

Dodatočné parametre

Kategória: Stacionárne bicykle
Hmotnosť: 46.2 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnosť: 150 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia. Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.