Body Solid Indoor Exercise Bike ESB150 cyklotrenažér

ESB150 je navrhnutý tak, aby fungoval ako cestný bicykel, a je určený pre váš domov alebo pre náročné skupinové zariadenia.

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /ESB150
€1 190
Body Solid Indoor Exercise Bike ESB150 cyklotrenažér

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Body Solid Indoor Exercise Bike ESB150 cyklotrenažér

 

Bicykel Endurance Recumbent Bike ESB150 poskytuje výhody a pocit z jazdy na cestnom bicykli v pohodlí domova. Od riadidiel a podložky sedadla až po kľuky a pedále, ESB150 vyzerá a pôsobí ako prvotriedny cestný bicykel.

Uzavreté ložiskové body otáčania a remeňový pohon s klinovými drážkami poskytujú tichú a plynulú jazdu, zatiaľ čo brzdový systém s dvoma plstenými podložkami kladie plynulý a konzistentný odpor aj pri tých najnáročnejších tréningoch.

Sedadlo a riadidlá sú nastaviteľné vertikálne aj horizontálne, čo umožňuje dokonalé prispôsobenie takmer každej veľkosti používateľa.

Interiérový bicykel ESB150 je ideálny pre ľahké komerčné a domáce prostredie.

 • 40lb zotrvačník (18,1kg)
 • Tichý a hladký remeňový pohon
 • Sedadlo a riadidlá sa nastavujú vertikálne a horizontálne
 • Mikro nastaviteľné riadidlá a podložka sedadla
 • Utesnené ložiskové body otáčania
 • Prepravné kolieska
 • Domáca záruka, 5 rokov na diely
 • Záruka na ľahké komerčné využitie, 2 roky na diely
 • 423 "D x 20 "Š x 48 "V, 116,6 kg

 

Konštrukcia rámu

Body-Solid ESB150 sa vyznačuje odolným rámom vyrobeným z hrubých oceľových rúrok s presne opracovanými zvarovými bodmi. Bicykel je navrhnutý tak, aby vydržal vysoko intenzívne spinové tréningy a dokonca spĺňal štandardy komerčného klubu. Jeho predná vidlica je mierne zakrivená pre lepšiu pevnosť.

Zvislá trubka sedadla bicykla je spojená s hlavnou rámovou trubkou malou vodorovnou tyčou, ktorá môže slúžiť ako stúpacia tyč, ako podpora pri strečingu alebo pri rôznych spinových tréningoch, ktoré si vyžadujú opakované našľapovanie a došľapovanie. z bicykla. Nie všetky spinové bicykle majú túto funkciu, čo je celkom plus.

Hlavný rám bicykla je vybavený antikoróznym lakom odolným voči trieskam, čiernej farby. Stĺpik riadidiel, sedlovka a zotrvačník sú pochrómované. Napriek odolnosti povrchovej úpravy proti hrdzi je bicykel určený len na vnútorné použitie. Ak sa používa alebo skladuje vonku, vlhkosť môže nakoniec korodovať iné časti, ako sú skrutky a čapy.

Tento rotoped Body-Solid nie je extrémne veľký posilňovací stroj. So všetkými zmontovanými dielmi to trvá cca. 43″L x 20″ (109 x 51 cm) podlahovej plochy. Odporúčaná plocha použitia je 72″D x 36″W (183 x 92 cm).

Hoci to nie je príliš veľká jednotka, je pomerne ťažká. Jeho čistá hmotnosť je cca. 117 lbs (53 kg), čo je podstatne viac ako hmotnosť priemerného horského bicykla (cca 3-krát viac). Všetka táto hmotnosť hrá dôležitú úlohu v jeho stabilite. Jednotka však nie je príliš náročná na premiestnenie, keďže jej predná základňa je vybavená dvoma veľkými kolesami.

V neposlednom rade sa v základoch bicykla nachádzajú veľké stabilizátory. Všetky sú nastaviteľné, čo znamená, že bicykel môžete dokonale vyrovnať na akomkoľvek type podlahy. Sú tiež vybavené veľkými gumovými podložkami, ktoré poskytujú vynikajúcu priľnavosť k podlahe.

Sedadlo a riadidlá

Halový cyklistický bicykel Endurance ESB150 je dodávaný s prémiovým spinovým sedlom, ktoré má v zadnej časti extra odpruženie a pozdĺžnu drážku pre extra prúdenie vzduchu pod užívateľom. Jej vrchná časť je dvojito prešitá a vystužená panelmi zo syntetického materiálu. Má tiež štandardný dizajn, čo znamená, že v prípade potreby zaň ľahko nájdete náhradu.

Sedadlo je nastaviteľné v štyroch smeroch (vpredu, vzadu, hore, dole). V prípade potreby umožňuje aj trochu nakláňania dopredu a dozadu. Jeho horizontálny posúvač ponúka niekoľko palcov nastavenia, zatiaľ čo jeho zvislá nastavovacia lišta má viacero pozícií nastavenia. Preto sa na bicykel zmestia používatelia s veľkosťou od 5'0″ do 6'5″ (153 – 196 cm).

Riadidlá bicykla sú rovnako ako sedadlo nastaviteľné v štyroch smeroch. Jeho zvislá nastavovacia lišta ponúka 5 polôh, zatiaľ čo jeho horizontálny posuvník ponúka cca. rovnaký rozsah nastavenia ako sedadlo. Riadidlá majú dizajn s viacerými úchopmi, s dlhou, slučkovou aero tyčou v strede. Je plne pokrytá vrstvou gumeného penového materiálu, ktorý poskytuje bezpečné uchopenie a optimálne pohodlie.

Odporový systém

Halový cyklistický trenažér Body-Solid ESB150 je vybavený štandardnou strmeňovou brzdou vybavenou dvoma bočnými plstenými podložkami a pripojenou k napínaciemu koliesku na vrchu hlavnej trubky rámu. Odporový systém je manuálny. Bicykel teda nemusíte pripájať k zdroju energie. Ak chcete nastaviť odpor, jednoducho otočíte kolieskom napätia, čo umožňuje brzde pridať alebo znížiť trenie.

Na voliči napätia nie sú špecifikované žiadne nastavenia napätia ani „kliknutia“. Jednoducho ho uťahujete, kým nevytvorí primeraný odpor pre váš tréning. Vo všeobecnosti môžete brzdu utiahnuť až do bodu, kedy ledva šliapnete do pedálov.

Malá páka je pripevnená k napínaciemu koliesku a funguje ako núdzová brzda. Stlačením páky nadol sa brzda okamžite utiahne pri maximálnom zastavení zotrvačníka. To môže byť potrebné, pretože zotrvačník sa ešte chvíľu otáča po tom, čo prestanete šliapať do pedálov, a poskytuje konzistentnú dynamiku.

Systém pohonu

Tento rotoped Body-Solid využíva systém remeňového pohonu; integruje odolný klinový remeň s krytom ABS. Keďže ide o systém remeňového pohonu, prichádza s radom výhod. Po prvé, pohyb pedálov je celkom hladký, pretože remeň generuje menej vibrácií ako reťaz. Pohyb pedálov je veľmi tichý a navyše nevyžaduje žiadne mazanie.

Ako sme už spomenuli vyššie, zotrvačník bicykla je navrhnutý pre konzistentnú hybnosť. Váži 40 libier (18,1 kg) a má obvodovú váhu, vďaka čomu poskytuje agresívnu zotrvačnosť a plynulý pohyb pedálov. Je to tiež obojsmerné. Preto, ak chcete, môžete šliapať dozadu, aby ste si spestrili tréning.

Bicykel je vybavený robustnou 3-dielnou kľukou, ktorá je navrhnutá tak, aby udržala celú váhu užívateľa. Inými slovami, aj keď sa blížite k maximálnej podporovanej hmotnosti (135 kg), stále by ste mali byť schopní šliapať v stoji.

Priložené pedále sú vyrobené z kovovej zliatiny. Nemajú SPD prvky pre spinovú obuv, ale majú špičky. Ich vlákna sú však štandardné, takže ak je to tak, môžete ich ľahko nahradiť.

Montáž a údržba

Jadro bicykla sa dodáva vopred zmontované. Preto je potrebné pripevniť iba základné tyče, sedadlo, riadidlá a pedále. Nemalo by to trvať dlhšie ako 20-30 minút. Všetky potrebné schémy a pokyny na montáž sú zahrnuté v príručke. Súčasťou je aj základná sada nástrojov.

Údržba nevyžaduje veľa. Odporúča sa iba pravidelne kontrolovať uvoľnené skrutky a diely a v prípade potreby ich znova dotiahnuť, aby ste predišli nehodám.

Pozitíva

 • Robustný rám – môže podporovať používateľov až do 135 kg;
 • Malé rozmery v porovnaní s inými fitness zariadeniami;
 • Prepravné kolesá;
 • Nastaviteľné stabilizátory;
 • Zvyšovacia tyč medzi tyčou sedadla a tyčou hlavnej rúrky;
 • 4-cestné nastaviteľné, viac úchopové riadidlá;
 • 4-smerovo nastaviteľné sedadlo;
 • Prémiové sedlo so zadným odpružením a pozdĺžnou drážkou pre extra prúdenie vzduchu;
 • Hladký a takmer tichý pohon, vďaka čomu je bicykel ideálny pre použitie v byte;
 • Zotrvačník s hmotnosťou 40 libier, zotrvačnosťou vylepšený a obojsmerný;
 • Odolnosť proti treniu, ktorá v podstate ponúka napätie až do bodu, v ktorom sotva môžete pedálovať;
 • Pedále z odolnej kovovej zliatiny so špičkou;
 • Vrátane držiaka na fľaše;
 • Jednoduchá montáž;
 • Vyžaduje si malú údržbu.

Nevýhody

 • Žiadny fitness meter.

Zhrnutie

Body-Solid Endurance ESB150 je ľahký komerčný halový cyklistický trenažér s odolným rámom, ktorý unesie užívateľov až do hmotnosti 135 kg. Je vybavený štandardným systémom odporu trenia strmeňa, zotrvačníkom so zotrvačnosťou 18kg a ponúka vynikajúcu mikro nastaviteľnosť sedadla. Je to vynikajúci halový trenažér pre užívateľov všetkých úrovní, ideálny pre stredný až intenzívny kardio tréning, intervalový tréning, rozvoj vytrvalosti a chudnutie. A nakoniec ponúka skvelú kvalitu a hodnotu za svoju cenu.

Dodatočné parametre

Kategória: Spinningové bicykle
Hmotnosť: 49 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.

Podobné produkty

body-solid-endurance-fan-bike-fb300
Akcia
Body Solid Endurance Fan Bike FB300
Na sklade (dodanie 5-10 dní)
€1 085
€1 330 (–18 %)
Kód: 3010990/FB300