Air Bike Renegade AB100

Renegade air Bike je vzpriamený stacionárny rotoped s rukoväťami, známy aj ako fan bike. Odpor je zabezpečený ventilátorovým kolesom, ktoré exponenciálne zvyšuje odpor vetra pri silnejšom pedálovaní.

Dostupnosť Na sklade (dodanie do 14 dní)
Možnosti doručenia
Kód: 3010980/AB100-BIKE
€1 795 –17 % €1 479
Air Bike Renegade AB100
air-bike-renegade-ab100
Akcia Novinka
€1 795 –17 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

VLASTNOSTI
  • Cvičenie na celé telo s nízkym dopadom na kĺby. Vzduchový bicykel dostane vaše ruky do akcie pre lepšiu kondíciu a spaľovanie kalórií, a to všetko bez akéhokoľvek otrasného dopadu na kĺby.
  • Nekonečná intenzita a odpor. Na rozdiel od iných typov rotopedov poskytuje vzduchový bicykel výhodu neobmedzeného odporu vetru na prispôsobenie každej fáze vášho tréningu.
  • Je to skvelý nástroj na rehabilitáciu, pretože poskytuje bezpečný pohyb bez nárazov. Tiež umožňuje, aby sa oblasť zranenia pohybovala a zabezpečila prietok krvi do oblasti, aby sa pomohlo zotaveniu.
  • Vzduchový bicykel je perfektným nástrojom pre intervalový tréning ako HIIT (High Intensity Interval Training). Na rozdiel od iných typov rotopedov s pevnými rukoväťami má vzduchový bicykel rukoväte, ktoré sa pohybujú pri šliapaní do pedálov, takže si pri cvičení nôh precvičíte celú hornú časť tela.
  • Chladivý efekt získate vďaka vzduchu prúdiacemu cez ventilátor, ktorý vám pomôže udržať sa počas tréningu v pohode.
PRODUKT
Pedále Dvojitý pedál s montážnou sponou na špičke a popruhom
Úpravy sedadiel Horizontálne a vertikálne nastavenie sedadla
Odpor Neobmedzené
Riadidlá Dvojité umiestnenie uchopenia
Monitorovanie srdcovej frekvencie Polar kompatibilný
Hrudný pás
Ventilátor 4,8 kg dvojitý oceľový ventilátor
KONZOLA
Displej konzoly LCD
Zobraziť spätnú väzbu Čas, kalórie, otáčky za minútu, vzdialenosť, rýchlosť, watty
programy 8 prednastavených, 1 HRC
ROZMERY
Produkt (D x Š x V) 123 x 67,5 x 142 cm
Kartón (D x Š x V) Rozmery 133 x 43 x 88 cm
Hmotnosť netto/brutto 76,5 kg / 81 kg
Max. hmotnosť užívateľa 150 kg
ZÁRUKA
Rám Život

Dodatočné parametre

Kategória: Air Bikes
Hmotnosť: 55 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnosť: 150 kg
Konzola: Displej LCD, Čas, kalórie, otáčky za minútu, vzdialenosť, rýchlosť, watty ,programy: 8 prednastavených, 1 HRC
Počet programov: 8 prednastavených, 1 HRC
MP3 vstup: -
Kompatibilné s iFit Live: -
Meranie pulzu: nie
Rozmery (dxšxv): 123 x 67,5 x 142 cm
Odpor: Neobmedzené
Nastavenie sedadla: áno
Integrovaný ventilátor: v kolese
Veľkosť: 123 x 67,5 x 142 cm
Použitie: -
Hmotnosť závaží: -

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.