Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú pre lockdown zatvorené.

Naturálny kulturista Slavo Haco

  • Novinky

Viete kto je Slavomír Haco? V krátkej 4. dielnej mini sérii vám tento naturálny kulturista poradí ako cvičí, aké doplnky výživy užíva počas svojej sezóny a čo mu najviac zaberá. Tak isto predstaví jeho jedálniček a vy sa ho budete môcť opýtať na jeho tréningové metódy.

Naturálny kulturista Slavo Haco

Slavomír Haco - Natural bodybuilder

Do svojej prvej súťažnej sezóny vletel tento 37-ročný sympaťák úžasným spôsobom. Na slovenskej naturálnej scéne vyhral všetky súťaže organizované asociáciou naturálnej kulturistiky SSNFK pre rok 2015. Úspešne reprezentoval Slovensko aj na majstrovstvách Európy v Nemecku kde  zvíťazil vo váhovej kategórií do 75 kg a sezónu ukončil 3. miestom na majstrovstvách sveta naturálnych kulturistov organizovaných naturálnou asociáciou "UIBBN".

V priebehu najbližšieho mesiaca vám tento úspešný reprezentant v naturálnej kulturistike priblíži svoju prípravu na súťažnú sezónu 2015. Každý týždeň vždy v pondelok zverejníme jeden článok v tomto poradí:

  1. článok - "Čo je môj cieľ - čo chcem dosiahnuť ?"
  2. článok - "Objemová príprava (kompletná suplementácia a tréning - prečo používať kvalitné doplnky výživy?) "
  3. článok - "Rysovacia príprava (kompletná suplementácia a tréning - aké doplnky výživy sú v tejto fáze najvhodnejšie?) "
  4. článok - "Majstrovstvá sveta 2015 v Španielsku - úspech alebo tvrdá porážka Slovenského šampióna?

Po zverejnení 4. článku  jedného z vás čo dali LIKE a zdieľali tieto príspevky vyžrebujeme a vyherca dostane dva najobľúbenejšie doplnky výživy, ktoré pravidelne používa Slavo Haco pri svojej príprave. Weider CFM Whey Protein a perfektnú predtréningovú pumpu Weider Total Weider Rush.

Otázka týždňa: "Je podľa vás Slavo Haco naozaj naturálny kulturista alebo sa len tak tvári?"

Odpovede ná otázku týždňa nám môžete napísať do komentu pod článok

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem