Sviatok všetkých nakupujúcich Black Friday a Cyber Monday je tu!

Black Friday alebo aj čierny piatok je piatok po Dni vďakyvzdania ktorý sa v Spojených štátoch oslavuje vždy štvrtý piatok v novembri, na Slovensku dátum obchodníci kopírujú.

FITNESS BLACK FRIDAY FIT PLUS doplnky vyzivy, fitness stroje, cinky

Čo znamená výraz Black Friday a Cyber Monday?

Oba tieto výrazy pochádzajú z USA odkiaľ sa rozšírili do celého sveta. Black Friday alebo aj čierny piatok je piatok po Dni vďakyvzdania ktorý sa v Spojených štátoch oslavuje vždy štvrtý piatok v novembri. Čierny piatok sa považuje za začiatok predvianočnej nákupnej horúčky. Vo väčšine veľkých obchodných reťazcov po celom svete tak začína obdobie výpredajov za výrazne znížené ceny.

Black Friday

Nový rozmer dostal čierny piatok na internete, kde e-shopy ponúkajú rôzne zľavy až do pondelka (Cyber Monday), počas tzv. Cyber Week, kde pokračuje výpredaj cez internet.

Ako poďakovanie za celý rok, budú môcť všetci naši priaznivci nakúpiť na www.fitplus.sk alebo v ktorejkoľvek z 6 predajní FIT PLUS po celom Slovensku doplnky výživy, kardio zariadenia a fitness doplnky za výrazne nižšie ceny ako po iné dni.

FIT PLUS BLACK FRIDAY 2019

V čom je výhoda BLACK FRIDAY vo FITPLUSe

  • Ozajstné zľavy - ozajstne znížené ceny, nedvíhame ceny umelo, na čo ste zvyknutí u iných odvetví, dávame reálne zľavy z dlhodobo platných cien
  • Sortiment - nemáme obmedzanú šírkyu sortimentu, u nás platí BLACK FRIDAY na
  • Poštovné zdarma - nehráme sa na poštovné zdarma (pri objednávke nad XY), my naozaj doručujeme všetko zdarma
  • 6 predajní - Chcete si tovar prezrieť osobne, nebodaj odborne poradiť? Neváhajte, u nás ti otázky zodpovieme.

Žiadne čakanie! Zľavy bežia! Prezeraj detailne nech ti nič neujde.

Fitness stroje * Doplnky výživy * Činky * Fitness doplnky