IFIT vám rozšíri možnosti využitia vášho kardio zariadenia

Máte bežecký pás, eliptický trenažér alebo rotoped označený funkciou iFIT a neviete na čo slúži táto vec? Ako ju využiť a čo s ňou získate?

Vďaka aplikácii iFIT sa vám otvoria nekonečné možnosti využívania vášho kardio zariadenia o ktorých ste doposiaľ ani netušili a získate prehľad o všetkom, čo ste robili, kde ste behali, bicyklovali... Vďaka napojeniu na komunitnú časť aplikácie iFIT budete môcť cvičiť v pohodlí domova za pomoci vášho osobného online inštruktora, ktorý vám poradí ako najrýchlejšie schudnúť, vyformovať postavu, alebo nabrať svaly pomocou konkrétnych tréningov.

 

Služba iFIT vo vašom bežeckom páse, alebo stacionárnom bicykli vám pomôže objaviť celý svet priamo z vašej obývačky. Táto aplikácia spolupracuje s Google mapami a na základe terénu upravuje automaticky aj výškové rozdiely, ktoré prenáša priamo do vášho kardio zariadenia. Predstavte si že máte bicykel Pro-Form Tour De France a rozhodnete sa prejsť si najťažšiu horskú prémiu. Nič nemožné. Bicykel automaticky nastaví stúpanie podľa mapy a tak isto zjazd dole bude simulovaný presne podľa dostupných informácii z Google máp.

 

 

Vďaka aplikácií pre chytré telefóny s operačným systémom iOS a Android, budete mať všetky vaše ciele a výsledky na jednom mieste pri sebe. Samozrejmosťou je tiež automatické párovanie aplikácie s vašim kontom na www.ifit.com, kde nájdete všetky vaše doterajšie výsledky. Tiež vďaka tejto komunitnej časti ľahko nájdete nových priateľov s ktorými môžete pretekať na ktoromkoľvek mieste na svete. Máte chuť prebehnúť sa napríklad po pláži v Brazílii a pritom sa pretekať s vašimi známymi. Opäť žiadny problém pre aplikáciu iFIT. Ako ste si už zvykli aj z iných aplikácií podobného charakteru, nechýba možnosť pridávať si jedlá, ktoré ste v priebehu dňa jedli. Získate tak prehľad o tom, koľko kalórií ste prijali a naopak koľko kalórii ste spálili, vďaka cvičeniu na kardio zariadení, alebo počas behania a bicyklovania vo vašom obľúbenom parku.

 

Obrovskou výhodou modulu iFIT vo vašom kardio zariadení je, že získate prístup k nekonečným možnostiam tréningov.

Chcete si vyformovať postavu? Trénovať box, alebo chodiť po najznámejších turistických miestach po celom svete? S modulom iFIT už nebude žiadny cieľ nedosiahnuteľný. Pre cyklistických „fajnšmekrov“ iFIT ponúka napríklad možnosť prejsť si všetky etapy známej Tour de France. A to vám neponúkne žiadny iný cyklistický trenažér.

 

Teraz si predstavte, že ste bežecký fanatik a behávate vašu obľúbenú trasu doma vo vašom meste a teraz ste na pracovnej ceste na opačnej strane sveta. Čo urobíte, keď narazíte na bežecký pás s funkciou iFIT?

 

Jednoducho sa pripojíte k vášmu kontu, vyberiete si trasu, ktorú chcete absolvovať a vďaka iFIT modulu sa prenesiete napríklad pod Michalskú ulicu v Bratislave, kde si môžete samozrejme spolu s obrázkami priamo od Google odbehnúť vašu obľúbenú trať. Nie je to úžasné?

 

Čo teda potrebujete pre to aby ste mohli využívať túto bez pochyby službu budúcnosti, keďže náš svet je stále rýchlejší a máme stále menej času na cvičenie?

  1. Bežecký pás, rotoped alebo eliptikal s označením iFIT
  2. Ak sa jedná o zariadenie označené ako kompatibilné s iFIT, ale iFIT nemá integrovaný, bude potrebné prikúpiť si iFIT modul, ktorý zabezpečí pripojenie Vášho zariadenia k WIFI sieti a tým pádom získate prístup k Vášmu iFIT kontu. Mimochodom, pri kúpe iFIT modulu, získate ročné prémiové členstvo vo vašom iFIT konte.
  3. Ak má kardio zariadenie iFIT modul integrovaný, nie je potrebné dokupovať žiadny modul a váš stroj sa môže bez problémov napojiť na dostupnú WIFI sieť.

 

IFIT zároveň rozširuje možnosti, vďaka ktorým budú možnosti využitie vášho konta nekonečné. Spoločnosť už minulý rok predstavila posteľ, ktorá bude merať hodnoty vášho spánku a automaticky ich nahrávať do vášho konta. Existuje už dokonca aj špeciálny mixér, ktorý vám automaticky na základe toho ako ste spali pripraví ranný nápoj. Ak ste napríklad spali zle a cítite sa rovnako, mixér vám pripraví vitamínovú bombu, vďaka ktorej sa budete cítiť po celý deň výborne. Taktiež sú už teraz súčasťou IFIT-u tenisky, ktoré do vašej aplikácie povedia ako beháte, na ktorú časť nohy našľapujete a navrhnú vám optimálne cviky práve pre vaše nohy. Zdajú sa vám tieto funkcie ako úplne zbytočné a nezaujímavé? To isté sa tvrdilo aj o elektronike v autách. Kedysi sme ani nechyrovali o smart televízoroch, či smart fónoch a realita dneška? ...

 

Novinkou s ktorou ste sa už určite stretli aj na našom trhu sú merače fyzickej aktivity, alebo smart hodinky, ktoré monitorujú vaše telesné procesy a taktiež viete koľko čistých kalórií ste spálili. V našej ponuke určite budú časom pribúdať všetky dostupné produkty, vďaka ktorým budú vaše fyzické aktivity jednoducho merateľné a dosahovanie vašich stanovených cieľov bude oveľa jednoduchšie.

 

Takže na záver, čo je také zaujímavé na iFIT-e? Všetko. IFIT integruje všetky možné meracie funkcie, aby vám pomohol a zároveň ste získali prehľad o vašej fyzickej aktivite, ktorá postupom času bude stále potrebnejšia. Nás iFIT presvedčil a odporúčame ho všetkým fitness nadšencom.

 

Môže vás zaujímať: Ako nainštalovať iFIT modul