Naturálny kulturista Slavo Haco

Viete kto je Slavomír Haco? V krátkej 4. dielnej mini sérii vám tento naturálny kulturista poradí ako cvičí, aké doplnky výživy užíva počas svojej sezóny a čo mu najviac zaberá. Tak isto predstaví jeho jedálniček a vy sa ho budete môcť opýtať na jeho tréningové metódy.

Slavomír Haco - Natural bodybuilder

Do svojej prvej súťažnej sezóny vletel tento 37-ročný sympaťák úžasným spôsobom. Na slovenskej naturálnej scéne vyhral všetky súťaže organizované asociáciou naturálnej kulturistiky SSNFK pre rok 2015. Úspešne reprezentoval Slovensko aj na majstrovstvách Európy v Nemecku kde  zvíťazil vo váhovej kategórií do 75 kg a sezónu ukončil 3. miestom na majstrovstvách sveta naturálnych kulturistov organizovaných naturálnou asociáciou "UIBBN".

 

V priebehu najbližšieho mesiaca vám tento úspešný reprezentant v naturálnej kulturistike priblíži svoju prípravu na súťažnú sezónu 2015. Každý týždeň vždy v pondelok zverejníme jeden článok v tomto poradí:

  1. článok - "Čo je môj cieľ - čo chcem dosiahnuť ?"
  2. článok - "Objemová príprava (kompletná suplementácia a tréning - prečo používať kvalitné doplnky výživy?) "
  3. článok - "Rysovacia príprava (kompletná suplementácia a tréning - aké doplnky výživy sú v tejto fáze najvhodnejšie?) "
  4. článok - "Majstrovstvá sveta 2015 v Španielsku - úspech alebo tvrdá porážka Slovenského šampióna?

Po zverejnení 4. článku  jedného z vás čo dali LIKE a zdieľali tieto príspevky vyžrebujeme a vyherca dostane dva najobľúbenejšie doplnky výživy, ktoré pravidelne používa Slavo Haco pri svojej príprave. Weider CFM Whey Protein a perfektnú predtréningovú pumpu Weider Total Weider Rush.

Otázka týždňa: "Je podľa vás Slavo Haco naozaj naturálny kulturista alebo sa len tak tvári?"

Odpovede ná otázku týždňa nám môžete napísať do komentu pod článok