Vychytali sme pre teba najlepšie novinky zo sveta masáže a regenerácie, FOAM ROLLER je len začiatok

Pravidelné cvičenie, športové výkony, či sedavé zamestnanie dokážu dať nášmu telu pekne zabrať. A aj keď je aktivita prospešná, občas sa predsa len objavia bolesti v podobe svalovice, bolestí chrbta a podobne. Okrem kvalitných aminokyselín a proteínov môžeš proces regenerácie výrazne urýchliť vďaka tým správnym pomôckam. Ako?

Trh je dnes plný foam rollerov (masážnych valcov) od rôznych výrobcov, pričom každý sľubuje dokonalé výsledky za málo peňazí. Často sa to však končí zlomenou pomôckou, nesprávnym prevedením techniky foamrollingu alebo jednoducho nedostatočným požadovaným výsledkom.
 
Masážou svalov pomocou masážneho valca sa zlepší odstránenie laktátu a urýchľuje sa regenerácia a prísun živín do tkanív. Zabezpečí sa rýchlejšie zotavenie po cvičení. Určite si chceš zabehať, zabicyklovať, zakorčuľovať či vybehnúť do vrchu aj na ďalší deň. Bez svalovice, bez kŕčov. Tak okrem doplnenia živín kvalitnými doplnkami výživy skús aj masážne valce, prípadne iné masážne pomôcky.

Nezdá sa to, ale s kvalitným masážnym valcom, či masážnou tyčou sa ti podarí regenerovať oveľa rýchlejšie. Aktuálne najvyhľadávanejšou pomôckou trénerov je masážna pištoľ.

Preto sme si vzali na mušku hneď niekoľko druhov masážnych valcov.
 

Spoločne s Borisom Valihorom ti vo videu ukážeme ako si vybrať správny masážny valec či iné masážne pomôcky a predstavíme aj kopec užitočných noviniek. 

","previewable":false}" data-trix-content-type="undefined" data-trix-attributes="{"frozen":true}" class="attachment attachment--content">

OMRKNÚŤ MASÁŽNE NOVINKY