Porovnanie WPC proteínov

 

Srvátkové proteíny sú najľúbenejšími a najpredávanejšími bielkovinami na trhu. Ich výhodou je rýchla vstrebateľnosť čo je dôležitým faktorom najmä po fyzickom výkone. Srvátková bielkovina má vysokú biologickú hodnotu  (využiteľnosť) a vysoko kvalitné spektrum dôležitých aminokyselín pre budovanie a skvalitňovanie svalovej hmoty.

 

WPC (whey protein concentrate) a WPI (whey protein isolate) obsahujú všetky najdôležitejšie (nenahraditeľné) esenciálne aminokyseliny vrátane aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA (svalové tkanivo ich obsahuje celú jednu tretinu).

 

Pripravili sme pre Vás porovnanie nášho aktuálne najpredávanejšieho srvátkového proteínu so svetovým bestsellerom v tejto kategórii. Optimum 100% Whey Gold Standard je dlhodobo najpredávanejším srvátkovým proteínom na svetovom trhu. Napriek tomu môžeme podľa porovnania a skúseností našich zákazníkov povedať, že proteín Olimp Whey Protein Complex 100% je rovnocennou alternatívou za momentálne bezkonkurenčnú cenu. Navyše ku každému baleniu od nás dostanete šejker zadarmo

 

Porovnanie Whey Protein Complex

 

Hľadáte kvalitné proteíny?

 

Bol tento článok zaujímavý? Povedzte o ňom svojim priateľom