🖐 Kvalitné rukavice do fitka či na bicykel? Vyber si TU.

Zariaďujeme fitness centrá

Sme špecialisti na zariaďovanie fitness centier všetkých typov – od domácich až po prémiové komerčné fitness centrá. Máme skúsenosti zo stoviek inštalácií a tisíce spokojných zákazníkov a klientov.

FIT PLUS sa vo všetkom zameriava na top kvalitu. Preto sa fitness zariadenia od nás vyznačujú dokonalou biomechanikou (šetrenie kĺbov a väzív), spoľahlivosťou, bezpečnosťou a životnosťou.

ZARIADENIA PRE DOMÁCNOSTI

Ponúkame zariadenia NordicTrack, ktoré spolu s oceňovaným tréningovým systémom iFit patria do portfólia firmy ICON – najväčšieho výrobcu domácich fitness zariadení na svete. Naša ponuka je samozrejme rozšírená aj o osvedčené veci od BodySolid, SVELTUS a ďalšie. Zvláštnou kapitolou sú prémiové domáce zariadenia od Life Fitness.

ZARIADENIA PRE KOMERČNÉ POUŽITIE

FIT PLUS je tiež výhradným zástupcom aj najväčšieho svetového výrobcu profesionálnych fitness zariadení – LIFE FITNESS. Produkty značiek Life Fitness, Hammer Strength, CYBEX, ICG (International Cycling Group) a SCIFIT vyhovujú aj tým najnáročnejším požiadavkám investorov a prevádzkovateľov – od komerčných gymov, cez športové kluby a hotely až po rehabilitačné strediská. Naša ponuka pre zariaďovanie fitness je taká široká, že jej venujeme samostatnú špecializovanú webstránku – www.lifefitness.sk s celou paletou služieb od vstupných analýz, cez projektovanie a 3D vizualizácie až po realizácie na kľúč.Pozrite si jednu z našich referencii - PUMP Fitness Center, Bratislava_V prípade záujmu o zariadenie komerčného alebo prémiového domáceho fitness centra nás neváhajte kontaktovať:

Kontaktný formulár

*
*
*
*

Na vašu otázku odpovieme čo najskôr.

V prípade potreby nás prosím kontaktujte telefónicky na čísle

+421 903 512 828

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky