Renegade Air Runner Pro ARUN100, bezmotorový bežecký pás

Vďaka zakrivenému bezmotorovému bežeckému pásu Air Runner ARUN100 získate nový rozmer tréningu.
Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: 4440059/ARUN100
€4 595 –19 % €3 690 €3 690 / 1 ks
Renegade Air Runner Pro ARUN100, bezmotorový bežecký pás
renegade-air-runner-pro-arun100--bezmotorovy-bezecky-pas
Akcia
€4 595 –19 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Evocardio Airrunner ARUN100 je komerčný bezmotorový bežecký pás určený pre športovcov, ktorí chcú šprintovať čo najlepšie. Zakrivená základňa bežeckého pásu poskytuje skutočný, prirodzený pohyb pri behu. Bežecký pás je vybavený monitorom LCD na meranie vzdialenosti, času, kalórií a srdcovej frekvencie.

Nemotorizované bežecké pásy sú ideálne na "beh na mŕtvom páse" a HIIT. Zakrivený bežecký pás s primárnou silou má šesť úrovní odporu, čo znamená, že športovci môžu na bežeckom páse voľne kráčať alebo bežať, prípadne jazdiť proti riadidlám v polohe plného šprintu "prowler" pre maximálnu rýchlosť a výkon. Nie je potrebné stláčať tlačidlo a čakať, kým bežecký pás začne zrýchľovať. Keď používateľ robí dlhšie kroky po zakrivenom páse, rýchlosť sa zvyšuje, a keď používateľ jednoducho uháňa dozadu, rýchlosť sa znižuje.

Silné stránky:

Bezmotorový bežecký pás poháňaný výlučne nohami používateľa

Žiadna maximálna rýchlosť a používatelia nemusia čakať, kým pás dosiahne požadovanú rýchlosť

4 úrovne odporu, čo znamená, že športovci môžu na bežeckom páse voľne bežať alebo bežať, alebo jazdiť proti riadidlám v polohe plnej šprintu "prowler" pre maximálnu rýchlosť a výkon.

Prečo to vyskúšať?

Pri behu na trenažéri ARUN100 spálite viac kalórií a zapojíte viac svalových skupín, čím dosiahnete efektívnejší tréning ako na bežnom bežeckom páse.

Bežecký trenažér Airrunner ARUN10 napodobňuje prirodzenejší spôsob behu, ktorý poskytuje zdravšiu techniku a znižuje záťaž na kĺby.

Gumový bežecký povrch absorbuje škodlivé nárazy na kĺby a spojivové tkanivo bez toho, aby sa obetovala správna bežecká mechanika.

Zabudovaný snímač srdcovej frekvencie v rukovätiach, transportné kolieska

Technický popis: Vhodný na behy na kolieskach, ktoré sa dajú používať na behu na kolieskach:

Rám: robustný oceľový rám s priečnymi rukoväťami v nízkej polohe pre celkový tréning s odsávaním

Odpor: 4 úrovne, manuálny

Pás: Nekĺzavé odolné gumové kotúče s robustnými ložiskami 608zz

Rukoväť: Ergonomická rukoväť s čiernou penovou rukoväťou

Monitorovanie srdcovej frekvencie: Zabudovaný bezdrôtový prijímač srdcovej frekvencie

Transportné kolieska

Displej:

LCD monitor napájaný z batérie

Programy: 7 tréningových režimov vrátane 20/10, 20/30, vlastných intervalov, 4 nastavenia cieľov

Funkcie: čas, vzdialenosť, kalórie a srdcová frekvencia

Rozmery:

Dĺžka výrobku (d x š x v): 183 x 93 x 158 cm

Bežecká plocha: 160 x 48 cm, zakrivená

Hmotnosť: 158 kg

Maximálna hmotnosť používateľa: 150 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Bežecké pásy
Hmotnosť: 158 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnosť: 150
Výkon motora: Bezmotorový bežecký pás poháňaný výlučne nohami užívateľa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.