Veslovací trenažér Finnlo Aquon Evolution

Zlepši si kondíciu pravidelným tréningom na veslovacom trenažri, ktorý ti podá dokonalú správu o tvojej výkonnosti.
Dostupnosť Na sklade (dodanie do 3-7 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /3705
€1 579 –20 % €1 259
Veslovací trenažér Finnlo Aquon Evolution
veslovaci-trenazer-finnlo-aquon-evolution
€1 579 –20 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

FINNLO AQUON EVOLUTION pre domáci veslovací tréning

Veslovací trenažér FINNLO AQUON EVOLUTION patrí do rady AQUON, ktorá je koncipovaná pre pravidelný domáci tréning. Jedná sa o stroj simulujúci veslovanie a kombinuje tak perfektne silovo-vytrvalostný tréning na zlepšenie kondície a redukciu tuku. Veslovací pohyb je zameraný komplexne na všetky svalové partie a najmä na chrbtové svaly.

Stroj je vybavený magneticko - vzduchovým brzdným systémom, zaručujúcim prirodzený záber s dostatočným rozsahom záťaží, veslovanie na trenažéri je pritom realistické ako pri veslovaní na vode!

Regulácia záťaže je možná v 16 stupňoch, rozsah 30 - 350 W je použiteľný pre ženy aj pre silové veslovanie.

PROGRAMY FINNLO AQUON EVOLUTION

FINNLO AQUON EVOLUTION disponuje podsvieteným LCD displejom a zobrazuje všetky dôležité hodnoty ako čas, vzdialenosť, rýchlosť, watty, otáčky RPM, tepovú frekvenciu, počet záberov atď.

Z programovej ponuky ponúka dokopy 17 prednastavených programov, 4 HRC programy a 4 užívateľsky nastaviteľné programy.

Režim RACE (závod) - pri ktorom cvičenec nastaví požadované tempo záberov a dĺžku trate a preteká s virtuálnou loďou.

HRC program - riadený podľa tepovej frekvencie, v závislosti na parametroch cvičenca sa automaticky počas jazdy reguluje záťaž pre udržanie vybraného pulzu vo vybranej zóne.

Watt program

Meranie tepovej frekvencie cez 5 kHz hrudný pás s presnosťou EKG (pás nie je súčasťou dodávky, je možné ho dokúpiť).

Pamäť pre 4 užívateľov so zadaním osobných údajov (pohlavie, vek, váhy, výška ..).

Ergonómia a pojazd veslovacieho trenažéra Aquon Evolution od Finnlo

Kvalitný pojazd, športové sedado s ložiskami na hliníkovej koľajnici s dĺžkou 135 cm a vzdialenosť medzi nohami len 9 cm poskytujú počas tréningu realistický výcvik veslovania.

Výška sedadla pripomínajúca profesionálne veslárske člny je 45 cm. Mimoriadne dlhý popruh 182 cm z textilného materiálu umožňuje veslovanie aj 200 cm vysokým ľuďom.

Dodatočné parametre

Kategória: Veslovacie trenažéry
Hmotnosť: 39 kg
Hmotnosť: 45 kg
Nosnosť: 150 kg
Počet programov: 17
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Finnlo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kardio a posilňovacie stroje sa predávajú pod značkou FINNLO. Sortiment zahŕňa eliptické trenažéry, ergometre, stacionárne bicykle, bežecké pásy, veslovacie trenažéry, multifunkčné posilňovacie stroje, posilňovače brucha a chrbta, činky, bradlá, závažia a množstvo menších fitnes zariadení.

FINNLO pracuje s najnovšími fitnes nápadmi a technológiami. Napríklad tréningový odpor v posilňovacích staniciach Bio Force nevytvárajú bežné železné závažia, ale TNT valce, ktoré zabezpečujú tichý, rovnomerný a beztrhavý pohyb. Vďaka tejto technológii FINNLO stanovuje nové štandardy pre multifunkčné posilňovacie stanice.

Lenivý medveď FINNLO, maskot značky, je osobnosťou naplnený a mimoriadne úspešný marketingový koncept vytvorený spoločnosťou HAMMER SPORT AG. Lenivý medveď FINNLO podporuje aktívne zapojenie sa do uvedomelého a športového životného štýlu a úspešne sa využíva aj v sociálnych projektoch.

 

FINNLO

Značka FINNLO je vlajkovou loďou spoločnosti HAMMER SPORT A.G. ktorá už desiatky rokov patrí medzi obľúbených výrobcov vybavenia pre domáci aj komerčný fitness. Prostredníctvom prepojenia kvality, technického a designového poňatia sa fitnes stroje FINNLO stali uznávanou značkou vo svete športu. Vo výrobkoch FINNLO nájdete kompletný sortiment zariadení pre fitnes a voľný čas, ktorý nesie vysoký štandard kvality a ergonómie.