Finnlo

Kardio a posilňovacie stroje sa predávajú pod značkou FINNLO. Sortiment zahŕňa eliptické trenažéry, ergometre, stacionárne bicykle, bežecké pásy, veslovacie trenažéry, multifunkčné posilňovacie stroje, posilňovače brucha a chrbta, činky, bradlá, závažia a množstvo menších fitnes zariadení.

FINNLO pracuje s najnovšími fitnes nápadmi a technológiami. Napríklad tréningový odpor v posilňovacích staniciach Bio Force nevytvárajú bežné železné závažia, ale TNT valce, ktoré zabezpečujú tichý, rovnomerný a beztrhavý pohyb. Vďaka tejto technológii FINNLO stanovuje nové štandardy pre multifunkčné posilňovacie stanice.

Lenivý medveď FINNLO, maskot značky, je osobnosťou naplnený a mimoriadne úspešný marketingový koncept vytvorený spoločnosťou HAMMER SPORT AG. Lenivý medveď FINNLO podporuje aktívne zapojenie sa do uvedomelého a športového životného štýlu a úspešne sa využíva aj v sociálnych projektoch.

 

FINNLO

Značka FINNLO je vlajkovou loďou spoločnosti HAMMER SPORT A.G. ktorá už desiatky rokov patrí medzi obľúbených výrobcov vybavenia pre domáci aj komerčný fitness. Prostredníctvom prepojenia kvality, technického a designového poňatia sa fitnes stroje FINNLO stali uznávanou značkou vo svete športu. Vo výrobkoch FINNLO nájdete kompletný sortiment zariadení pre fitnes a voľný čas, ktorý nesie vysoký štandard kvality a ergonómie.

Cena

12591260
112591260
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
veslovaci-trenazer-finnlo-aquon-evolution
Veslovací trenažér Finnlo Aquon Evolution
Na sklade (dodanie do 3-7 dní)
€1 259
€1 579 (–20 %)
Kód: /3705

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom