Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú otvorené.

Pro-Form Všetky produkty

Stacionárny bicykel PRO FORM Le Tour de France Centennial

Pro-Form Všetky produkty

Stacionárny bicykel PRO FORM Le Tour de France Centennial

(1 hodnotení)
Predaj skončil

Akceleruj svoju výkonnosť na tomto novom oficiálnom tréningovom stacionárnom bicykli pre spinning. Tak ako predošlý model, aj tento je obohatený o GoogleMaps, tak ti neujde žiadna z trás Le Tour de France!

2 799,00 € s DPH
Quatro
Hmotnosť 64 Kg
Váha zotrvačníka 18 kg kg
Sklon -20% až +20%
Prevody 30 Levelov
Konzola 7" farebný dotykový displej s technológiou Android
Info meranie času, vzdialenosti, odporu, tepu, Wattov, RPM, spálených sacharidov, spálených kalórií, meranie rýchlosti
Meranie pulzu kompatibilný s hands-free BLE (Bluetooth) a ANT + bezdrôtové monitory srdcovévej frekvencie (predáva sa samostatne)
Nastavenie sedadla Hore / Dole / Dopredu / Dozadu, Odnímateľné sedlo
Transportné kolieska Áno
Príslušenstvo kompatibilný port pre iPod, Intermix Akustika 2.0, vstavaný zvukový systém, držiaky na 2 fľaše
Rozmery (dxšxv) 163 x 64 x 143 cm
Nosnosť 160 kg
Kompatibilné s iFit Live Áno
iFit® Coach™ Áno
Trieda použitia a presnosti H/C

ProForm Tour de France

Akceleruj svoju výkonnosť na tomto novom oficiálnom tréningovom stacionárnom bicykli pre spinning. Tak ako predošlý model, aj tento je obohatený o GoogleMaps, tak ti neujde žiadna z trás Le Tour de France! Ak by sme mali tento perfektný bicykel opísať pár slovami, boli by to: inteligentný, výkonný, tichý a technologicky vyspelý. Ergometer PRO FORM Le Tour de France Centennial je oficiálny tréningový bicykel na spining.

Odporúčame dokúpiť:

predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!

1.png
2.png

PRO FORM Le Tour de France Centennial a jeho technické vlastnosti

 | IFit® GOOGLE MAPS ™ | Poznajte presný priebeh svojho závodu, kdekoľvek na svete, s iFit® interaktívnou technológiou, ako budete postupovať priamo cez Google Maps ™ Street View na 7-palcovom dotykovom displeji. Vyberte si z 24 vopred zmapovaných tratí alebo si nakreslite svoju vlastnú pomocou konzoly Android ™ prehliadača. * Bezdrôtová technológia iFit® vstavaná - bez požadovaného modulu. Prístup k účtu iFit® z vášho zariadenia, počítaču, tabletu alebo chytrého telefónu. Požadovaný ročný členský poplatok sa predáva. Google Maps ™ je ochranná známka spoločnosti Google, I | 20% KLESANIE, STÚPANIE | TDF Centennial automaticky nastavuje sklon a pokles podľa práve prebiehajúcej časti trasy, simuluje skutočnú krajinu zvolenej trasy. | POWER METER (W) | Sledujte intenzitu tréningu ako profesionáli s meračom výkonu pre najčistejšie označenie vášho cyklistického výkonu. PROFORM® individuálne kalibruje napájanie aby tak zabezpečil presné odpočty na každom bicykli. | SMR ™ SILENT MAGNETIC RESISTANCE | Precízny tichý brzdný mechanizmus bicykla. Môžete sa plne sústrediť na jazdu.

 • Nastaviteľné sedlo a riadítka
 • Ergonomický dizajn pre pohodlie Plus, s horizontálne a vertikálne nastaviteľným sedlom môžete nájsť perfektnú polohy pre tréning
 • Pedále s popruhmi
 • Navrhnuté tak, aby sa vaše nohy nepohli z miesta, kde majú byť
 • ANT + a BLE Wireless Technology Kompatibilita
 • Pobyt vo vašej cieľovej zóne tepovej frekvencie pre maximálne výsledky. TDF Centennial je kompatibilný s hands-free BLE a ANT + bezdrôtovým pripojením monitorov tepovej frekvencie. NIE je v balení.
 • Pre správne fungovanie merania tepovej frekvencie je potrené mať hrudný pás Polar H6, alebo H7
 • 7 "farebný dotykový displej 7-palcový full-colour dotykový displej. Prechádzajte cvičenia a štatistiky s pohybom prsta. Rýchle zobrazenie rýchlosti, času, vzdialenosti, spálených kalórií, tepovej frekvencie a stúpania / poklesu na veľkom, ľahko čitateľnom displeji.
 • Inteligent Wind Resistance - inteligenný systém bicykla zvyšuje odpor v časti trate s väčším odporom vetra, približujete sa tak k skutočným podmienkam.
 • Naša inteligentná technológia upravuje odpor na vašom bicykli na základe vášho osobného profilu vetra. Ak ste teda fanúšikom bicyklovania so silným protivetrom, môžete si to nastaviť.
 • HD Video tréningy
 • Podmienkou pre historický Tour de France s našim vstavaným high definition videom tréningu predstavuje malebné a vzrušujúce Champs Elysees, Albertville a Alpy d'Huez, segmenty turné oficiálnych Le Tour de France.

PRO FORM Le Tour de France Centennial a programová vybavenosť

 • 24 prednastavených Tour de France trás / cvičení
 • Zapojte sa do etapy Tour de France ako účastník, teraz môžete zažiť nepoznané.
 • Elektronické Radenie a Ovládacie prvky a 30 rýchlostí
 • TDF Centennial ponúka prispôsobiteľné prevodové pomery, aby zodpovedali vášmu cestnému bicyklu.  S trojitým predným prevodníkom a 10 zadným prehadzovačom, môžete plynule prechádzať vašich 30 prevodových stupňov dolu do údolia a nad vrcholkami vašich osobných trás.
 • iPod® kompatibilný audio s reproduktormi
 • Pustite si k tréningu svoju obľúbenú hudbu. Jednoducho pripojte iPod® * do 2,0 Sound System Intermix Acoustics ™ a počúvajte vynikajúci zvuk prostredníctvom dvoch 2-palcové reproduktory. * IPod® je ochranná známka spoločnosti Apple, Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. iPod® nie je súčasťou dodávky.
 • Predné jazdné Transportné kolieska
 • Komerčný oceľový rám zariadenia zabezpečí vašu stabilitu počas tréningu
 • Duálny držiak na fľašu pre dostatočnú hydratáciu počas celého tréningu
 • MAXIMÁLNA ODPORÚČANÁ HMOTNOSŤ UŽÍVATEĽA JE 160 kg
 • Nastaviteľné nožičky bicykla vám pomôžu vo vyrovnaní polohy bicykla počas nerovností podlahy
 • Rozmer zloženého bicykla: 130 x 38 x 78 cm
 • hmotnosť bicykla v balení: 70 kg

Jazda kdekoľvek na svete s Google Maps ™ & iFit ®Ready

S iFit ® Technológiou s Google Maps ™ môžete jazdiť kdekoľvek na svete! Vyberte si z 24 pre-mapovaných ciest, alebo si vytvorte vlastné. Jazda cez Passage du Gois alebo hill na kopce Mont des Alouettes vo Francúzsku. Môžete sa previezť po Golden Gate, alebo popod Eiffelovkou. Teraz môžete zažiť tieto reálne trasy a ďalšie na tomto Indoor spiningovom bicykli. S iFit ® technológiou môžete jazdiť rovnaké trate ako profíci počas Tour de France. Nemusíte premýšľať nad motiváciou, zadajte si trasu a užite si jazdu očami profi cyklistu.  Google a Google Maps sú registrované ochranné známky spoločnosti Google, Inc vrátane  iFit ®. iFit je doplnkový modul - k dostatiu na našich predajniach.

Stúpanie a klesanie na tréningovom stacionárnom bicykli PRO FORM "Le Tour de France" 

Vstavaný Power Meter

Vstavaný power meter je vnútorné zariadenie, ktoré vám umožní sledovať váš energetický výdaj vo watoch a RPM, priamo na konzole.  Powermeter je nový patent, odstraňujúci problémy s pripojením oddelených zariadení pre meranie wattov a RPM. PROFORM Tour de France Indoor stacionárny spiningový bicykel je vybavený vstavaným wattmetrom. Znamená to umožnenie lepšieho sledovania informácií a naladienie sa na vašu jazdu a lepšie hodnotienie výkonnosti. Teraz sa môžete uistiť, že ste pripravený na zdokonaľovanie sa v jazde. S wattmetrom môžete získať v reálnom čase spätnú väzbu o tom, ako ťažko trénujete. 

Inteligentný "Odpor proti vetru" Pre osobnejší a presnejší výpočet odporu a tréningovej záťaže

Každé vnútorné zotrvačné teleso vám môže dodať odpor, ale iba Le Tour de France Indoor stacionárny bicykel vám môže poskytnúť inteligentný odpor proti vetru. Inteligentné Odpor proti vetru automaticky nastavuje odpor na bicykli na základe vášho profilu vetra. (Silnejší, slabší, počas tréningu)) Naša inteligentná technológia spočíta vašu výšku a váhu spolu s uplatnením prirodzeného odporu, ktorý by ste mali na ceste v reálnom prostredí. Tým pádom je odpor "V pivnici" rovnaký ako odpor na Mount Blanc-u.

BONUS:

 • pri nákúpe tohto rotopedu získate prémiovú službu iFIT Live na 1 rok úplne ZADARMO.

OTESTUJTE HO U NÁS! V NAŠICH PREDAJNIACH VÁM OCHOTNE PORADÍME S VÝBEROM. 

BEZPEČNOSTNÉ INFO

Pred montážou a užívaním zariadenia si pozorne preštudujte bezpečnostné informácie a pokyny v návode. Spoločnosť FIT PLUS, spol. s. r. o. nezodpovedá za škody spôsobené nevhodnou manipuláciou, resp. nedodržaním bezpečnostných zásad.

R

RasťoRevúca, 26. 07. 2016

Hmotnosť 64 Kg
Váha zotrvačníka 18 kg kg
Sklon -20% až +20%
Prevody 30 Levelov
Konzola 7" farebný dotykový displej s technológiou Android
Info meranie času, vzdialenosti, odporu, tepu, Wattov, RPM, spálených sacharidov, spálených kalórií, meranie rýchlosti
Meranie pulzu kompatibilný s hands-free BLE (Bluetooth) a ANT + bezdrôtové monitory srdcovévej frekvencie (predáva sa samostatne)
Nastavenie sedadla Hore / Dole / Dopredu / Dozadu, Odnímateľné sedlo
Transportné kolieska Áno
Príslušenstvo kompatibilný port pre iPod, Intermix Akustika 2.0, vstavaný zvukový systém, držiaky na 2 fľaše
Rozmery (dxšxv) 163 x 64 x 143 cm
Nosnosť 160 kg
Kompatibilné s iFit Live Áno
iFit® Coach™ Áno
Trieda použitia a presnosti H/C

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem