Renegade Air Ski ASKI100 lyžiarsky trenažér

Perfektná "protilátka" na deň v kancelárii.

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /ASKI100
€1 550 –19 % €1 250
Renegade Air Ski ASKI100 lyžiarsky trenažér
renegade air ski aski100 lyziarsky trenazer1
Akcia Novinka
€1 550 –19 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Renegade Air Ski ASKI100 lyžiarsky trenažér

Renegade Air Ski ASKI100 posilňuje hornú časť tela, brušné, chrbtové a svaly nôh, ktoré sú dôležité pre lyžovanie. Keďže posilňovací stroj pracuje so vzduchovým a magnetickým odporovým systémom, pohyby sú veľmi plynulé. Vďaka tomu je tréning zábavnejší a znižuje sa riziko zranenia.

Air Ski ASKI100 so svojimi 18 kg je veľmi robustný tréningový stroj. Táto jednotka používa vo svojom pohonnom systéme vysokopevnostné káble. Kordy sú oveľa pevnejšie ako oceľ a extrémne ľahké, výsledkom čoho je systém, ktorý je citlivý a hladký.

Tréning na Air Ski ASKI100 je možné vykonávať v kľaku alebo v sede pred strojom. Vďaka tomu je stroj ideálny pre športovcov s fyzickými obmedzeniami. Tréningový odpor ovládate sami: silnejšie potiahnutie zrýchľuje zotrvačník a zvyšuje odpor. Rôzne úrovne odporu (1-14) umožňujú simulovať praktický tréning za všetkých podmienok.

Táto jednotka má niekoľko tréningových programov, ktoré vám umožňujú trénovať rôznorodým a cieleným spôsobom. Rukoväť "rýchlo uvoľnenie" umožňuje rýchle prepínanie medzi rôznymi tréningovými programami. Veľký modro podsvietený LCD displej je navyše pri tréningu lepšie čitateľný. Renegade Air Ski ASKI100 sú samogenerujúce, takže nie sú potrebné elektrické káble.

TECHNICKÉ ÚDAJE Air Ski ASKI100

 • Hladký, prirodzený, neobmedzený prietok vzduchu/magnetický odpor zaisťuje odolný 45 cm hliníkový ventilátor s prekríženými oceľovými lopatkami.
 • Dvojitá robustná súprava 6203 utesnených ložísk v centrálnom náboji na super oceľovom ventilátore pre ľahké otáčanie.
 • Vysoko výkonný vnútorný pohonný mechanizmus s robustnými jednosmernými ložiskami s utesnenými kazetami, ktoré poskytujú najlepší výkon pre bipolárnu aj konvenčnú technológiu (striedavé rameno). Vyžaduje sa minimálna údržba.
 • 14 úrovní manuálne nastaviteľného magnetického odporu pre tréning vysokej intenzity.
 • Nízkoúdržbový, nekonečný prevod Poly-V dvojitým rebrovaným remeňom.
 • Ľahké, vysoko pevné lanká pre hladký tréning a dlhú životnosť.
 • Systém samonivelačných kladiek s robustnými zapečatenými ložiskami a šírkou medzi 62 ​​cm (max.) a 26 cm (min.).
 • Ergonomicky navrhnutá rukoväť ponúka horizontálne a vertikálne možnosti umiestnenia na precvičenie rôznych svalov.
 • Dizajn rýchloupínacieho mechanizmu z nehrdzavejúcej ocele pre vertikálne a horizontálne polohy uchopenia pre rôzne cvičenia.
 • Rám zo štvorcových rúr s hrúbkou 2 mm pre stabilnú konštrukciu.
 • 4 mm hrubé oceľové montážne konzoly, držiak s upevňovacími skrutkami a podložkami pre rôzne tréningy
KONZOLA

ObrazovkaVeľký podsvietený LCD displejprogramy8; vrátane vlastných intervalov 20/10, 20/30, 4 cieľových nastavení a ovládania srdcovej frekvencie.Spätná väzbaČas, zdvih/min., zdvih, vzdialenosť, kalórie, čas/500 m, watty, nastavenie intenzity a pulz pre referenciu používateľovMocKonzola používa AA LR6 / 1,5V batériu (4 ks)

ROZMERY

ProduktD 38 x Š 62 x V 80 cmBalíčekD 70 x Š 58 x V 31 cmCista hmotnost23 kgCelková hmotnosť26,5 kgMax. hmotnosť užívateľa150 kgZárukaČasti: 2 roky
Spotrebný materiál: 6 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: Lyžiarske trenažéry
Hmotnosť: 23 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Typ: K uchyteniu na stenu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.