Body Solid Endurance Rower R300 veslovací trenažér

Velsovací trenažér R300 od Body-Solid poskytuje efektívny kardio tréning celého tela.

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /R300
€1 595 –16 % €1 330
Body Solid Endurance Rower R300 veslovací trenažér
body solid endurance rower r300 veslovaci trenazer1
Akcia
€1 595 –16 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Body Solid Endurance Rower R300 veslovací trenažér

Vnútorný rotoped Endurance R300 od spoločnosti Body-Solid poskytuje efektívny kardio tréning a tréning celého tela. Veslovanie poskytuje používateľom nielen vysoko intenzívne kardio spaľovanie kalórií, ale tiež precvičuje kvadricepsy, hamstringy, brušné svaly, šikmé svaly, ramená, bicepsy, tricepsy, vzpriamovače bokov a ďalšie.

 

Užívateľom ovládaný odpor vzduchu poskytuje cvičencovi plnú kontrolu pre vyvážený a koordinovaný tréning. R300 je automatický generátor, ktorý eliminuje požiadavky na energiu pre maximálnu energetickú účinnosť v domácom alebo komerčnom prostredí. Precízne skonštruovaná konštrukcia zotrvačníka minimalizuje hluk. Poniklovaná reťaz ponúka odolnosť aj v najintenzívnejšom prostredí.

Textúrovaná ergonomická rukoväť umožňuje používateľom veslovať s prirodzenou polohou rúk a paží, zatiaľ čo plne nastaviteľné opierky nôh poskytujú používateľom bezpečný a pohodlný tréning. Praktický držiak na mobilný telefón možno použiť na zábavu aj sledovanie tréningu.

Interaktívna konzola informuje o čase, srdcovej frekvencii, kalóriách, šírke pádla, frekvencii záberov, cyklickej vzdialenosti a wattoch a je kompatibilná so systémom Polar.V konzole je zabudovaných aj 8 rôznych cvičebných programov - rýchly štart, vzdialenosť, čas, kalórie, hra, intervaly (20/10. 10/20. 10/10).

Ideálny na domáce, komerčné a skupinové cvičenie. Veslárske trenažéry zaznamenali v posledných rokoch opätovný nárast popularity, čiastočne vďaka ich využívaniu v cross fit a iných cvičebných programoch.

Posuňte svoje telo na absolútnu hranicu s intenzívnymi pohybmi navrhnutými tak, aby otestovali vašu kardio výdrž a poskytli bezkonkurenčné zapojenie hornej časti tela.

Kľúčové výhody Body Solid Endurance Rower R300:

 • 15 rokov záruka na rám, 3 roky na diely, 2 roky elektronika (nezahŕňa batérie)
 • Odpor vzduchu riadený používateľom
 • Rýchle oddelenie na jednoduché skladovanie
 • Držiak na mobilný telefón
 • Ergonomická rukoväť, reťazový rotor
 • Nastaviteľné opierky nôh
 • Funkcie monitora: Čas, záber, srdcová frekvencia (s bezdrôtovým pásom na meranie srdcovej frekvencie), kalórie, šírka pádla, rýchlosť záberu, vzdialenosť, cyklus a watty.
 • 8 programov: Rýchly štart, Vzdialenosť, Čas, Kalórie, Hra, Intervaly (20/10. 10/20. 10/10)
 • Port na monitorovanie srdcovej frekvencie, kompatibilný s Polar.
 • Poskytuje účinný kardio tréning a tréning celého tela
 • Pohyby precvičujú štvorhlavý sval stehna, hamstringy, brušné svaly, šikmé svaly, ramená, bicepsy, tricepsy, ohýbače bokov a ďalšie
 • Používateľom ovládané koliesko so vzduchovým odporom reaguje na vašu úroveň intenzity
 • Automatický generátor eliminuje potrebu energie
 • Konštrukcia zotrvačníka minimalizuje hluk
 • Ľahko sa rozloží na viacero častí pre jednoduché skladovanie
 • Ergonomická rukoväť a nastaviteľné opierky nôh pre bezpečné a pohodlné cvičenie
 • Flexibilné pedále s ľahko nastaviteľnými číslovanými nastaveniami
 • Praktický držiak mobilného telefónu na zábavu a sledovanie tréningu
 • Poniklovaná reťaz ponúka bezkonkurenčnú odolnosť

Zobrazenie konzoly Body Solid Endurance Rower R300 :

 • Monitor na konzole je počas tréningu napájaný alternátorom
 • Vlastnosti: - Vhodné pre všetkých, ktorí chcú pracovať s počítačom, ale aj pre všetkých ostatných:
 • Sledujte čas, zábery, srdcovú frekvenciu (s bezdrôtovým pásmom srdcovej frekvencie), kalórie, šírku pádla, frekvenciu záberov, vzdialenosť, cyklus a watty
 • Programy: Rýchly štart, vzdialenosť, čas, kalórie, hra, intervaly (20/10. 10/20. 10/10)

Rozmery zariadenia Body Solid Endurance Rower R300

 • Výrobok (d x š x v) 241,5 x 61 x 101,6 cm
 • Kartón (d x š x v) 145,5 x 56,5 x 38 cm
 • Hmotnosť: 37,20 kg
 • Maximálna hmotnosť používateľa: 150 kg

Vďaka používateľom ovládanému odporu vzduchu majú používatelia plnú kontrolu nad vyváženým a koordinovaným tréningom. R300 je samočinný stroj, ktorý eliminuje požiadavky na napájanie pre maximálnu energetickú účinnosť v domácom alebo komerčnom prostredí. Precízne navrhnutý zotrvačník minimalizuje hluk. Poniklovaná reťaz ponúka bezkonkurenčnú odolnosť aj v najintenzívnejšom prostredí.

Textúrovaná ergonomická rukoväť umožňuje používateľom veslovať s prirodzenou polohou rúk a paží, zatiaľ čo plne nastaviteľné opierky nôh poskytujú používateľom bezpečný a pohodlný tréning na indoorovom trenažéri R300. Praktický držiak na mobilný telefón možno použiť na účely zábavy aj sledovania tréningu.

Dodatočné parametre

Kategória: Veslovacie trenažéry
Hmotnosť: 37 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Doplňujúce info: Veľké opierky nôh s nastaviteľnými popruhmi pre silnú oporu
Nosnosť: 150
Výkon motora: ?
Maximálna rýchlosť: ?
Konzola: Veľký LCD displej s bezdrôtovým prijímačom zobrazuje všetky údaje o tréningu v ľahko čitateľnom formáte
Počet programov: 8; vrátane 20/30, 20/10, intervalov, nastavenia cieľov a kontroly SPM
Hrudný pás: Monitorovanie srdcovej frekvencie - monitoruje pulz prostredníctvom hrudného pásu
Napájanie: ?
Odpor: 8 úrovní odporu, manuálne nastaviteľné
Nastavenie sedadla: ?
Integrovaný ventilátor: Dvojitý oceľový ventilátor s hmotnosťou 2,8 kg
Veľkosť: 218 x 61,5 x 76 cm
Hmotnosť postaveného setu: 49,5
Materiál: Rám - zosilnený hliník
Riadidlá: Ergonomické riadidlá s čiernou penou potiahnutou rukoväťou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.