Výstava fitness a welness opäť aj s účasťou FIT PLUS

Počas štyroch dní od 28. – 31.1. sa v priestoroch výstaviska Incheba v Bratislave, konala už tradičná výstava fitness a welness. Ani tento rok sme na tejto výstave nemohli chýbať ani my ako najväčšia sieť fitness predajní na Slovensku FIT PLUS.

Aj tento rok sme v našom stánku záujemcom predviedli najnovšie fitness zariadenia od svetových značiek Life Fitness, NordicTrack a ProForm, pričom najväčší záujem bol už tradične o stacionárny bicykel ProForm Tour De France, ktorý svojou unikátnosťou nemá konkurenciu. Celkovo bol náš stánok najväčší čo sa týk množstva ponúkaných strojov na cvičenie. Záujemcom sme počas 4 dní predviedli viac ako 50 fitness zariadení

Záujem však bol aj o novinku v segmente veslovacích trenažérov od spoločnosti WaterRower, ktorá zaujala najmä svojou netradičnou povrchovou úpravou, keďže je celá z dreva.

 

Návštevníci stánku mohli tiež vidieť a aj si vyskúšať, novinky od značky NordicTrack, bežecké pásy NordicTrack T23 a kvalitou a výbavou bezkonkurenčný NordicTrack Elite 5000.

Veľa majiteľov fitness centier, alebo tých ktorí uvažujú nad otvorením nového fit klubu navštívilo expozície spoločnosti Life Fitness, ktorú viedol náš kolega Filip Brutenič, za účelom vytvorenia cenovej ponuky na nové profesionálne fitness zariadenia značky Life FitnessHammer Strength, ktorých oficiálnym distribútorom pre Slovenskú republiku je spoločnosť FIT PLUS.

 
Ak ste nestihli využiť možnosť stretnúť sa a nechať si vytvoriť ponuku na mieru priamo na výstavisku, možete tak spraviť cez náš kontaktný formulár

 

Ďakujeme všetkým, ktorý nás na výstave v Bratislave navštívili a budeme radi, keď sa stretneme, či už budúci rok priamo na výstave v inchebe, alebo v niektorej z našich 8 predajní FIT PLUS po celom Slovensku.