NordicTrack Commercial S27i Studio Cycle, stacionárny bicykel

27" HD dotyková obrazovka, či už cvičíte jogu na podlahe alebo jazdíte na bicykli virtuálnu Tour de France, môže sa prispôsobiť a byť umiestnená tak, aby bola otočená k vám.

Dostupnosť Na vyžiadanie
Možnosti doručenia
Kód: /NTEX02722-INT
€3 619 –14 % €3 109
NordicTrack Commercial S27i Studio Cycle, stacionárny bicykel
nordictrack-commercial-s27i-studio-cycle-stacionarny-bicykel
Akcia
€3 619 –14 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

NordicTrack Commercial S27i Studio Cycle, stacionárny bicykel - model 2024

27" dotykový displej HD s možnosťou naklápania a otáčania
Obojstranne kompatibilné pedále SPD
Možnosť pripojenia slúchadiel cez Bluetooth
Prémiový 30W zvukový systém
Asistent zdvíhania riadidiel
Možnosť pripojenia k aplikáciám: iFIT

 

KOMPATIBILNÝ S IFIT
Kombináciou bicykla S27i a predplatného iFIT získate prístup k viac ako 400 preddefinovaným tréningovým programom. Okrem jazdných relácií na požiadanie aplikácia ponúka globálne tréningy, ako je silový tréning, cross-training, joga a mindfulness. V aplikácii sú k dispozícii prvotriedni tréneri iFIT, ktorí poskytujú širokú škálu tréningových možností.

Vrátane 30-dňovej skúšobnej verzie aplikácie iFIT. Na aktiváciu je potrebná kreditná karta. iFIT členstvo sa automaticky obnovuje, pokiaľ nie je vopred zrušené. 30-dňová skúšobná verzia sa vzťahuje len na nové členstvo.

 

AUTOADJUST
Fitness sa vďaka funkcii iFIT AutoAdjust zmení na dobrodružstvo. Pomocou 20 % sklonu a 10 % poklesu tréneri kontrolujú odpor a sklon, aby vám poskytli realistický zážitok z cvičenia, ktorý si zaslúžite. Jazdite po celom svete alebo sa nechajte viesť vysokoenergetickými štúdiovými sedeniami. Z pohodlia vášho domova to všetko máte k dispozícii na požiadanie.

 

NOVÉ OBOJSTRANNÉ PEDÁLE KOMPATIBILNÉ SO SPD
S novo predstavenými pedálmi kompatibilnými s SPD môžete zacvaknúť a jazdiť so štandardnými klipsňami alebo získať bezpečnejšie spojenie medzi pedálom a topánkou. S našimi obojstranne zacvakávacími pedálmi kompatibilnými s SPD môžete zvýšiť efektivitu svojho pedálovania. Je dôležité poznamenať, že pri kúpe bicyklov S27i Studio Cycle nie sú súčasťou balenia topánky.

 

ASISTENT ZDVÍHANIA RIADIDIEL
Užite si novú a vylepšenú sadu riadidiel pre neuveriteľné nové tréningové dobrodružstvo. Nájdenie ideálnej jazdeckej polohy si zvyčajne vyžaduje určitý čas, ale bicykel S27i tento proces urýchľuje a zjednodušuje. Nový asistent zdvíhania pre komerčný štúdiový bicykel uľahčuje pohyb. Umožňuje jednoduché nastavenie nahor a nadol, ako aj rýchle ovládanie odporu a sklonu počas cvičenia.

 

VÝVOJ TECHNOLÓGIE
Model S27i vám poskytuje najrealistickejšiu jazdu, akú si možno predstaviť ako vonkajšiu. Spoločnosť NordicTrack tvrdo pracovala na zlepšení fungovania stroja aj celkového pohodlia používateľov, či už sú na bicykli alebo mimo neho. Každé cvičenie má teraz presný odpor, ktorý sa zobrazuje na obrazovke vďaka 26 úrovniam odporu, ktoré sú k dispozícii. Tichý magnetický odpor sa vytvára bez akéhokoľvek trenia zotrvačníka a je kombinovaný s prelomovou technológiou kĺzania, ktorá zaručuje bezchybnú prevádzku počas každého tréningu.

 

ĎALŠIE FUNKCIE
Duálne držiaky na fľaše s vodou, pripojenie na tepovú frekvenciu a slúchadlá cez Bluetooth a ventilátor na cvičenie AutoBreezeTM sú doplnkové funkcie s modelom S27i.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stacionárne bicykle
Hmotnosť: 98 kg
Doplňujúce info: Obojstranne kompatibilné pedále SPD
Hmotnosť: 98 kg
Konzola: 27" dotykový displej HD s možnosťou naklápania a otáčania
Nosnosť: 160 kg
Počet programov: s predplatným iFIT máte prístup k viac ako 400 preddefinovaným tréningovým programom
Pripojenie bluetooth: Možnosť pripojenia slúchadiel cez Bluetooth
Rozmery (dxšxv): 145x71x165cm
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: NordicTrack

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka NordicTrack symbolizuje najvyššiu kategóriu domácich zážitkových fitness zariadení. Bežecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy získali mnoho patentov. NordicTrack je symbolom pre športovcov a fitness-nadšencov vďaka ktorému sa môžete "pripraviť sa na dobrodružstvo", nech je to, čo je to.

Objavujte svet každý deň s najlepšími iFit trénermi, ktorí vás zavedú do kútov sveta, aké nepoznáte.