BioTech USA

Všetko to začalo v minulom tisícročí ... BioTech USA predáva kvalitné prémiové športové doplnky od roku 1999. BioTech USA ponúka širokú škálu 330+ rôznych výrobkov, ktoré sú predmetom neustáleho zlepšovania a inovácie. Všetky z nich sú vyrábané v kontrolovanom prostredí s bezpečnými, doping free ingredianciami.

Medzinárodné normy bezpečnosti potravín vrátane noriem ISO 9001, ISO 22000, HACCP, IFS a GMP

Všetky naše výrobky sú 100% bez dopingu a laboratórne testované, neobsahujú zakázané látky, sú v súlade so smernicami Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Pozdrav od CEO BiotechUSA

História spoločnosti BioTechUSA sa začala písať v roku 1993, keď môj otec založil svoju prvú spoločnosť JLM Power Line. Bola to malá rodinná firma zaoberajúca sa distribúciou telocvičného náradia v Maďarsku, ale po čase si uvedomil, že väčšie príležitosti sú v oblasti doplnkov stravy súvisiacich so športom. Za posledných 20 rokov sa z malej rodinnej firmy BioTechUSA stal jeden z najväčších európskych výrobcov a distribútorov výživových doplnkov a funkčných potravín. Som presvedčený, že hlavným dôvodom nášho úspechu je práca v kruhu rodiny.

V spoločnosti BioTechUSA veríme, že najväčším bohatstvom je zdravie, a chceme pomáhať ľuďom na celom svete žiť zdravý a spokojný život. Ak ste teda pripravení dosiahnuť svoj cieľ v oblasti zdravia, podporíme vás individuálnymi riešeniami, odbornými radami a vysokokvalitnými doplnkami stravy.

Pridajte sa k nášmu svetu a s našou pomocou budete môcť pocítiť Úspech svojho nového JA!

Bálint Lévai
GENERÁLNY RIADITEĽ

Žiadne produkty značky BioTech USA sa nenašli...