🛡️ Posilni svoju imunitu! Vyber si doplnky na imunitu TU.

Weider opäť rozširuje produktové portfólio. Dopraj si tréning aj imunitu šampiónov

  • Novinky

Tesne pred koncom nového roka Weider prišiel s novinkami v oblasti výživových doplnkov. Okrem novej predtréningovky HZRD, ktorú si mohol poznať ako efektívny a obľúbený shot, zaradil do predaja HZRD predtréningovku v prášku.

Weider opäť rozširuje produktové portfólio. Dopraj si tréning aj imunitu šampiónov
Okrem nich sa v novej ponuke mihli aj šťavnatá ovocná novinka s 32% bielkovín, Yippie v príchuti limetkový tart, multivitamíny, nový šejker či špeciálna zmes probiotík podporujúca imunitu - Weider Microbiotics.

Weider HZRD Powder, 260 g


Weider HZRD bol vyvinutý na zvýšenie energie, mentálnej koncentrácie a má tiež niekoľko vylepšených zložiek, ktoré pôsobia ako predtréningová pumpa. Obsahuje mnoho efektívnych zložiek fungujúcich ako pumpa, samozrejme všetky prémiovej kvality.

Obsahuje napríklad až 6 g čistého citrulínu na porciu, 2 g arginínu, 100 mg S7 a 100 mg Careflow manga, ktoré podporujú mikrocirkuláciu, energiu metabolizmus a zdravie srdca (podložené štúdiami). Táto nadupaná novinka je k dispozícii v príchutiach Orange Storm a Wildberry Bomb.

Weider 1200x1200 px .023.png


Weider MicroBiotic, 30 vreciek


Zdravý črevný systém, ktorý vstrebáva do tela všetky potrebné živiny a vitamíny je alfou a omegou našej imunity. Rýchlovstrebateľný mikrobitický doplnok pre posilnenie imunity, ktorý obsahuje až 15 rôznych kmeňov živých baktérií. Navrhnutý špeciálne na ochranu a obnovu črevnej flóry a tiež podporu imunitného systému. Vďaka 15 kmeňom živých baktérií je najkompletnejším probiotikom na trhu.

A ešte vylepšili jeho vzorec účinnosti, vo Weideri pridali tiež:

  • Vitamín C : ktorý podporuje prirodzenú stimuláciu obranyschopnosti
  • Vitamín B6 a B2 : ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
weider microbiotics fit plus.png


Weider Fresh Up 1:80, 1000 ml 


Weider Body Shaper Fresh Up Concentrate 1000ml je iontový nápoj bez aspartamu. Pre rýchlu a chutnú prípravu nízkokalorických vitamínových a minerálnych nápojov. Vynikajúco využiteľný pre tých, ktorí dbajú o svoj pitný režim, no nemajú v obľube piť obyčajnú čistú vodu.

novy fresh up fit plus.png


Weider Immune Defense Support System, 60 kapsúl 


Novinka od Weider, ktorá odpovedá na aktuálnu pandemickú situáciu Covid-19. Jedinečné zloženie s echinaceou, bazou, vitamínmi a minerálmi na podporu imunitu ocení každý, nie len poriadny športovec.

Echinacea je starý dobrý zázrak na imunitu, ktorý poznali už doslova naše „staré matere“. Echinacea obsahuje polysacharidy, flavonoidy, glykoproteíny a esenciálne oleje. V bylinnej časti rastliny je viac polysacharidov, koreň obsahuje viac esenciálnych olejov, a preto je najúčinnejší. Extrakt je hlavne z koreňa.

Zinok sa podieľa na procese delenia buniek, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, chráni bunky pred oxidatívnym stresom. Prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu. Suplementácia zinkom je vhodná pre intenzívne cvičiace osoby aj pre mužov stredného aj vyššieho veku.

Selén prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, k normálnej funkcii kostí a chrupaviek a na normálnu funkciu imunitného systému. Prišívať k zníženiu únavy a vyčerpania.

Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, na udržanie normálnej činnosti svalov.                                                                                                                                                 

Hlavné prednosti produktu Immune Caps

  • vitamíny C a D prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému.
  • prírodný extrakt z červeného hrozna bohatý na silné antioxidačné zlúčeniny nazývané antokyány a oligomérne prokyanidíny v patentovanej forme Vinogrape
  • zinok a selén sú dva kľúčové minerály pre 100% funkčnosť imunitného systému
  • extrakt z čierneho korenia v patentovanej forme BioPerine
weider immune caps vitaminy novinka fit plus.png

Weider Multivitamin, 90 kapsúl 


Weider Multivitamin Complete obsahujú všetkých 13 základných vitamínov, ako aj dôležité minerály a starostlivo vybrané fytonutrienty, ako je borovicová kôra a extrakt z hrozna. V tomto produkte sú použité iba tie najkvalitnejšie a biologicky dostupné zlúčeniny.

weider multivitamin novinka fit plus.png


Weider Šejker blender bottle, 600 ml


WEIDER šejker 600ml, červený  je profesionálny šejker na závit s kónickým sitkom vo vnútri, ktoré pomáha pri rozmiešavaní nápojov, najmä proteínov. Tvoj obľúbený nápoj si tak môžeš užiť jemný, lahodný a bez nepríjemných hrudiek.

weider šejker červený blender bottle novinka fit plus.png


Weider Yippie Protein Bar Fruits, tyčinka 45 g 


Táto lahodná novinka s ovocnou príchuťou ťa dostane. Ak sa ti zdá, že vyzerá famózne, tak ver, že ešte lepšie chutí. Weider Yippie Protein Bar Fruits, Lime Tart má 32 % bielkovín a nízky obsah cukru ju robí ideálnym doplnkom tvojej každodennej fit stravy. 

yippie fruits lime tart fit plus novinka.png
CHCEM VIDIEŤ VŠETKY NOVINKY

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky