Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

TOP výber z Black Friday 2020: Toto si nesmieš nechať ujsť!

  • Novinky

Aj tento rok sme si pre teba už tradične pripravili Black Friday. Jedinečnú možnosť nakúpiť produkty svetových fitness značiek za vymakane nízke ceny.

TOP výber z Black Friday 2020: Toto si nesmieš nechať ujsť!
Športová výživa, proteíny, fitness oblečenie, špičkové fitness zariadenia či pomôcky pre domáci tréning...to všetko a ešte omnoho viac ťa čaká v našom Black Friday 2020.

Vyberáme pre teba malú ochutnávku produktov, ktoré by určite nemali ujsť tvojej pozornosti. 

Tak čo? Máš už vybratého svojho Black Friday favorita?


MaxMuscle ThermX 120 kps


ThermX je už viac než 8 rokov jednotkou medzi spaľovačmi na našom trhu s doplnkami výživy. Vyskúšaj jeho silu teraz za top cenu.

max muscle thermx black friday fit plus.png

Weider Mega Mass


Najznámejší a najuznávanejší gainer na budovanie kvalitnej svalovej hmoty, sily a zvýšenie hmotnosti obohatený o vitamíny a minerály rozhodne nemôže v Black Friday 2020 chýbať. Vybrať si môžeš z Weider Mega Mass 3000g alebo Weider Mega Mass 7000g v rôznych príchutiach.

black friday weider mega mass.png

Weider Tribulus 90 kps


Ohromná dávka až 1800 mg vysokokvalitného extraktu Tribulus Terrestris na porciu a až 90% Saponínov. Vydrž viac v práci, tréningu aj posteli.

black friday weider tribulus.png

Weider Vegan Protein 750 g


Weider Vegan Protein je najlepšia voľba, ak chcete zahrnúť do svojho jedálnička vegánsky proteín najvyššej kvality a lahodnej chuti. Proteín pre vegánov vďaka svojmu vynikajúcemu zloženiu aminokyselín je najlepší rastlinný proteín.

black friday weider vegan protein.png

Balkan Pharmaceuticals Pregnolone, 120 kps


Balkan Pharmaceuticals Pregnolone je prírodná anabolická formula 100% bez dopingu. Ide o výživový doplnok, komplex kapsúl a tabliet na prehĺtanie s horčíkom, zinkom, vitamínom B6, rastlinnými výťažkami a mastnými kyselinami. Pregnolone NIE JE Pregnenolone! Pregnolone je 100% prírodný!

black friday pregnolone fit plus.png

Stacker2 Black Burn, 120 kps


Stacker2 Black Burn 120kps je spaľovač tuku s dlhodobým účinkom do diéty aj ako stimulant pred výkonom.


Stacker2 Whey Isolate 1500g


Stacker2 Whey Isolate 1500g proteín 100% Pure WPI-90+. Whey Isolate je najvyššia kvalita proteínov produktovej rady Stacker2. Garantuje obsah proteínov vo výške najmenej 90%.

Stacker2 Inferno Black, 300 g


Silný kofeínový predtréningový stimulant s vysokým obsahom citrulínu, beta alanínu, arginínu a taurínu. Neobsahuje priveľa látok, práve naopak. V inferno nájdeš iba tie najefektívnejšie zložky, obsiahnuté vo vysokých, maximálne účinných dávkach. Inferno Black má plne transparentné zloženie, ktoré sa neskrýva za žiadne "patentované" zmesi.


Stacker2 Rush V4 360 g


Stacker2 Rush V4 je najextrémnejší a najúčinnejší predtréningový stimulant na dnešnom trhu. Rush V4 je výsledkom neustáleho vývoja firmy Stacker2. Až 21 účinných zložiek v jednej dávke, neuveriteľne dlhotrvajúci prísun energie a koncentrácie.


Stacker2 Testo 4 HD, 120 kps


Viac testosterónu znamená viac svalov a menej tuku so súčasným zvýšením sily. Vďaka Testo 4 HD získaš zvyšovanie vlastnej hladiny testosterónu viac než 10-timi zložkami súčasne!


Weider Protein 80 Plus, 500 g


PROTEIN 80 PLUS od WEIDER (80%-ný proteín) je najlepším komplexným proteínom od Weider. Inovovaný, 4-zložkový proteínový prípravok s obsahom 83 % vysokokvalitných proteínov na budovanie čistej svalovej hmoty. Základ tvorí kombinácia rýchlo a pomaly stráviteľných proteínových zložiek, vitamínu B6 a vápnika. premium whey 2.3kg.

black friday weider 80 plus fit plus.png

Veslovací trenažér NordicTrack RX 800


Skladací veslovací trenažér postavený tak, aby poskytoval možnosť precvičiť celé telo. Vďaka plynulému odporu vzduchu, ktorý je možno ľahko upraviť tak, aby bola úroveň intenzity cvičenia taká akú potrebuješ.

black friday rx800 fitplus.png

Posilňovacia veža Life Fitness G2 Home Gym


Domáce fitko ako lusk. Life Fitness G2 Home Gym je domáca posilňovacia multifunkčná stanica na cvičenie. Vychutnaj si rozmanitosť cvičenia celého tela s priestorovo úsporným Life Fitness G2.


Bežecký pás Nordictrack T7.0 S


Kde si chceš dnes zabehať? Grand Kanyon, Hawaii, Paríž? S iFit môžeš behať kdekoľvek. NORDICTRACK T7.0 S patrí medzi bežecké pásy najväčšieho výrobcu domácich trenažérov na svete. Je vybavený kvalitným a tichým motorom DurX ™ Commercial Plus s trvalým výkonom 2,02 kW (2,75 HP) . Motor má špeciálny kryt s izoláciou pre zníženie vibrácií.

black friday nordictrack T70S fit plus.png

Stacionárny bicykel Life Fitness C1 Track Connect


Stacionárny bicykel Life Fitness C1 Track to je profesionálna úroveň a maximálna kvalita. Bicykel navyše jednoducho prepojíš s tvojim iPhoneom či Android zariadením. Kvalitu a bezpečnosť produktov Life Fitess overilo po celom svete už viac ako milión zákazníkov.


Eliptický trenažér Life Fitness E3 Track Connect


Toto fitness zariadenie so sebou prináša plynulý prirodzený pohyb, mimoriadnu odolnosť, tichú prevádzku, protisklzové pedále, 20 úrovní odporu, monitor srdcovej frekvencie... a to je len malá ochutnávka benefitov, ktoré ti poskytne táto parádna „mašinka“.


OMRKNÚŤ VŠETKY PRODUKTY BLACK FRIDAY 

18733_FITP - Bannerova kampan - Black Friday Spustenie 10_20 01A__728x90.jpg


Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky