Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú pre lockdown zatvorené.

Porovnanie WPC proteínov

  • Výživa

Porovnanie WPC proteínov

Srvátkové proteíny sú najľúbenejšími a najpredávanejšími bielkovinami na trhu. Ich výhodou je rýchla vstrebateľnosť čo je dôležitým faktorom najmä po fyzickom výkone. Srvátková bielkovina má vysokú biologickú hodnotu  (využiteľnosť) a vysoko kvalitné spektrum dôležitých aminokyselín pre budovanie a skvalitňovanie svalovej hmoty.

WPC (whey protein concentrate) a WPI (whey protein isolate) obsahujú všetky najdôležitejšie (nenahraditeľné) esenciálne aminokyseliny vrátane aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA (svalové tkanivo ich obsahuje celú jednu tretinu).

Pripravili sme pre Vás porovnanie nášho aktuálne najpredávanejšieho srvátkového proteínu so svetovým bestsellerom v tejto kategórii. Optimum 100% Whey Gold Standard je dlhodobo najpredávanejším srvátkovým proteínom na svetovom trhu. Napriek tomu môžeme podľa porovnania a skúseností našich zákazníkov povedať, že proteín Olimp Whey Protein Complex 100% je rovnocennou alternatívou za momentálne bezkonkurenčnú cenu. Navyše ku každému baleniu od nás dostanete šejker zadarmo

Porovnanie Whey Protein Complex

Hľadáte kvalitné proteíny?

Bol tento článok zaujímavý? Povedzte o ňom svojim priateľom

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem