🛡️ Posilni svoju imunitu! Vyber si doplnky na imunitu TU.

Otvárame v lepšom - už čoskoro!

  • Novinky

Otvárame v lepšom - už čoskoro!

Vážení zákazníci, s radosťou vám oznamujeme, že po vzore trnavskej a banskobystrickej predajne (obrázok hore), nájdete už čoskoro dve z našich predajní presťahované do obchodných centier - do modernejších a dostupnejších priestorov.

Prvou predajňou je jedna z našich stálic, predajňa v bratislavskej Petržalke na Šustekovej ulici. Táto predajňa bude po dlhých rokoch prevádzky presťahovaná do priestorov v OC Bory Mall v Lamači. Okrem všetkého, čo ponúkala pôvodná predajňa, si v novej predajni môžete aj sadnúť, a vychutnať si kávičku, alebo rôzne zdravé fitness pochúťky z Fitness baru. Samozrejmosťou sú aj jednorazové BCAA a predtréningovky, ktoré slúžia ako prvá pomoc, ak potrebujete nakopnúť pred tréningom v neďalekom fitku. Otvárame už 12. decembra, a dovtedy môžete využiť na vybraný sortiment v pôvodnej predajni výpredajové zľavy až do výšky 40%! Predajňu nájdete na Šustekovej ulici č. 45 v Petržalke.

Pripravovaná predajňa v OC Bory Mall

Druhou predajňou je naša košická predajňa, umiestnená v historickom centre. Táto predajňa sa sťahuje do Optimy, do jednej z najfrekventovanejších nákupných destinácii domácich. Veríme, že túto zmenu uvítate, a že našu novú predajňu budete radi navštevovať. Otvárame už 8. decembra, a rovnako ako v Petržalke, aj tu môžete na pôvodnej predajni na Hrnčiarskej ulici č. 2 využiť výpredajové zľavy na vybraný sortiment až do výšky 40%.


Pripravovaná predajňa v košickej Optime

Radi vás uvítame v nových ako i starých predajniach, a veríme, že pre drvivú väčšinu z vás nebude prvá návšteva aj poslednou. Nájdete u nás všetko - od doplnkov výživy, cez fitness pomôcky a činky, až po domáce aj profesionálne fitness stroje a zariadenia. Náš personál vám ochotne pomôže s výberom, a môžete sa spoľahnúť, že všetko, čo predávame, sa v danej oblasti radí k tomu nejlepšiemu.

Tešíme sa na vašu návštevu!

FIT PLUS

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky