Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú pre lockdown zatvorené.

Ako tejpovať rameno

  • Zdravie

Ako tejpovať rameno
Napätie v ramene je často spôsobené stresom, dôsledkom z predchádzajúceho zranenia alebo zo slabého biomechanizmu. Aplikácia kineziologickej pásky môže prispieť k zlepšeniu držania tela, ktoré napomáha k uvoľňovaniu ramena do zdravej polohy a zlepšuje biomechaniku.


Čo budete potrebovať:


Návod na aplikáciu:

  1. Natočte sa mierne bokom od osoby, ktorá bude nanášať pásku. Hlavu nakloňte na opačné rameno tak, že ju otočíte preč a budete pozerať dole. Dbajte na to, aby ste sedeli v správnej polohe a presvedčte sa, že ruka je spustená popri telu a je úplne uvoľnená.
  2. Bez natiahnutia prilepte pásku na spodok deltového svalu alebo ramena. Naneste pásku s 25% natiahnutím v línii so zadnou stranou svalu k najvyššiemu bodu ramena. Koniec pásky upevnite bez natiahnutia.
  3. Bez natiahnutia prilepte druhú pásku pod a pred prvú pásku. Naneste pásku s 25% natiahnutím na prednú časť deltového svalu alebo ramenného svalu k najvyššiemu bodu ramena. Koniec pásky upevnite bez natiahnutia. Poriadne šúchajte na aktiváciu lepiacej zložky. 
  4. Poriadne šuchajte na aktiváciu lepiacej zložky.


Bol tento článok pre vás zaujímavý? Povedzte o ňom svojim priateľom

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem