Vplab Duobact 10kaps

Duobact podporuje zdravie tráviaceho ústrojenstva, obnovuje pohodlie čriev a reguluje imunitný systém.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 1096207
€5
Vplab Duobact 10kaps

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Duobact je produkt vysokej kvality, ktorý ponúka silnú kombináciu prebiotickej vlákniny, vitamínu D3 a zmesi živých kultúr probiotických baktérií HOWARU® Restore II, ktorá obsahuje 4 rôzne kmene - Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium lactis BI-07, Bifidobacterium lactis BI -04. Inovatívne zloženie produktu podporuje zdravie tráviaceho ústrojenstva, obnovuje črevné pohodlie a reguluje imunitný systém. 

Normálna črevná mikroflóra obsahuje rovnaké aktívne bakteriálne kultúry ako probiotická zmes HOWARU® Restore II, avšak antibiotická liečba, cestovanie, zlá strava a hektický spôsob života sú len niektoré z stresov, ktoré môžu vyhodiť prospešné baktérie z rovnováhy a oslabiť ich prirodzená obranná línia tela. Duobact obnovuje normálnu mikrobiálnu rovnováhu v tele, čo môže zvýšiť celkové zdravie a pohodu.

Produkt je dodávaný vo výnimočnom systéme dodávania kapsúl DUOCAP ™ v kapsule, ktorý zaisťuje duálne uvoľňovanie aktívnych zložiek priamo v mieste pôsobenia v gastrointestinálnom trakte. Vonkajšia kapsula sa najskôr rozpustí v žalúdku a uvoľní rozpustnú vlákninu, 5 mcg vitamínu D3 a vnútornú kapsulu. Kvapalná formulácia vonkajšej kapsuly dodáva dodatočnú ochranu obsahu vnútornej kapsuly, ktorá bezpečne dosiahne črevá. Vnútorná kapsula sa rozpúšťa v črevnom lúmene a uvoľňuje 10 miliárd jednotiek tvoriacich kolónie (CFU) kultúr zmesi HOWARU® Restore II a 100 mg ďalšieho rozpustného prebiotického vlákna, ktoré pomáha udržiavať zdravé črevné prostredie a reguluje imunitné funkcie. 

Duobact sa odporúča ľuďom, ktorí chcú podporovať zdravie a imunitu tráviaceho ústrojenstva. Produkt sa môže používať počas a po liečbe antibiotikami, ako aj počas cestovania. 


 Na 1 kapsulu
| Zmes kultúr baktérií HOWARU® Restore II ( Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium lactis Bi-07, Bifidobacterium lactis Bi-04 )  | 10 · 10 9  CFU *
| FOS (fruktooligosacharidy)  | 155 mg
| Vitamín D3 (cholekalciferol)  | 5 µg (100% **)
* CFU (jednotka tvoriaca kolónie) - jednotka merania životaschopných kultúr baktérií, ktoré sú schopné tvoriť kolónie. 

** NRV -% referenčných hodnôt živín

Zloženie : zvlhčovadlo (glycerol), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), fruktooligosacharidy v prášku, protispekavé činidlo (mikrokryštalická celulóza), zmes kultúr kultúr HOWARU® Restore II (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium lactis Bi-07, Bifidobacterium lactis) -04), činidlo proti spekaniu (oxid kremičitý), cholekalciferol, čistená voda, farbivo (komplexy medi chlorofylínu).

Dodatočné parametre

Kategória: Imunita
Forma produktu: Kapsule
Značka: VPLab
Dávkovanie: 1 kapsulu denne s s vodou po jedlu.
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VPLab je európska značka doplnkov výživy, ktorá poskytuje tradičnú kvalitu a najnovšie vedecké inovácie. Výrobky značky VPLab sú navrhnuté tak, aby spĺňali individuálne potreby zákazníkov s rôznymi cieľmi a úrovňami intenzity cvičenia. Sú dokonale vhodné pre amatérov aj profesionálnych športovcov.