Tunturi Exercise Bike Performance E50, stacionárny bicykel

Vynikajúca mechanika a ergonómia rámu, to je výhodou rotopédu TUNTURI E50 Bike Performance. Rotopéd je vďaka tomu vhodný pre drobné aj vyššie postavy, na tréning si postačí správne nastaviť sedadlo a riadidlá. Trenažér je vhodný do domáceho prostredia, pričom jeho kvalitné komponenty zaručujú dlhú životnosť aj pri využití ťažšími osobami a je vhodný aj pre pravidelný kondičný tréning.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 4440034/17TBE50000
€999 –28 % €719
Tunturi Exercise Bike Performance E50, stacionárny bicykel
tunturi-exercise-bike-performance-e50--stacionarny-bicykel
€999 –28 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Tunturi Exercise Bike Performance E50, stacionárny bicykel na doma

Známy fínsky výrobca TUNTURI má viac ako 40-ročnú tradíciu a zakladá svoje produkty na prirodzenej ergonómii pohybu, modernom designe a kvalitnej mechanike. Aj vďaka tomu poskytuje na vybrané produkty nadštandardné záruky a zabezpečenie servisu u zákazníka doma.

Dnes značka Tunturi distribuje tovar do 60 zemí sveta a patrí k svetovej elite medzi výrobcami fitnes strojov. Snahou značky Tunturi bolo a je začlenenie zdravého pohybu a životného štýlu fitnes do myslenia každého z nás. 

Vynikajúca mechanika a ergonómia rámu, to je výhodou rotopédu TUNTURI E50 Bike Performance. Rotopéd je vďaka tomu vhodný pre drobné aj vyššie postavy, na tréning si postačí správne nastaviť sedadlo a riadidlá.

Trenažér je vhodný do domáceho prostredia, pričom jeho kvalitné komponenty zaručujú dlhú životnosť aj pri využití ťažšími osobami a je vhodný aj pre pravidelný kondičný tréning.

Vďaka magnetickému brzdnému systému je šliapanie úplne tiché a plynulé, čomu napomáha aj 11 kg važiaci zotrvačník. Regulácia záťaže sa ovláda elektronicky a to hneď v 32 stupňoch, čím bude Váš tréning dostatočne variabilný.

Šliapací stred je osadený plochým remeňom a je dopínaný kladkou, čo zaručuje bezúdržbovú prevádzku prevodového mechanizmu.

Nosnosť trenažéra je 135 kg.

Pre Váš maximálny komfort pri tréningu nechýba ďalšie vybavenie, ako držiak na fľašu, držiak na tablet a plastové pedále sú vybavené remienkami na fixáciu nohy pri šliapaní.

Pri tomto modeli rotopédu s prehľadným 5,5" displejom je programová ponuka naozaj bohatá, na výber máte hneď z 21 prednastavených tréningových programov, vrátane HRC programu riadeného podľa Vašej aktuálnej tepovej frekvencie, Watt program (10 - 350 per 5 watt) a mnoho ďalších vychytávok (Fitness test, recovery).

Pokiaľ si chcete Váš tréning naozaj vychutnať, využite určite možnosti prepojenia s aplikáciami iConsole+, KINOMAP, Tunturi Routes - z Vášho cvičenia sa tak stane nikdy nekončiaca zábava, kto by nebral, prejsť sa ráno napr. po parížskych uliciach.

Počítač je vybavený prehľadným displejom, na ktorom si v priebehu tréningu môžete sledovať hodnoty ako čas, rýchlosť, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, výkon a Vašu aktuálnu tepovú frekvenciu.

Na zistenie Vašej aktuálnej tepovej frekvencie postačí, keď sa pri cvičení chytíte rukoväte v miestach snímačov a počas pár sekúnd sa požadovaná hodnota ukáže priamo na displeji.

Funkcia RECOVERY - test fyzickej kondície - určí vašu aktuálnu fyzickú kondíciu vyhodnotením rýchlosti poklesu tepovej frekvencie bezprostredne po dokončení tréningu.

HRC program - riadený podľa tepovej frekvencie, v závislosti na parametroch cvičenca sa automaticky počas jazdy reguluje záťaž pre udržanie vybraného pulzu vo vybranej zóne.

Tip: Chcete merať Vašu tepovú frekvenciu s presnosťou EKG? Vyberte si z našej ponuky bezdrôtový hrudný pás, vďaka ktorému budete mať svoj tréning skutočne pod maximálnou kontrolou.

Meranie tepovej frekvencie je buď prostredníctvom dlaňových snímačov (hand pulse), prípadne cez hrudný analógový pás s frekvenciou 5-5,4 kHz s presnosťou EKG (hrudný pás nie je súčasťou, ale môžete si ho u nás dokúpiť).

Chcete si rozšíriť programovú ponuku a urobiť si tréning ešte zábavnejším? Potom sa môžete cez Bluetooth pripojiť k tréningovým aplikáciám Tunturi Routes, iConsole+ Training, alebo Kinomap.

Vďaka aplikáciám máte k dispozícii systém Google Maps, čo vám umožní vytvárať vlastné trasy a prekonávať nové výzvy.

Rotopéd je vybavený transportnými kolieskami, vďaka ktorým ho ľahko premiestnite na "odpočinkové" miesto, kde nebude prekážať Vašej bežnej prevádzke.

Samozrejmosťou sú aj nastaviteľné vyrovnávače prípadných nerovností podlahy, ich nastavenie je veľmi jednoduché a zvládne to ktokoľvek.

TUNTURI E50 Bike Performance je vhodný pre drobné a vyššie postavy, a preto disponuje nastavením sedadla vo vertikálnej, ale aj v horizontálnej polohe vrátane nastavenia jeho sklonu ak Vašej postave je možné prispôsobiť hravo aj riadidlá.

Oboje nastavíte veľmi jednoducho a počas pár sekúnd bez nutnosti použitia akéhokoľvek náradia.

Dodatočné parametre

Kategória: Stacionárne bicykle
Hmotnosť: 46 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Tunturi
Doplňujúce info: Pokiaľ si chcete Váš tréning naozaj vychutnať, využite určite možnosti prepojenia s aplikáciami iConsole+, KINOMAP, Tunturi Routes - z Vášho cvičenia sa tak stane nikdy nekončiaca zábava, kto by nebral, prejsť sa ráno napr. po parížskych uliciach
Nosnosť: 135
Konzola: prehľadný 5,5" displej
Počet programov: 21 prednastavených tréningových programov
Meranie pulzu: postačí, keď sa pri cvičení chytíte rukoväte v miestach snímačov a počas pár sekúnd sa požadovaná hodnota ukáže priamo na displeji
Hrudný pás: nie
Napájanie: Externý sieťový adaptér
Trieda použitia a presnosti: -
Váha zotrvačníka: 11
Transportné kolieska: áno
Použitie: domáce
Rozmery v zloženom stave (dxšxv): 99 cm Šírka trenažéru: 60 cm Výška trenažéru: 158 cm
Držiak na tablet: áno
Rozmery v zabalenom stave (dĺžka, šírka, výška): 68x28x119 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: