Sveltus ElastiRing, guma na cvičenie 15kg odpor

Sveltus Elastiring je ideálny na dynamické zahrievacie cvičenia. Telo a najmä svaly sa po použití elastiringu na začiatku cvičenia ľahšie adaptujú na náročnejší tréning.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5040905/0155
€9 –34 % €5,90
Sveltus ElastiRing, guma na cvičenie 15kg odpor
Sveltus ElastiRing, guma na cvičenie 15kg odpor
€9 –34 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Elasti'ring guma na cvičenie s odporom 15 kg

Guma na vykonanie dynamických zahrievacích cvičení posilňujúcich Vaše svaly - 15 kg.
Odporové gumy na cvičenie sa stali obľúbenými najmä medzi ženami, no v tréningu ich využíva aj mnoho mužov. Expandre veľmi dobre pomáhajú silovým športovcom v zlepšovaní výkonnosti, v hodoch, vrhoch, ťahoch, behoch, skokoch a ďalších zameraniach.

S odporovou gumou precvičíte celé telo

Odporová guma je takmer plnohodnotná náhrada činiek pri silovom tréningu. Dá sa s ňou precvičiť prakticky celé telo – dolné končatiny, paže, ale napríklad aj brucho.

Na dovolenku s odporovými gumami

Výhodou odporových gúm je, že nemajú takmer žiadnu hmotnosť a zaberajú minimum miesta, preto môžu byť vhodnou alternatívou pre tréning napríklad na dovolenke.

Odporová guma pomôže k lepšiemu stavu tela

V domácich podmienkach sa dajú robiť s odporovou gumou napríklad tricepsové extenzie, bicepsové zdvihy, zakopávanie alebo drepy. Užitočne pomôcť môžu aj pri tréningu hlbokého stabilizačného systému metódou DNS. Poskytujú výbornú podporu napríklad pri zhyboch. 

Základné špecifikácie gumy na cvičenie Sveltus Svel´Ring

Sveltus Elastiband má dĺžku 38 centimetrov, šírku 4 centimetre a hmotnosť 30 gramov. Sila látkovej odporovej gumy je na úrovni 15 kilogramov. Guma s látkovým povrchom v porovnaní s bežným gumovým expanderom neštípe kožu, nešklbe, nepraská a má dlhšiu životnosť. Je veľmi pevná a prateľná do 30 ° C.

Dĺžka (cm) ~
35.00

Šírka (cm) ~
2.50

Hmotnosť (kg) ~
0.10

pevnosť
15 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Gumy na cvičenie
Značka: Sveltus
Odpor: 15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Mladá a dynamická spoločnosť Sveltus sa špecializuje na navrhovanie a výrobu fitnes príslušenstva, pilates, aquagym, yoga, crossfit a ďalšie odvetvia.

Spoločnosť Sveltus sa zaväzuje navrhovať inovatívne, funkčné a moderné športové potreby.

Výrobky Sveltus, ktoré sú zamerané na komunity, športové združenia, jednotlivcov, špecialistov na šport a užívateľov, ktorí majú radi funkčnosť i kvalitu.

Profesionáli, ako sme my!

Naši partneri: Justine Gayraud, William Castel, Julie Dumoulin, Erik Domi a Emilie Detre. Prečítajte si, čo hovoria o tom, čo spôsobuje, že naše výrobky vynikajú z davu.

PEFC Certifikácia výroby.