Sveltus Elastiband modrý 90 cm, odpor 20 kg

Elastiband, ideálny na posilňovanie, naťahovanie, ale aj na rehabilitáciu
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5040903/0008
€30 –40 % €17,99
Sveltus Elastiband modrý 90 cm, odpor 20 kg
Sveltus Elastiband modrý 90 cm, odpor 20 kg
Akcia
€30 –40 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Ako vybrať gumu na cvičenie (Gumový expandér, Powerband, Elastiband, Multiband, ...)?

 • Gumy na cvičenie sú univerzálne pomôcky, ktoré slúžia na spevňovanie posturálneho svalstva celého tela. NIE JE TO POMÔCKA LEN PRE AKTÍVNYCH ŠPORTOVCOV. Je to obrovský pomocník pre ľudí, ktorí práve prechádzajú rehabilitáciou po ťažkom úraze a potrebujú dať svoje svaly dohromady, je to aj vhodná "hračka" pre deti, ktoré potrebujú posilniť svaly.
 • Kategórie gúm: Expandéry a gumy na cvičenie môžeme deliť do kategórií:Gumy na posilňovanieDelia sa podľa šírky a odporu, ktorý pri cvičení vyvíjajú. Odpor je udávaný v maximálnom ťahu v kg. Dôležité je si pri tomto type uvedomiť, na čo presne plánuješ gumu na posilňovanie používať.Gumy s malým odporom sú ideálne pre začiatočníkov, ktorí práve začínajú a tiež pre ľudí, ktorí podstupujú rehabilitáciu, či tiež pre deti, ktoré začínajú cvičiť.Gumy so silným odporom sú zas vhodné pre tých, ktorí sa cvičeniu venujú už dlhšiu dobu a pracujú na budovaní veľkých svalových partií, medzi ktoré patria napríklad chrbát či svaly nôh.Gumy s úchopom sa používajú predovšetkým pri cvičení svalstva paží a to z veľmi praktického dôvodu. Úchop je stavaný tak, aby sa vám nezarezával do dlane a vďaka tomu vydržíte cvičiť dlhšie a tiež účinnejšie.
 • Gumy na posilňovanieDelia sa podľa šírky a odporu, ktorý pri cvičení vyvíjajú. Odpor je udávaný v maximálnom ťahu v kg.
 • Dôležité je si pri tomto type uvedomiť, na čo presne plánuješ gumu na posilňovanie používať.
 • Gumy s malým odporom sú ideálne pre začiatočníkov, ktorí práve začínajú a tiež pre ľudí, ktorí podstupujú rehabilitáciu, či tiež pre deti, ktoré začínajú cvičiť.
 • Gumy so silným odporom sú zas vhodné pre tých, ktorí sa cvičeniu venujú už dlhšiu dobu a pracujú na budovaní veľkých svalových partií, medzi ktoré patria napríklad chrbát či svaly nôh.
 • Gumy s úchopom sa používajú predovšetkým pri cvičení svalstva paží a to z veľmi praktického dôvodu. Úchop je stavaný tak, aby sa vám nezarezával do dlane a vďaka tomu vydržíte cvičiť dlhšie a tiež účinnejšie.
 • Čo zohľadňovať pri výbere gumy, či expandéra na cvičenie? ​Pri výbere vhodného expandéra by si sa ako začiatočník mal zamerať na štyri hlavné kategórie: Skupina svalov, ktorú plánuješ posilňovať Odpor expandéra Dĺžka expandéra Spôsob uchopenia
 • ​Pri výbere vhodného expandéra by si sa ako začiatočník mal zamerať na štyri hlavné kategórie: Skupina svalov, ktorú plánuješ posilňovať Odpor expandéra Dĺžka expandéra Spôsob uchopenia
 • Skupina svalov, ktorú plánuješ posilňovať
 • Odpor expandéra
 • Dĺžka expandéra
 • Spôsob uchopenia
 • S gumovými EXPANDÉROM sa dá výborne cvičiť a aj dostať do formy.Vyberaj na základe potrieb Skupina svalov, ktorú plánuješ posilňovaťAk cvičíš jogu alebo pilates, zvoľ radšej gumy s menším odporomAk si pokročilý cvičenec a zvládaš rytmické cvičenia s gumou, zvoľ ťažší odporVýrocovia premyslene menia farbu a rozvalcovanie gúm na cvičenie podľa ich zvyšujúceho sa odporu - vyberieš si ľahkoVšeobecne platí, že svetlejšía farba znamená nižší odpor. Pre presnejšie určenie je odpor gúm na cvičenie tiež udávaný ai v kilogramoch.Dĺžka expandéru sa spája tiež s cvikom, ktorý plánuješ pomocou expandéra vykonávať, či na ktoré partie sa bude zameriavať. Po rokoch skuseností, odporúčame radšej dlhší expandér, ktorý je možné použiť variabilnejšie.
 • Skupina svalov, ktorú plánuješ posilňovať
 • Ak cvičíš jogu alebo pilates, zvoľ radšej gumy s menším odporom
 • Ak si pokročilý cvičenec a zvládaš rytmické cvičenia s gumou, zvoľ ťažší odpor
 • Výrocovia premyslene menia farbu a rozvalcovanie gúm na cvičenie podľa ich zvyšujúceho sa odporu - vyberieš si ľahko
 • Všeobecne platí, že svetlejšía farba znamená nižší odpor. Pre presnejšie určenie je odpor gúm na cvičenie tiež udávaný ai v kilogramoch.
 • Dĺžka expandéru sa spája tiež s cvikom, ktorý plánuješ pomocou expandéra vykonávať, či na ktoré partie sa bude zameriavať. Po rokoch skuseností, odporúčame radšej dlhší expandér, ktorý je možné použiť variabilnejšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Gumy na cvičenie
Hmotnosť: 0.2 kg
Značka: Sveltus
Odpor: 20 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Mladá a dynamická spoločnosť Sveltus sa špecializuje na navrhovanie a výrobu fitnes príslušenstva, pilates, aquagym, yoga, crossfit a ďalšie odvetvia.

Spoločnosť Sveltus sa zaväzuje navrhovať inovatívne, funkčné a moderné športové potreby.

Výrobky Sveltus, ktoré sú zamerané na komunity, športové združenia, jednotlivcov, špecialistov na šport a užívateľov, ktorí majú radi funkčnosť i kvalitu.

Profesionáli, ako sme my!

Naši partneri: Justine Gayraud, William Castel, Julie Dumoulin, Erik Domi a Emilie Detre. Prečítajte si, čo hovoria o tom, čo spôsobuje, že naše výrobky vynikajú z davu.

PEFC Certifikácia výroby.