Stacker2 Immuno Stack, 60 kps

Produkt určený na podporu a ochranu vášho imunitného systému.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 1109295/STIS
€22 –36 % €13,99
Stacker2 Immuno Stack, 60 kps
Stacker2 Immuno Stack, 60 kps
Akcia Jarný Tip
€22 –36 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Stacker2 Immuno Stack, 60 kps

Spoločnosť Stacker2 Europe sa zaradila do zoznamu spoločností, ktoré teraz ponúkajú špecializovaný produkt na podporu imunity.

Predstavuje balíček Immuno Stack plný vitamínov, minerálov a rôznych ďalších zdraviu prospešných prísad.

Ako už bolo spomenuté, Immuno Stack je doplnok založený na imunitnom zdraví, ktorý je formulovaný na podporu a ochranu vášho imunitného systému. Všetky jeho zložky sú stlačené do dvoch kapsúl.

Celý vzorec, ktorý stojí za výrobkom Immuno Stack od spoločnosti Stacker2 Europe, obsahuje komplexnú zmes vitamínov a minerálov, vrátane 160 mg vitamínu C a 50 mikrogramov vitamínu D.

Produkt tiež obsahuje probiotiká na zlepšenie zdravia čriev a so zmesou bazy čiernej, echinacey, kvercetínu, astragalu a čierneho korenia BioPerine. Immuno Stack je teraz konečne aj v Európe .

Hlavné vlastnosti Immuno Stack

Naplnené vitamínmi A, C, D3, selénom a zinkom, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

Vitamíny E, C, selén a zinok prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vitamín A prispieva k udržaniu normálneho zdravia slizníc.

 

NUTRIČNÉ HODNOTY

V každej kapsule Immuno Stack sú nasledujúce zložky:

Andrographis Paniculate

je rastlina, ktorá sa často používa na prevenciu a liečbu bežného nachladnutia a chrípky (chrípky). Nie je dostatok vedeckých dôkazov na to, aby bolo možné určiť, či je účinný pri ktoromkoľvek z týchto stavov.

Extrakt z Astragalus

Astragalus je bylina, ktorá sa používa na mnoho chorôb, ale zatiaľ nie je k dispozícii dostatok vedeckých dôkazov na to, aby bolo možné určiť, či je účinná pre ktorúkoľvek z nich. Astragalus sa užíva na prechladnutie, infekcie horných dýchacích ciest a na posilnenie a reguláciu imunitného systému.

Kvercetín

Kvercetín je rastlina, ktorá sa používa na liečbu stavov srdca a krvných ciev vrátane „kôrnatenia tepien“ (aterosklerózy), vysokého cholesterolu, srdcových chorôb a problémov s krvným obehom. Nie je dostatok vedeckých dôkazov na to, aby bolo možné určiť, či je účinný pri ktoromkoľvek z týchto stavov.

Echinacea

Echinacea je bylina, ktorá sa široko používa na boj proti infekciám, najmä proti bežnému nachladnutiu, chrípke a iným infekciám horných dýchacích ciest. Niektorí ľudia berú echinaceu pri prvých príznakoch prechladnutia v nádeji, že budú schopní zabrániť prechladnutiu. Ostatní ľudia užívajú echinaceu po objavení sa príznakov nachladnutia v nádeji, že príznaky môžu byť menej závažné.

Elderberry

Elderberry je tmavo fialová bobuľa z európskej bazy. Baza obyčajná sa používa na liečbu bežnej chrípky, „chrípky“, a na posilnenie imunitného systému. Nie je dostatok vedeckých dôkazov na to, aby bolo možné určiť, či je účinný pri ktoromkoľvek z týchto stavov.

Citrusové bioflavonoidy

Citrusové bioflavonoidy sú zlúčeniny nachádzajúce sa v citrusových plodoch, ako sú mandarínky, pomaranče a grapefruity. Citrusové bioflavonoidy sa používajú na zlepšenie prietoku krvi a zmiernenie opuchov v tele. Používa sa na mnoho stavov, ale zatiaľ nie je k dispozícii dostatok vedeckých dôkazov na určenie, či je niektorý z nich účinný.

Bioperine

BioPerine je ochranná známka pre piperín, extrakt z čierneho korenia. BioPerine je úplne prírodná zložka, ktorá významne zvyšuje biologickú dostupnosť a výhody výživných látok, ako sú aminokyseliny, bylinné extrakty, vitamíny rozpustné vo vode a tukoch, antioxidanty a minerály.

Vitamín A

Vitamín A je vitamín rozpustný v tukoch, ktorý je nevyhnutný pre zdravú tvorbu buniek a normálne videnie. Je tiež silným antioxidantom, čo znamená, že môže pomôcť predchádzať a zvrátiť poškodenie buniek oxidačným stresom.

Vitamín C

Vitamín C je jedným z najviac preskúmaných vitamínov na podporu silného imunitného systému. Je to silný antioxidant a podporuje udržiavanie zdravých tkanív, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý imunitný systém.

Vitamín D3

Vitamín D podporuje zuby, zdravie srdca a imunitný systém. Naše telo produkuje vitamín D cez našu pokožku, keď je na nej slnečné svetlo. Počas jesene a zimy nie je v niektorých krajinách veľa slnečného žiarenia. Preto je prospešné dopĺňať vitamín D. Najdoporučovanejšou formou vitamínu D je vitamín D3.

Vitamín E

Vitamín E prispieva k podpore udržiavania zdravej pokožky a očí a posilňuje prirodzenú obranu tela pred chorobami a infekciami. Je to silný antioxidant a podporuje udržiavanie zdravých tkanív, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý imunitný systém.

Probiotiká

Imunita vášho tela je ovplyvnená hlavne bunkami vo vašom čreve. Vaše črevo poskytuje nielen imunitnú podporu, ale je aj miestom, kde vstrebávate všetky vyššie uvedené živiny.

Zahŕňa 3 najuznávanejšie „druhy“: Bifidobacterium Breve, Lactbacillus Casei, Streptococcus Thermophilus.

Zinok

Zinok je minerál, ktorý ovplyvňuje mnoho procesov vo vašom tele, vrátane metabolizmu a vašich chuťových a čuchových vnemov. Ale zinok je obzvlášť dôležitý pre váš imunitný systém a jeho nedostatok by mohol viesť k ďalším ochoreniam a dlhšej dobe zotavenia. Zinok podporuje váš imunitný systém tým, že pomáha pri tvorbe imunitných buniek, ako sú T-bunky a biele krvinky, ktoré vášmu telu pomáhajú bojovať proti chorobám.

Selén

Minerál selén hrá dôležitú úlohu pre zdravie vášho imunitného systému. Tento antioxidant pomáha znižovať oxidačný stres vo vašom tele, čo zmierňuje zápaly a zvyšuje imunitu. Štúdie preukázali, že zvýšené hladiny selénu v krvi súvisia so zvýšenou imunitnou odpoveďou organizmu.

DÁVKOVANIE

Užiť 1 kapsulu denne ideálne po jedle. Zapiť dostatočným množstvom vody.  

UPOZORNENIE
Tento produkt je určený dospelým a zdravým osobám, predovšetkým športovcom a ľuďom s aktívnym životným štýlom. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám, a taktiež osobám s vysokým krvným tlakom a problémami so srdcom. Dodržuj dostatočný pitný režim, neprekračuj odporúčanú dennú dávku. Tento produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Chráň pred priamym slnečným žiarením, mrazom, sálavým teplom. Uchovávaj mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Imunita
Hmotnosť: 0.06 kg
Bezlaktózový: Áno
Bezlepkový: Áno
Forma produktu: Kapsule
Značka: Stacker2
Dávkovanie: 1 kps denne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká farmaceutická firma NVE Pharmaceuticals, distribujúca doplnky výživy do viac než 50 krajín sveta, vo viac než v 250.000 predajných miestach. Snáď najznámejšou jej značkou je práve Stacker2. Je sponzorom NASCAR Racing tímu, športovcov a iných oblastí, tiež spolupracuje s hudobným priemyslom.

Stacker2 je jednou z popredných európskych značiek športovej výživy.

Stacker2 sa osvedčil kvalitou produktov medzi proteínmi, kreatínmi, aminokyselinami a najmä spaľovačmi tukov, ktoré sú silne stimulačné. Výhodou kúpy je aj priaznivá cena produktov s väčšinou väčším balením dávok ako je to u americkej konkurencie. Naším najtestovanejším a zatiaľ najobľúbenejším ich produktom je Rush.

Doplnky výživy Stacker2 získali v posledných rokoch rôzne ocenenia. Napríklad pred niekoľkými rokmi sme boli v Dánsku v rámci verejnej ankety CDON vyhlásení za "Značku roka". Vo Fínsku bol Ultra Mass vyhlásený za "Prípravok na zvýšenie telesnej hmotnosti roka" v ankete Fitness Tukku. Jeden z najväčších európskych internetových obchodov so športovou výživou, niekoľkokrát nominoval výrobok na chudnutie Black Burn ako "Najlepší spaľovač tukov" a v roku 2012 Black Burn v tejto kategórii jednoznačne zvíťazil.

Čo je od Stacker2 najlepšie?

Nie sú to však len spotrebitelia, ktorí ocenili našu značku ocenením; aj sprostredkovateľský obchod viackrát nominoval našu značku a výrobky. V rokoch 2013 až 2021 sme získali celkovo 27 európskych nominácií, pričom najvýznamnejším úspechom boli nominácie na "Prelomovú značku roka" v roku 2013, "Spaľovač tukov roka" v roku 2014 (Stacker 4, na výstave FIBO Power), "Energetický/vytrvalostný produkt roka" v roku 2021 a v kategórii "Testo Booster roka" prvé miesto pre náš produkt Testo-4HD v roku 2015 (na výstave FIBO Power) a opäť v roku 2022 (na výstave NaskorSports).

Stacker2 quality iso

Najsilnejšie Stacker2 spaľovače tukov a pre-workouty

Medzi ženami zasa vedie spaľovač tukov Stacker4 a Black Burn. So Stackerom sme spokojní, po užití viacerých doplnkov, skoro všetkých, sme evidovali vždy účinok rovný očakávania, niekedy aj lepší. Ich predtréningové stimulanty a spaľovače tukov patria medzi svetovú špičku, rovnako 100% Whey protein a Isolate, z ktorého budete hustejší a plnší ako ste čakali.

Doplnky výživy Stacker2 sa predávajú predovšetkým v Európe, ale s distribúciou v takmer 50 krajinách zaznamenávame rastúcu popularitu aj mimo EÚ. Chceme najlepší výrobok za primeranú cenu. Či už chcete byť atraktívnejší alebo silnejší: naším heslom je, že by ste sa nikdy nemali uspokojiť s menším množstvom. Tvrdo trénujete a dbáte na svoju stravu. Doplnky stravy, ktoré užívate, musia skutočne ponúkať pridanú hodnotu. Doplnky vám pomáhajú napredovať a približovať sa k vašim cieľom. Latku sme nastavili vysoko. Každý nami vyvinutý výrobok zaručuje kvalitu, účinnosť a spoľahlivosť.