Stacker2 Extasis 400g, Sustained Release Pre-Workout

Extazis ponúka postupné uvoľňovanie kofeínu, čo znamená, že počas vášho tréningu zažijete prísun vysokej a trvalej energie
Variant:
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 110430301/STEX T
€44,90 –17 % €36,90
Stacker2 Extasis 400g, Sustained Release Pre-Workout
Stacker2 Extasis 400g, Sustained Release Pre-Workout
€44,90 –17 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Stacker2 Extasis 400g, Sustained Release Pre-Workout

Extasis je založený na najnovšom klinickom výskume v odbore zvyšovania výkonnosti.

Všetky prvky, ktoré vyplynuli z týchto štúdií nájdete v produkte Extasis. Ak sa rozhodnete pre odporúčané 20-gramové dávkovanie, budete mať úžitok až zo 6 g citrulínu - čo je presne dávka, ktorú klinický výskum preukázal ako optimálnu. Extazis ponúka postupné uvoľňovanie kofeínu, čo znamená, že počas vášho tréningu zažijete prísun vysokej a trvalej energie. A to nie je všetko:

Extasis tiež zahŕňa EnXtra®, novú štandardizáciu Alpinia Galanga, ktorá okrem imunity podporuje aj vitalitu a energiu tak, aby posunuli kvalitu a dĺžku vášho tréningu na maximum! Toto všetko je kombinované so základnými zložkami, ako sú kreatín a Beta-alanín pre vačšiu svalovú výdrž.

Obsah účinných látok1 porcia Extasis
L-Citrulín6 g
beta Alanín4 g
Creatine Monohydrate3 g
Taurín1 g
beta Vulgaris1 g
L-Leucín1 g
betaine Anhydrous400 mg
L-Tyrosín500 mg
Caffeine300 mg
EnXtra300 mg
glycerol300 mg
Olea Europea100 mg
Camelia Sinensis100 mg
Coleus Forskohlii50 mg
Choline50 mg
Malinový ketón Extract50 mg
Horčík187.5 mg
vitamín B61.4 mg
vitamín B126.25 mcg

Ostatné zloženie: Aróma, zahusťovadlo (xantánová guma), prírodné farbivo (červená repa), sladidlo (xylitol, sukralóza)

Alergény: bez alergénov.

Upozornenie

Vysoký obsah kofeínu. Toto je potravinový doplnok. Potravinové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s vyváženou stravou a cvičebným programom, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a uchovávajte mimo dosahu detí. 

Tento produkt vstrebáva vlhkosť z prostredia. Fľaštičku a viečko udržujte preto tesne uzavreté a po otvorení neodstraňujte kremičitý vak. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečbu alebo prevenciu chorôb. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Poraďte so s odborníkom, ak užívate aj iné doplnky a stimulanty, ako je kofeín alebo inhibítor monoaminooxidázy (MAOI). Nepoužívajte tento liek, ak máte ochorenie srdca alebo ciev, vysoký krvný tlak, cukrovku, glaukóm, štítnu žľazu, obličky alebo prostatu. Nikdy neprekračujte 1 odmerku denne.

Dodatočné parametre

Kategória: Predtréningové pumpy
Bezlaktózový: Áno
Bezlepkový: Áno
Forma produktu: Prášok
Hlavný účinok: Pumpa, Stimulácia
Obsah kofeínu v dávke: 300mg
Vegan: Áno
Značka: Stacker2
Dávkovanie: 20 g denne, najlepšie pred tréningom
Obsah kofeínu v dávke: 300

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká farmaceutická firma NVE Pharmaceuticals, distribujúca doplnky výživy do viac než 50 krajín sveta, vo viac než v 250.000 predajných miestach. Snáď najznámejšou jej značkou je práve Stacker2. Je sponzorom NASCAR Racing tímu, športovcov a iných oblastí, tiež spolupracuje s hudobným priemyslom.

Stacker2 je jednou z popredných európskych značiek športovej výživy.

Stacker2 sa osvedčil kvalitou produktov medzi proteínmi, kreatínmi, aminokyselinami a najmä spaľovačmi tukov, ktoré sú silne stimulačné. Výhodou kúpy je aj priaznivá cena produktov s väčšinou väčším balením dávok ako je to u americkej konkurencie. Naším najtestovanejším a zatiaľ najobľúbenejším ich produktom je Rush.

Doplnky výživy Stacker2 získali v posledných rokoch rôzne ocenenia. Napríklad pred niekoľkými rokmi sme boli v Dánsku v rámci verejnej ankety CDON vyhlásení za "Značku roka". Vo Fínsku bol Ultra Mass vyhlásený za "Prípravok na zvýšenie telesnej hmotnosti roka" v ankete Fitness Tukku. Jeden z najväčších európskych internetových obchodov so športovou výživou, niekoľkokrát nominoval výrobok na chudnutie Black Burn ako "Najlepší spaľovač tukov" a v roku 2012 Black Burn v tejto kategórii jednoznačne zvíťazil.

Čo je od Stacker2 najlepšie?

Nie sú to však len spotrebitelia, ktorí ocenili našu značku ocenením; aj sprostredkovateľský obchod viackrát nominoval našu značku a výrobky. V rokoch 2013 až 2021 sme získali celkovo 27 európskych nominácií, pričom najvýznamnejším úspechom boli nominácie na "Prelomovú značku roka" v roku 2013, "Spaľovač tukov roka" v roku 2014 (Stacker 4, na výstave FIBO Power), "Energetický/vytrvalostný produkt roka" v roku 2021 a v kategórii "Testo Booster roka" prvé miesto pre náš produkt Testo-4HD v roku 2015 (na výstave FIBO Power) a opäť v roku 2022 (na výstave NaskorSports).

Stacker2 quality iso

Najsilnejšie Stacker2 spaľovače tukov a pre-workouty

Medzi ženami zasa vedie spaľovač tukov Stacker4 a Black Burn. So Stackerom sme spokojní, po užití viacerých doplnkov, skoro všetkých, sme evidovali vždy účinok rovný očakávania, niekedy aj lepší. Ich predtréningové stimulanty a spaľovače tukov patria medzi svetovú špičku, rovnako 100% Whey protein a Isolate, z ktorého budete hustejší a plnší ako ste čakali.

Doplnky výživy Stacker2 sa predávajú predovšetkým v Európe, ale s distribúciou v takmer 50 krajinách zaznamenávame rastúcu popularitu aj mimo EÚ. Chceme najlepší výrobok za primeranú cenu. Či už chcete byť atraktívnejší alebo silnejší: naším heslom je, že by ste sa nikdy nemali uspokojiť s menším množstvom. Tvrdo trénujete a dbáte na svoju stravu. Doplnky stravy, ktoré užívate, musia skutočne ponúkať pridanú hodnotu. Doplnky vám pomáhajú napredovať a približovať sa k vašim cieľom. Latku sme nastavili vysoko. Každý nami vyvinutý výrobok zaručuje kvalitu, účinnosť a spoľahlivosť.

Podobné produkty

real-pharm-unreal-360g
Akcia
€23,60
€29,50 (–20 %)
Kód: 104002702
real-pharm-terminator-500g
Akcia
€22,50
€24,95 (–9 %)
Kód: 104002602