Stacker2 100% Casein 908g

100% kazeín zaručuje, že počas nočného odpočinku vaše telo hodinu po hodine prijíma najdôležitejšie bielkoviny.
Variant:
Dostupnosť Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 110104011/STCA C 110104012/STCA C Zvoľte variant
€27,08
Stacker2 100% Casein 908g

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Stacker2 100% Casein 908g

Chcete počas spánku budovať svaly?

100% kazeín zaručuje, že počas nočného odpočinku vaše telo hodinu po hodine prijíma najdôležitejšie bielkoviny. V rámci stravovacieho plánu kulturistu je kazeín absolútnou nevyhnutnosťou! S touto vaničkou si môžete pripraviť 30 kokteilov, ktoré obsahujú najdôležitejšie bielkoviny s najvyššou biologickou hodnotou. Každý kokteil vám poskytne 24 g bielkovín, ktoré sa do vášho tela vstrebávajú postupne.

Najdôležitejšie vlastnosti 100% kazeínu

Základ nepretržitého rastu svalovej hmoty, keď je vaše telo v pokoji

Dlhodobá ochrana pred degradáciou svalov v noci

100% kazeín, 80% bielkovín (24 gramov bielkovín v jednej porcii proteínového nápoja)

Úplne rozpustný vo vode, bez hrudiek

Lahodný, krémový kokteil

Neobsahuje žiadne pridané cukry

Kombinácia našej 100% srvátky so 100% kazeínom vám zaručí rýchlejšie dosiahnutie vašich cieľov!

Dodatočné parametre

Kategória: Nočné proteíny
Bezlaktózový: Nie
Bezlepkový: Áno
Forma produktu: Prášok
Obsah bielkovín v %: 80
Značka: Stacker2
Obsah bielkovín v %: 80

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká farmaceutická firma NVE Pharmaceuticals, distribujúca doplnky výživy do viac než 50 krajín sveta, vo viac než v 250.000 predajných miestach. Snáď najznámejšou jej značkou je práve Stacker2. Je sponzorom NASCAR Racing tímu, športovcov a iných oblastí, tiež spolupracuje s hudobným priemyslom.

Stacker2 je jednou z popredných európskych značiek športovej výživy.

Stacker2 sa osvedčil kvalitou produktov medzi proteínmi, kreatínmi, aminokyselinami a najmä spaľovačmi tukov, ktoré sú silne stimulačné. Výhodou kúpy je aj priaznivá cena produktov s väčšinou väčším balením dávok ako je to u americkej konkurencie. Naším najtestovanejším a zatiaľ najobľúbenejším ich produktom je Rush.

Doplnky výživy Stacker2 získali v posledných rokoch rôzne ocenenia. Napríklad pred niekoľkými rokmi sme boli v Dánsku v rámci verejnej ankety CDON vyhlásení za "Značku roka". Vo Fínsku bol Ultra Mass vyhlásený za "Prípravok na zvýšenie telesnej hmotnosti roka" v ankete Fitness Tukku. Jeden z najväčších európskych internetových obchodov so športovou výživou, niekoľkokrát nominoval výrobok na chudnutie Black Burn ako "Najlepší spaľovač tukov" a v roku 2012 Black Burn v tejto kategórii jednoznačne zvíťazil.

Čo je od Stacker2 najlepšie?

Nie sú to však len spotrebitelia, ktorí ocenili našu značku ocenením; aj sprostredkovateľský obchod viackrát nominoval našu značku a výrobky. V rokoch 2013 až 2021 sme získali celkovo 27 európskych nominácií, pričom najvýznamnejším úspechom boli nominácie na "Prelomovú značku roka" v roku 2013, "Spaľovač tukov roka" v roku 2014 (Stacker 4, na výstave FIBO Power), "Energetický/vytrvalostný produkt roka" v roku 2021 a v kategórii "Testo Booster roka" prvé miesto pre náš produkt Testo-4HD v roku 2015 (na výstave FIBO Power) a opäť v roku 2022 (na výstave NaskorSports).

Stacker2 quality iso

Najsilnejšie Stacker2 spaľovače tukov a pre-workouty

Medzi ženami zasa vedie spaľovač tukov Stacker4 a Black Burn. So Stackerom sme spokojní, po užití viacerých doplnkov, skoro všetkých, sme evidovali vždy účinok rovný očakávania, niekedy aj lepší. Ich predtréningové stimulanty a spaľovače tukov patria medzi svetovú špičku, rovnako 100% Whey protein a Isolate, z ktorého budete hustejší a plnší ako ste čakali.

Doplnky výživy Stacker2 sa predávajú predovšetkým v Európe, ale s distribúciou v takmer 50 krajinách zaznamenávame rastúcu popularitu aj mimo EÚ. Chceme najlepší výrobok za primeranú cenu. Či už chcete byť atraktívnejší alebo silnejší: naším heslom je, že by ste sa nikdy nemali uspokojiť s menším množstvom. Tvrdo trénujete a dbáte na svoju stravu. Doplnky stravy, ktoré užívate, musia skutočne ponúkať pridanú hodnotu. Doplnky vám pomáhajú napredovať a približovať sa k vašim cieľom. Latku sme nastavili vysoko. Každý nami vyvinutý výrobok zaručuje kvalitu, účinnosť a spoľahlivosť.